fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe: Ziljkić proponowany Legii

źródło: meczyki.pl

Jak informuje serwis meczyki.pl, do Legii Warszawa wpłynęła propozycja dotycząca transferu Almedina Ziljkicia. Lewoskrzydłowy z FK Borac Banja Luka ma 24 lata i kontrakt ważny do 2022 r. W tym sezonie zagrał w 17 meczach - strzelił 6 goli i zaliczył 6 asyst. Jest reprezentantem Bośni i Hercegowiny.

Według mediów, zawodnikiem interesują się inne kluby, m.in. tureckie i z MLS. Piłkarz jest ponoć jednak zdecydowany, by zostać w Europie. Według informacji meczyki.pl, miałby kosztować ok. 250 tysięcy euro. Nie wiadomo, czy Legia byłaby skłonna wyłożyć taką kwotę za tego zawodnika.

"Legia ma mocno okrojony budżet transferowy. Pytała o wielu zawodników, ale ze swoimi ofertami po prostu odbijała się od drzwi." - czytamy w artykule.

Aktualizacja 21:00

Tomasz Włodarczyk poinformował, że Legia złożyła ofertę wypożyczenia za Maxiego Loverę, ale szanse na ten ruch transferowy są niewielkie.


WYNIKI SONDYIlu nowych zawodników pozyska Legia w zimowym okienku transferowym?
SUMA GŁOSÓW: 7198
START: 24.01.2021 / KONIEC: 06.02.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Marcinek 31 - 04.02.2021 / 18:42, *.play-internet.pl

Prawda jest taka Panowie że dopóki nie będzie dodatkowego współwłaściciela, to będziemy szli tylko w dół na każdym polu, bo długi są tak gigantyczne że nie wiedzą zapewne jak spłacić z tego co zostaje w skarbonce, są dwie opcje dodatkowy ktoś kto wyłoży kasę na udziały albo na wprowadzanie juniorów z naszej akademi lub rezerw, inaczej będziemy bankrutem, zobaczcie ile Wisła dochodzi do siebie w podobnym zadłużeniu, nie może być transferów bo kolejne mln dodatkowego długu, wszyscy się czepiają Kucharskiego ale co on może?, z własnej kasy ma dawać na transfery??? Wina pełna jest prezesa i jego nauki futbolu, tylko dlaczego my musimy cierpieć z tego powodu??

odpowiedz
lol - 04.02.2021 / 14:13, *.amazonaws.com

Legia bierze tylko za darmo - nikogo nie kupuje bo kasa pusta

odpowiedz
Nie wasz kibic - 04.02.2021 / 10:58, *.virginm.net

Na wstępie: nie kibicuję Wam w zasadzie. Nie mam jakichś utorowanych klubowych sympatii, bardziej określam się jako "kibic polskiej piłki". Kibicuję Wam zawsze, gdy gracie w pucharach - jak każdemu innemu pucharowiczowi. Ale do rzeczy.
Przykro patrzeć na to, co się dzieje z Legią. Przykro, bo niezależnie od sympatii czy jej braku, Legia zawsze kojarzyła się z jakością. Z dobrymi piłkarzami, z dobrą grą, z walką i zaangażowaniem. I z osiąganiem czegoś. Coś się teraz popieprzyło. Dziwi mnie to, jak wiele szrotu nasprowadzano do klubu. Dziwi mnie to, że promuje się kiepskich cudzoziemców. Dziwi mnie to wreszcie, że brak jest jakiejkolwiek spójnej wizji. Dla mnie, jako dla kogoś niezaangażowanego emocjonalnie, na chwilę obecną, najlepszym rozwiązaniem dla Legii byłoby postawienie na młodych. Silne. Skauting nie polegający na ściąganiu drewna z Bałkanów, tylko na śledzeniu meczów trzeciej ligi czy okręgówek w regionie. Nie wierzę, by nie dało się wyłowić jakichś perełek. I taka praca u podstaw. Wesprzeć to ze dwoma - trzema zawodnikami, którzy byliby dla młodych autorytetem. Pogodzić się z tym, że przez kilka sezonów nie będzie wyniku. Wyprzedać przepłacanych pseudo gwiazdorów, nie potrafiących stworzyć NIC w meczu z Podbeskidziem - bo przegrać się zdarza, ale w tym meczu gra Legii była po prostu rozpaczliwie żałosna. I wyłapać takich Karbowników, Rosołków... ale i nowych Koseckich, Kowalczyków czy Lewandowskich. Bo tacy goście z pewnością gdzieś się poniewierają po okręgówkach, tylko trzeba ich wypatrzeć...

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2021 / 16:14, *.mm.pl

@Nie wasz kibic: Pisząc krótko: dziwi mnie to, że jesteś tym wszystkim zdziwiony. Zwłaszcza że sam określiłeś się jako "kibic polskiej piłki". To co przeżywamy dziś jako kibice Legii inni przeżywają od dawna. Praktycznie u żadnego polskiego klubu nie widać konkretnej strategii, jest tylko "parcie na szkło". Oki, można na dzień dzisiejszy chwalić Pogoń czy Raków, ale zobaczymy jak sprawy się potoczą gdy coś ugrają. Sam jestem ciekaw jak zachowa się p.Świerczewski który zarobi(ł) ~5mln euro na sprzedaży Piątkowskiego, czy te pieniądze pójdą na wzmocnienie drużyny czy zostaną przejedzone.

Nie od dziś wiadomo, że kasa ogłupia a w tym kraju nie takie kwoty potrafi się przesrać. Typowe...

odpowiedz
Radek - 03.02.2021 / 14:43, *.versatel.nl

zamiast szukać kolejnych Ić-ów na pół roku albo do pierwszej kontuzji - zajeliby się szukaniem sponsorów

odpowiedz
Juri - 03.02.2021 / 14:38, *.inetia.pl

Sprzedać co się da,budować na młodych, ambitnych z akademii.

odpowiedz
Daro! - 03.02.2021 / 11:26, *.centertel.pl

Mam wyjście! Nowy atak Legii- Kucharski i Loczek. Itak nic nie potrafią to może chociaż tu pomogą.????

odpowiedz
Bartas - 03.02.2021 / 11:12, *.tkchopin.pl

Jeśli nie stać nas na zakup zawodników za 250 tyś euro (nie mówiąc o wyższych kwotach ) to z czym chcemy walczyć w Europie ??? Dajmy sobie spokój z tymi zapowiedziami ciągłymi o ty. Trzeba się pogodzić że pucharów nie będzie tak szybko i za chwile staniemy się ligowym średniakiem. (L)

odpowiedz
dino - 03.02.2021 / 07:29, *.vtelecom.pl

250 tys euro przekracza możliwości finansowe naszego prezesa (tak tak wiem jak taki jesteś mądry to wykup Legie wyłoż swoje 250 tys euro ziew...)
Czy naprawdę na tym forum są zwolennicy obecnego prezesa?
Jak on chce zbudować wielki klub jak to golodupiec

odpowiedz
Opoor - 03.02.2021 / 06:58, *.chello.pl

Jprdl to Kucharski ma tapetę, która sama nazwiska maluje?

odpowiedz
OSA(L) - 03.02.2021 / 10:45, *.15.207

@Opoor: ha ha ha :) zrobiłeś mi dzień :) :) :)

odpowiedz
A co ty na to wąski - 03.02.2021 / 05:03, *.co.uk

Sztuczne zamieszanie, dobra mina do złej gry W klubowej kasie jest wielki minus tak więc z czym do ludzi

odpowiedz
MatWij - 03.02.2021 / 03:54, *.orange.pl

Pamiętam jak Mioduski kupował udziały Leśnodorskiego i miał tu stado dzikich zwolenników. Gdzie jesteście Panowie i co dziś powiecie?! Pajace co o piłce i naszej Legii wiecie tyle co i on.

odpowiedz
lechu47 - 03.02.2021 / 15:51, *.orange.pl

@MatWij: Pisałem im wtedy, że jeszcze będą żałować objęcia prezesury przez Loczka. Niestety nie pomyliłem się.

odpowiedz
Antytroll - 04.02.2021 / 02:21, *.t-mobile.pl

@lechu47: Sam sobie parówo odpowiadasz? I po co ta prowokacja z pajacami? Lubisz trolować?

odpowiedz
(L)uki - 04.02.2021 / 08:45, *.25.60

@MatWij:

odpowiedz
A taka plotka.... - 03.02.2021 / 02:17, *.amazonaws.com

A Lewandowski oznajmił ,jeśli Mioduski odejdzie z Legii I z całym swoim włeb planem to chétnie Legie odkupi razem ze Stołecznym Miastem.

odpowiedz
155 - 02.02.2021 / 23:22, *.orange.pl

Dear friends...

odpowiedz
Arek - 02.02.2021 / 23:17, *.tpnet.pl

Podobno, że już nie dla Legii. Szybko dziś poszło.

odpowiedz
Adam - 02.02.2021 / 22:17, *.chello.pl

T. włodarczyk parchidło straszne. Nie ma co nawet tracić czasu na to indywiduum.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.02.2021 / 21:38, *.orange.pl

O czym tu w ogóle mowa? Jakim idiotą trzeba być, żeby przyjść do klubu, który za chwilę zbankrutuje...A ze strony klubu to wygląda tak, jakby ktoś poszedł do super hotelu z dziurawymi kieszeniami, w obszarpanym, brudnym garniturze, bez butów, i dziwił się, że żaden elegancki kelner nie chce podejść, a ochrona wyprowadziła go tylnymi drzwiami...
Taki gość nawet z baru mlecznego zostanie wyproszony...

odpowiedz
floyd - 02.02.2021 / 21:35, *.chello.pl

Widzę, że standardy "Dear friends, I hope You are well" ciągle żywe. Z Legii robi się klub-mem

odpowiedz
Siwy - 02.02.2021 / 21:23, *.sky.com

Kabaret! Składać ofertę za gościa ktory się przenosi! Bareja wiecznie żywy :-)

odpowiedz
arek - 02.02.2021 / 21:16, *.chello.pl

wygląda na bardzo ciekawą opcję

odpowiedz
Kopyto włodara - 02.02.2021 / 21:10, *.217.12

Tomcio Kopyto Włodarczyk sieje tylko ferment na tym marnym portaliku.

odpowiedz
Jarek ???? - 02.02.2021 / 21:04, *.grefnet.pl

Z Ostatniej chwili C.Ericsen chce dołączyć do L ma już dość ławy w Interze ????

odpowiedz
Kibolek - 02.02.2021 / 20:46, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZ GOLODUPIEC NIE ZNA SIE NA TYM . DŁUGI SĄ LEGII A ZYSKI MIODUSKIEGO

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.02.2021 / 20:49, *.vectranet.pl

@Kibolek : uczeń Romanowskiego??

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.02.2021 / 08:14, *.chello.pl

@Sputnik 44: Zdecydowanie Kulczyka. Tanio kupić (najlepiej państwowe, bo łatwo "zachęcić"), drogo sprzedać.

odpowiedz
Hiszpan - 02.02.2021 / 20:38, *.play-internet.pl

Już po temacie . Brak hajsu. Ponoć dobudowano przyjście Alaby ale nawet bonus w postaci etatu przewodnika wycieczek po Starym Mieście nie wystarczył.

odpowiedz
Wolfik - 02.02.2021 / 21:30, *.mm.pl

@Hiszpan: I teraz zagadka. Jesli nawet smieszna (nawet na Europę środkową) kwota 250 tys. euro jest dla nas kosmosem to po co nam były scout z Premier???

Przypomina mi to rzeszę naszych rodaków kupujących samochody po 200-300 tysi bo przecież trzeba coś na fejsie wstawić.....

odpowiedz
Hiszpan - 02.02.2021 / 21:53, *.play-internet.pl

@Wolfik: Właśnie oglądam z synem koszulkę Legii z sezonu 14/15 z autografami. Łezka się w oku kręci jaki to był sklad. Z 20 chłopa to grania, gwiazdy, rywalizacji. Parafrazując Kazika - coscie sk... uczynili z tą drużyną?

odpowiedz
Żmija - 02.02.2021 / 22:07, *.vectranet.pl

@Hiszpan: degrengolada trwa od kiedy Pudel pozazdrościł popularności Bogusiowi. Co się działo dalej to dobrze Koledzy wiecie. Ale teraz wygląda to już na konwulsje...

odpowiedz
Hiszpan - 02.02.2021 / 22:10, *.play-internet.pl

@Żmija : Mam nadzieję że Mioduski już na zawsze będzie kojarzony z pogrzebaniem Legii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.02.2021 / 22:23, *.centertel.pl

@Wolfik: Juz o tym pisalem. Mamy jelenia w klubie, ktoremu wystarczy sprzedac bajer i dostac dobra pensje. Piszemy o tej patologii od dawna, nastepne pol roku sprawi, ze wielu przejrzy na oczy...Niestety...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.02.2021 / 08:21, *.chello.pl

@Wolfik: To tak jakby firma zatrudnił kompletny personel latający, wraz z pelną obsługą techniczną na ziemi, ale stać by ją było tylko na przejazd hulajnogą elektryczną. Jak to walnie i zaczną wypadać trupy z szafy, to 170 mln długu, może być tylko na początek.

odpowiedz
ax232 - 02.02.2021 / 20:28, *.114.196

bez kasy xd smiech na sali

odpowiedz
Żmija - 02.02.2021 / 20:20, *.vectranet.pl

Abstrahując od tego czy kocur czy ogór to żeby nie było nas stać na 250 k euro!!! Przykłady pierwsze z brzegu: Slisz 1,8 kk, Nagy 1 kk, Sadiku 850 k, Masłowski 750 k itd... Dziękujemy Pudel.....

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 02.02.2021 / 19:55, *.chello.pl

Dla naszego super prezesa,za mało,ekskluzywny.

odpowiedz
Ehmehme - 02.02.2021 / 19:43, *.hosted-by-worldstream.net

No i git, pomoże rezerwom grać o drugą ligę.

odpowiedz
A - 02.02.2021 / 19:30, *.play-internet.pl

To chyba jakies banja luki kolejne...

odpowiedz
tekken (L) - 02.02.2021 / 19:26, *.chello.pl

Jestem na tak, wygląda spoko.

odpowiedz
Maniek - 02.02.2021 / 18:33, *.chello.pl

Ponoć prezes ma plan na, długofalowy projekt budowania Legii, Waszym zdaniem, długofalowy, w/g "mądrej głowy" - jaki może być to czas?

odpowiedz
Maniek - 02.02.2021 / 19:31, *.chello.pl

@xax123:Ty masz chyba swoje portale a od tego odpi.... l się

odpowiedz
Mk - 02.02.2021 / 18:29, *.t-mobile.pl

Lepiej wydac 259 tys na 24 latka niz placic gruba kase 32 letniemu Grosikowi

odpowiedz
Filip - 02.02.2021 / 18:32, *.orange.pl

@Mk:

A co z tego bedzie? Jeden i drugi "nie dla Legii"

odpowiedz
Maniek - 02.02.2021 / 18:18, *.chello.pl

Ojej, ciekawe jak to się skończy. Kolejna nadzieja na (w miarę dobry transfer), bo przecież sakiewka prezesa dno odsłania. Raczej już odsłoniła. Bida i tyle.

odpowiedz
1909 - 02.02.2021 / 18:11, *.plus.pl

MIEKISZON, ogór nie ma nazwiska na Legioniste bardziej nadaje się do Wieczystej Kraków. Nie oszukujmy się nikt nie przyjdzie w tym okienku transferowym. MIODULSKI CZAS POŻEGNAĆ MICHNIEWICZA i KUCHARSKIEGO

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.02.2021 / 18:47, *.vectranet.pl

@1909 : typie wyjdź wreszcie z szafy i przyznaj, że jesteś kibolem wieczystej bo trujesz o nich w każdym poście. A potem sio na swoje forum!

odpowiedz
1909 - 02.02.2021 / 19:14, *.plus.pl

@Sputnik 44: Moje komentarze są tak ubogie jak stan kasy w Naszej Legii!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.02.2021 / 20:31, *.vectranet.pl

@1909 : i tu się mylisz Kolego! Nędzy jaką zafundował nam Prezes Tysiąclecia nie dorówna żaden śmiertelnik!!!

odpowiedz
Andreas - 02.02.2021 / 18:09, *.play-internet.pl

Plotki to plotki.

odpowiedz
Alex Bielany - 02.02.2021 / 18:09, *.centertel.pl

Dosyc tych banialuk, ostatnio byl trener na lata z tej zapadłej wiochy

odpowiedz