Jakub Kisiel, Nikodem Niski, Jehor Macenko, Patryk Konik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nikodem Niski wypożyczony do Chrobrego

źródło: Chrobry Głogów

Nikodem Niski został wypożyczony do końca sezonu z Legii Warszawa do Chrobrego Głogów. 18-letni obrońca jesienią znajdował się w kadrze stołecznego zespołu, ale nie zagrał w żadnym spotkaniu Ekstraklasy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Lupus - 04.02.2021 / 23:37, *.centertel.pl

Ponoć loczek chce sprzedać Klub, to po co ma kupować?

odpowiedz
@1909 - 04.02.2021 / 20:51, *.chello.pl

Janković,Stiven Mendoza i teraz Grosicki .Trzy nazwiska z tapety zbawcy.

odpowiedz
(L) - 04.02.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

Karuzela transferowa w Legii .10 odeszło ,doszedł kolejny wyszukiwacz talentów bhahaha

odpowiedz
SEBO(L) - 04.02.2021 / 15:50, *.chello.pl

Niech odchodzą i grają. Może więcej będzie z tego pożytku,niż z samego trenowania z pozbawionymi umiejętności,chęci i ambicji,panami z brzuszkiem. Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze!

odpowiedz
1909 - 04.02.2021 / 15:10, *.media.pl

Na TAPECIE mamy trzy nazwiska: Karbownik, Rosołek, Niski. KUCHARSKI PRAWDĘ CI POWIE... To się nazywa transfery!!! głupio mi...

odpowiedz
SF - 04.02.2021 / 14:32, *.tpnet.pl

Dobrej gry w Chrobrym G.! Powodzenia !!!

odpowiedz
GL - 04.02.2021 / 14:28, *.tpnet.pl

Jak widac LEGII mlodziezowcy za bardzo nie sa potrzebni tylko pilkarze po 30-stce !!

odpowiedz
Pacz - 04.02.2021 / 14:59, *.t-mobile.pl

@GL: Właśnie to jest dziwne, szukamy podstarzałych graczy po marnych ligach, a młodzi wychowankowie są wypożyczani do innych klubów. Wystarczyłoby wdrożyć do pierwszego składu młodego piłkarza, który dla Legii "gryzłby trawę", niż kupować kolejnego do odbudowy. Casus Majeckiego, Karbownika, czy Szymańskiego.

odpowiedz
Zbyszek - 05.02.2021 / 06:15, *.cyfrowypolsat.pl

@Pacz: Bo polityka u nas jest taka.
Jak piłkarzyk ma 30+ to dostaje szansę kilku, kikunastu meczów żeby się pokazać na boisku, a młody dostaje kilkanascie minut na zaprezentowanie siebie na boisku. Potem słyszymy że się nie nadaje.
Gdzie tu jest logika i jakakolwiek strategia !!!?

odpowiedz
Al - 04.02.2021 / 13:47, *.com.pl

Wincyj młodzieżowców oddajcie.

odpowiedz
oLaf - 04.02.2021 / 14:26, *.vectranet.pl

@Al: dobre! ; )

odpowiedz