Miszta wrócił do treningów

Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Cezary Miszta, który w ostatnich dniach przebywał na izolacji z powodu zakażenia koronawirusem, wrócił do treningu. Przed powrotem bramkarz przeszedł testy na obecność wirusa SARS-CoV-2, które wykazały wynik ujemny. Czwartkowe zajęcia Miszta odbędzie pod okiem trenera Krzysztofa Dowhania. Golkiper przeszedł zakażenie bardzo łagodnie i jest szykowany do gry we wtorkowym meczu Pucharu Polski z ŁKS-em Łódź.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.