Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta wrócił do treningów

źródło: Legia Warszawa, Legionisci.com

Cezary Miszta, który w ostatnich dniach przebywał na izolacji z powodu zakażenia koronawirusem, wrócił do treningu. Przed powrotem bramkarz przeszedł testy na obecność wirusa SARS-CoV-2, które wykazały wynik ujemny. Czwartkowe zajęcia Miszta odbędzie pod okiem trenera Krzysztofa Dowhania. Golkiper przeszedł zakażenie bardzo łagodnie i jest szykowany do gry we wtorkowym meczu Pucharu Polski z ŁKS-em Łódź.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
LW - 05.02.2021 / 10:36, *.tpnet.pl

Niedlugo zmiana !!

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 05.02.2021 / 09:19, *.180.132

Dawać Czarka za grubego Boruca

odpowiedz
miron - 04.02.2021 / 21:47, *.jmdi.pl

Są pierwsze transfery Kubicki i Mięciel atak i obrona zasilona może jeszcze ten sezon nie jest stracony....

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2021 / 21:09, *.mm.pl

Musi zacząć grać z prostej przyczyny - za chwilę trzeba będzie sprzedać, a w zasadzie tylko na nim i na Bartku Sliszu można cokolwiek zarobić.

odpowiedz
Molo - 04.02.2021 / 17:34, *.centertel.pl

Dlaczego nie ma tabelki przyjdą/ odeszli?

odpowiedz
Opoor - 04.02.2021 / 18:01, *.chello.pl

@Molo: bo nikt już nie przyjdzie. No może jakieś ogórki, na których nie trzeba tabelki. Odeszli już Ci co mieli odejść, a reszty nikt nie kupi bo już mają ogórki.

odpowiedz
WSL - 04.02.2021 / 17:26, *.tpnet.pl

Trenuj a beda efekty !!!

odpowiedz
ZGL - 04.02.2021 / 17:12, *.tpnet.pl

Czas P.Boruca dobiega konca na pozycji bramkarza !!!

odpowiedz
GL - 04.02.2021 / 17:09, *.tpnet.pl

@ Rytm: Zgadza sie to jest bardzo widoczne !!

odpowiedz
Rytm - 04.02.2021 / 16:25, *.centertel.pl

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale w Borucu nie widzę tej charyzmy na boisku jak gra. Nie krzyknie, tylko spuszcza głowę po straconych golach. Jest taki jakiś nijaki.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 04.02.2021 / 17:16, *.play-internet.pl

@Rytm: Wydaj mi się, że Artur potrzebuje dopingu z trybun, tej atmosfery meczu bo to cały czas wygląda jak sparingi. Ale faktycznie powinien być bardziej ,,pobudzony". Gdy wrócimy w marcu na trybuny będzie na pewno lepiej z piłkarzami, którzy przez całe swoje kariery grali przy prawdziwej atmosferze meczowej.

odpowiedz
1909 - 04.02.2021 / 15:06, *.media.pl

Super jest kolejny na ławkę rezerwowych w następnym meczu. Najlepszą obrona są bramkarze

odpowiedz
WL - 04.02.2021 / 14:24, *.tpnet.pl

Dobre wystepy w PP zaowocuja wystepami w lidze ! Powodzenia !!!

odpowiedz
SF - 04.02.2021 / 14:15, *.tpnet.pl

Powinien grac nie tylko w PP a le i w lidze tez sie ogrywac aby zastapic ewentualnie Pana Boruca ! !

odpowiedz