REKLAMA

Legioniści zbierają dary dla dzieci z Kresów Wschodnich

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z Otwocka, wraz ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen Oddział Mazowiecki, prowadzą zbiórkę zabawek, artykułów szkolnych oraz ubranek dla dzieci z Kresów Wschodnich. "Sytuacja materialna wielu polskich rodzin na Kresach jest bardzo zła, dlatego warto naszym Rodakom pomagać stale, ale nie tylko poprzez zbiórki żywności - warto pomyśleć także o dziecięcej radości, zabawie, uśmiechu i edukacji. Rzeczy nie muszą być nowe, mogą być używane, ale w dobrym stanie" - informują organizatorzy akcji.

Dary można przekazywać do 16 lutego w Otwocku (Klub Batory przy ul. Stefana Batorego 34 od poniedziałku do piątku w godzinach 13-19), Karczewie (Serwis Gumfel przy ul. Bohaterów Westerplatte 57 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18) oraz wysłać na adres SON Mazowsze, ul. Bema 9, 05-071 Sulejówek.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Jeszcze - 06.02.2021 / 13:03, *.chello.pl

by się przydalo jakies konto lub licytacje np. 1 wlepka 10,20,30,40 i tylko odbiór osobisty w źródle

odpowiedz
lob - 06.02.2021 / 12:12, *.chello.pl

Przydał by się jeszcze jakiś punkt zbiórki w Warszawie........Pomyślcie o tym...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.