Wojciech Zep - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Odchodzi dietetyk pierwszej drużyny

źródło: Legia.com

Wojciech Zep, dietetyk pierwszego zespołu, odchodzi z Legii Warszawa. Pracę w roli dietetyka sportowego rozpoczął w 2010 roku, a od 2014 roku funkcję tę pełnił w stołecznym klubie. Od 2013 roku Wojciech Zep jest także członkiem Zespołu Medycznego PZPN, odpowiedzialnym za standaryzację żywienia i suplementacji w reprezentacjach młodzieżowych.

- Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia w kolejnych etapach kariery - poinformowała Legia Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
pnk - 06.02.2021 / 17:55, *.chello.pl

Wyjątkowo Loczek nie sprowadził grubasów do drużyny, więc stwierdził że dietetyk już jej nie jest potrzebny.

odpowiedz
Janpik - 06.02.2021 / 18:57, *.centertel.pl

@pnk: prawda chociaż chudych też nie sprowadził

odpowiedz
lol - 06.02.2021 / 08:51, *.amazonaws.com

jeszcze chwila i zostanie tylko Czesiek + 16 zawodnikow

odpowiedz
Zgred - 05.02.2021 / 21:03, *.as9105.com

Zwolnili go bo chciał karmić chochla nie łyżka

odpowiedz
dziad kudłaty - 05.02.2021 / 20:14, *.net.pl

Mioduski zwolnił dietetyka a zatrudni dealera :) może wtedy chłopaki zaczną więcej biegać hahah Czesiek zadzwoń ty masz kontakty :)

odpowiedz
Gniewko - 05.02.2021 / 19:52, *.netfala.pl

W kuluarach się niesie że nowym dietetykiem ma być niejaka Ania,
Sprawdzone info.
Bez paniki będzie dobrze.

odpowiedz
Maro - 05.02.2021 / 19:22, *.plus.pl

Smutna rzeczywistość , nie mamy już kasy nawet na pensję dla dietetyka :-(

odpowiedz
Żenada - 05.02.2021 / 19:31, *.t-mobile.pl

@Maro: Ja mogę być ,jak i każdy z nas ,znamy się na wszystkim ,to i w tym amatorskim klubie też damy rade

odpowiedz
Józio Kante - 05.02.2021 / 18:38, *.inetia.pl

Dziękujemy za wszystko. Będziemy tęsknić :((

odpowiedz
Arek - 05.02.2021 / 17:53, *.tpnet.pl

Mioduski na Grosickiego zbiera. Nawet dietetyka goni hehe. A poważnie, to jakiś dramat jest. I gdzie to wszystko zmierza ja się pytam?

odpowiedz
Maniek - 05.02.2021 / 18:31, *.chello.pl

@Arek: Aż strach odpowiedź na Twoje pytanie. Jak narazie, to, do delikatne ujmując, do tego że cofamy się o kilka ładnych lat do tyłu. Że też taki "prezes" się nam trafił , taki znawca futbolu, kur.. a jego mać. I mamy, co mamy.

odpowiedz
PPU - 05.02.2021 / 17:52, *.chello.pl

To jeszcze niech zabierze ze sobą tego śmiesznego pseudodyrektora sportowego.

odpowiedz
Maniek - 05.02.2021 / 18:54, *.chello.pl

@PPU: Wiesz, jak nie ma na zakupy to trochę ciężko.

odpowiedz
PPU - 05.02.2021 / 22:52, *.centertel.pl

@Maniek: Masz racje, ciężko. Dlatego uważam że najpierw trzeba się pozbyć zbędnych ludzi jakim jest np. Kucharski który działa tylko na szkodę klubu. Ten chłopak nie robi nic, a nawet gorzej.

odpowiedz
rroy - 05.02.2021 / 17:41, *.mm.pl

Treneiro szuka winnych?

odpowiedz
SIM - 05.02.2021 / 17:41, *.88.142

Ostatni gasi swiatlo....

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2021 / 17:10, *.chello.pl

"etapy kariery" co za belkot

odpowiedz
ding - 05.02.2021 / 17:09, *.chello.pl

a na LL! wciąż cicho o wycieku wzorów nowych koszulek... :(

odpowiedz
Żmija - 05.02.2021 / 16:20, *.t-mobile.pl

Czyli pudel znalazł winnego 4-letniej absencji w Europie! Teraz nikt nas nie pokona!

odpowiedz
ben - 05.02.2021 / 16:19, *.inetia.pl

No to od jutra na głodzie .

odpowiedz
jo - 05.02.2021 / 17:27, *.tpnet.pl

@ben: albo na fast food z browarem. Przynajmniej będzie wiadomo skąd taki wynik ????

odpowiedz
Maniek - 05.02.2021 / 19:02, *.chello.pl

@ben: Może na "suchy chleb dla konia", zostanie. Cytując pewien fragment z polskiej komedii.

odpowiedz
CULT LEGIA MISTRZ - 05.02.2021 / 16:10, *.252.22

NO WRESZCIE!TYLE RAZY PISALEM!TO JEDNAK DARIUSZ CZYTA POSTY...UCZY SIE...

odpowiedz
Autor - 05.02.2021 / 18:00, *.t-mobile.pl

@CULT LEGIA MISTRZ:
Napiszesz co pisałeś?

odpowiedz
Cult ⚽️ Legia - 05.02.2021 / 18:13, *.252.22

@Autor : o faszerowaniu prochami,i kolorowymi płynami,odwodnił organizmy piłkarzy,chemio terapie zastosował z nie odpowiednimi pacjentami....

odpowiedz
Obi - 05.02.2021 / 16:04, *.chello.pl

A kto zostaje?

odpowiedz
kot - 05.02.2021 / 16:03, *.t-mobile.pl

to teraz jeszcze sprzataczki i niech zgasza swiatlo

odpowiedz
Lupus - 05.02.2021 / 15:36, *.centertel.pl

Najlepszą inwestycją Loczka jest pożyczka 40 baniek dla klubu.
Pewnie z odpowiednim oprocentowaniem.
Spoko swoje weźmie.

odpowiedz
Pawciu - 05.02.2021 / 15:17, *.net.pl

Od dzisiaj stołują się w KFC i w Mc Donald's

odpowiedz
Jar - 05.02.2021 / 15:14, *.chello.pl

Teraz pewnie poszedł do Amiki, będzie ustalał dietę z ziemniaków

odpowiedz
Remino - 05.02.2021 / 14:09, *.orange.pl

dlaczego ?

odpowiedz
SEBO(L) - 05.02.2021 / 14:26, *.centertel.pl

@Remino: zapytaj Boruca...

odpowiedz
Tomek - 05.02.2021 / 14:39, *.113.189

@Remino: Mioduski szuka pieniędzy na wynagrodzenie dla Grosickiego...

odpowiedz
Kylu - 05.02.2021 / 13:54, *.t-mobile.pl

Niedługo i sprzątać na Łazienkowskiej nie będzie komu, sami piłkarze w nagrodę za wyniki będą to robić

odpowiedz
lob - 05.02.2021 / 13:54, *.chello.pl

teraz na obiad będą schabowe z kapustą i seta do tego i gra się na 100 % poprawi..........

odpowiedz
Maniek - 05.02.2021 / 15:24, *.centertel.pl

@lob: Kiedyś, kiedyś, kiedyś, chłopaki przed wyjściem na murawę, niekiedy nie byli całkiem trzeźwi a jak grali to grali i wyniki były. Może by tak, na rozluźnienie, dla większej odwagi, powtórzyć?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.02.2021 / 15:53, *.chello.pl

@Maniek:
kiedyś to chłopaki po meczu się spotykali, integrowali, a teraz siedzą koło siebie każdy w swoich słuchawkach i aby odje*ać 90min i czym prędzej na swój kwadrat. Więc JAK oni mają walczyć RAZEM na boisku???

odpowiedz
Maniek - 05.02.2021 / 17:59, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Jak kiedyś, ktoś przychodził do Legii, to był dumny, że założy koszulkę z L na piersi. I, zapi..... ał, żeby udowodnić, że wart jest tego. A teraz co się liczy, ku.. a, tylko kasa?

odpowiedz
Sig - 05.02.2021 / 19:08, *.chello.pl

@Maniek: jakie były wyniki? Zero tytułu przez lata.

odpowiedz