Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Papszun: Zagraliśmy na miarę możliwości

Mishka, źródło: Legionisci.com

Marek Papszun (trener Rakowa): Gratuluję Legii zwycięstwa, a swojej drużynie postawy. Zagraliśmy dzisiaj na miarę możliwości. Może nie do końca tak, jak byśmy chcieli grać, ale zmierzamy w tym kierunku. To jest optymistyczne. Grać przy Łazienkowskiej z Legią nigdy nie jest łatwo. Mają duże umiejętności indywidualne i to zadecydowało dziś o wyniku. Mam nadzieję, że w przyszłości ten wynik w Warszawie będzie inny.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
SF - 07.02.2021 / 12:38, *.tpnet.pl

Przegraliscie a jak bedzie w przyszlosci to zobaczymy - "LEGIA to jest LEGIA " !!!

odpowiedz
Sasza - 07.02.2021 / 11:27, *.chello.pl

Panie Marku, też mam nadzieję, że w przyszłości wynik będzie inny.
Na przykład 4-0 :)

odpowiedz
1909 - 07.02.2021 / 09:01, *.plus.pl

Trenerjo nadzieja matka głupich. Boruc wybronił na 5

odpowiedz
Danije(L) - 07.02.2021 / 07:44, *.chello.pl

Panowie portal Rakowa Częstochowa to inny adres, więc zajmijcie się Legią a nie Papszunem i Rakowem...

odpowiedz
Munez - 06.02.2021 / 22:33, *.virginm.net

Papszun serio gratulujesz postawy druzynie za porazke? serio to jest optymistyczne ?ze przegraliscie z tak slaba jak nigdy Legią przy pustych trybunach? taka wypowiedz to jak oddac mecz walkowerem.w sumie jaka liga taka wypowiedz.

odpowiedz
NAS - 07.02.2021 / 14:14, *.centertel.pl

@Munez: ty jednak jesteś tępy.

odpowiedz
Wolfik - 06.02.2021 / 22:24, *.mm.pl

Czegoś tutaj nie rozumiem. Trener gratuluje ...postawy??? Serio??? Przecież zagrali gorzej niż z Pogonią. To w zamyśle mieli nie biegać, nie strzelać i nie walczyć? Dziwna ta wypowiedź....

odpowiedz
w_jar - 06.02.2021 / 22:36, *.play-internet.pl

@Wolfik: To jest wypowiedź dla prasy. W szatni pewnie było co innego.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.02.2021 / 22:51, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, tak wlasnie mowi (zawsze!) inteligentny trener. Dla newsajadow jedno, a w szatni (konkretnie) drugie. Zaden szanujacy sie trener NIGDY nie nawymysla swoim zawodnikow w prasie, czy "na zewnatrz", bo tak sie wlasnie traci druzyne. Papszun ta madry gosc, na pewno nie jedno swoim podwladnym wytknie. W niekompromisowy sposob :-))

odpowiedz
Wolfik - 06.02.2021 / 23:04, *.mm.pl

@Krzeszczu: Nie chodzi mi o to, by krytykował czy "nawymyślał" swoich zawodników. Ale gratulować "postawy"??? Wypowiedział się krótko i ogólnie. Równie dobrze swój wywiad mógł skończyć słowami "Zagraliśmy najlepiej jak mogliśmy". Sorry, ale pier... o "postawie" nie kupuje.

odpowiedz
L - 07.02.2021 / 01:39, *.tpnet.pl

@Wolfik: Starali się zmienic wynik meczu więc postawa była właściwa. To jest tak jak inni powiedzieli gadka dla dziennikarzy. Raków ma problemy kadrowe - my również ale mimo wszystko mamy szerszą kadrę od nich.

odpowiedz
zaba285 - 07.02.2021 / 10:41, *.116.118

@Wolfik: biorąc pod uwagę kontuzje i to, że pierwszy raz (według komentatora) grali w takim składzie, to przy odrobinie szczęścia mogło być 2:2 (Gutkovskis i Jach nie trafili praktycznie na pustą bramkę z 2-3 metrów). może dlatego ich pochwalił. ogólnie mecz był wyrównany, popatrz na statystyki

odpowiedz
PLK - 07.02.2021 / 11:02, *.cyfrowypolsat.pl

@zaba285: Kolego, daj spokój spekulacjom... Przy odrobinie szczęścia to Pekhart dwa razy a Jędza raz też powinni wpakować do sieci Rakowa... Jaki byłby wtedy wynik??!!! Aha, jeszcze Wieteska....

odpowiedz