Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Gra trójką z tyłu nie była nam obca

Wiśnia, źródło: sport.tvp.pl

- Podeszliśmy do tego meczu skupieni i skoncentrowani. Wiedzieliśmy, że Raków to silna drużyna, która potrafi grać w ustawieniu z trzema obrońcami, a ponadto jest agresywna. Byliśmy w tym meczu przygotowani na takie granie. Udało nam się zneutralizować mocne strony przeciwnika i dlatego dzisiaj wygraliśmy - powiedział po meczu z Rakowem Mateusz Wieteska.- Gra z trzema obrońcami nie była dla nas obca. Na obozie trenowaliśmy takie ustawienie niejednokrotnie. Myślę, że dzisiaj nasza gra wyglądała dobrze i zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądało w przyszłości.

- Nowe stroje bardzo mi się podobają. To fajna inicjatywa klubu i mam nadzieję, że będą nam przynosiły szczęście w kolejnych meczach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
bronek49 - 07.02.2021 / 18:05, *.chello.pl

dla was to każda drużyna jest silna

odpowiedz
zaba285 - 07.02.2021 / 10:33, *.116.118

jak zwykle babol na poziomie okręgówki, który tylko dzięki Arturowi Raków nie zamienił na bramkę

odpowiedz
Pawciu - 07.02.2021 / 08:02, *.net.pl

oni w tych kubraczkach planuja jeszcze grac??? O zgrozo!!

odpowiedz
Arek - 07.02.2021 / 01:35, *.tpnet.pl

Wietes. Ale co Ty masz do Hołowni? Daj mu spokój, człowieku!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.