Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Rakowem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bartosz Kapustka i Paweł Wszołek otrzymali najwyższe noty za sobotni mecz z Rakowem Częstochowa. Występ pomocników oceniliście na 4,6 w skali 1-6. Minimalnie niższe oceny uzyskali Luquinhas i Tomas Pekhart.



W sumie oceniało 1265 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,0.

Kapustka 4.6
Wszołek 4.6
Luquinhas 4.5
Pekhart 4.5
Boruc 4.3
Andre Martins 4,0
Jędrzejczyk 4,0
Mladenović 3.9
Slisz 3.7
Wieteska 3.6
Hołownia 3.6
Kisiel 3.3
Rafael Lopes 3.2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
xa2323 - 08.02.2021 / 18:10, *.206.52

Lopes to nieporozumienie pilkarz. Raz z Lechem i każdy mu to będzie pamiętał, ale on jest za słaby. Gdzie tam nawet do Kante w najlepszym momencie.

odpowiedz
Fan Legii - 08.02.2021 / 16:47, *.multimetro.pl

Ja bym podniósł Luquiniasowi i Wszołkowi

odpowiedz
SF - 08.02.2021 / 12:35, *.tpnet.pl

Jest lepiej a mamy nadzieje bedzie jeszcze lepiej odnosnie ocen druzyny i pikarzy !!

odpowiedz
L - 08.02.2021 / 12:29, *.tpnet.pl

Mnóstwo komentujących tu osób jechała po kapustce a prawda jest taka, że bez niego Legia nie umie grać w piłkę w tym momencie. Jest jednym z dwóch zawodnikow który wprowadza jakąś dynamikę i nieprzewidywalność, pokazuje się do gry, dużo biega, ma nie najgorszą technikę, szuka strzałów i kluczowych podań. Wiem że na razie nie zrobił jakiegoś szału w Legii ale próbuje dawać coś ekstra czego nie ma reszta naszych człapaków typu Gvillia, Slisz, Wszołek czy Lopes. On i Luquinhas to jedyni kreatywni piłkarze w Legii w tym momencie i takich zawodników powinniśmy sprowadzać a "solidnych ligowców" się pozbywać tak jak zrobiliśmy z antoliciem bo ci "solidni ligowcy" (może powinniśmy na nich mówić słabi?) gówno wnoszą do gry.

odpowiedz
Jerry - 08.02.2021 / 13:48, *.centertel.pl

@L: Czytając twój wpis, myślałem, że jesteś z rodziny opisanego kopacza, ale gdy zobaczyłem, że piszesz nazwisko małą literą to chyba jednak nie. No chyba, że się w rodzinie nie szanujecie.

odpowiedz
L - 08.02.2021 / 15:07, *.tpnet.pl

@Jerry: Konkluzja z tego taka, że chciałeś się przy...ebać ale nie wiedziałeś do czego dlatego po długim namyśle zdecydowałeś, że wytkniesz mi literówkę. Ty z kolei za dużo przecinków użyłeś mądralo. Nie powiem ci w którym miejscu żebyś miał rozkminę do końca dnia. Wycieczki na temat mojej rodziny nie będę komentował...

odpowiedz