fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Sparing: Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Legia Warszawa

Woytek

Wykorzystując przerwę w rozrywkach ligowych siatkarze Legii rozegrali wyjazdowy sparingowy mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Lepsi okazali się w nim pierwszoligowcy, którzy wygrali trzy sety kolejno do 21, 20 i 29. Dodatkowo rozegrany został czwarty set, w nim "Wojskowi" zwyciężyli do 22.

Do zmagań ligowych drużyna Mateusza Mielnika wróci za w przyszły weekend, kiedy to zmierzy się w Grodzisku Mazowieckim ze Spartą. Mecz zaplanowano na sobotę, pocztąek o godzinie 18.

Sparing: Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Legia Warszawa
Sety: 25-21, 25-20, 31-29, 22-25

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.