Nowy trzeci komplet meczowy Legii - fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Edycja limitowana

Nowy trzeci komplet meczowy

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa we współpracy ze sponsorem technicznym klubu, firmą adidas, wypuściła do sprzedaży nowy trzeci komplet meczowy w kolorze czerwonym. Koszulka nie jest jednak jednolita - front zdobią pionowe pasy w odcieniach krwistej czerwieni i burgundu. W tej samej kolorystyce utrzymane są spodenki i getry. W takim zestawieniu kolorystycznym zawodnicy wystąpią w dzisiejszym meczu z Rakowem Częstochowa. Tradycyjnie na piersi znajduje się czarna "eLka" w kółeczku.

Nowe koszulki możecie kupować od dziś w Legia FanStore i w sklepie internetowym sklep.legia.com. Koszulki zostały zapakowane w okolicznościowe pudełko sygnowane indywidualnym numerem i są dostępne w dwóch wersjach – 1000 sztuk edycji limitowanej oraz dodatkowe 100 egzemplarzy w edycji kolekcjonerskiej z autografami zawodników pierwszej drużyny. Cena koszulki z edycji limitowanej to 349 zł, a z edycji kolekcjonerskiej to 399 zł. Wszyscy karnetowicze otrzymali podwojoną zniżkę na zakup trzeciej koszulki -20%.

fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa

Produkt wykonano z poliestru i wyposażono w technologię AEROREADY, która skutecznie odprowadza wilgoć, zapewnia lepszą wentylację oraz powoduje, że koszulki zachowują lekkość nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa

Jednocześnie ruszyła kampania promocyjna nowego kompletu meczowego pod hasłem "Tysiąc powodów do dumy". Obejmuje ona dedykowany spot video oraz sesję zdjęciową i jest produkcją własną klubu. Głównym bohaterem kampanii jest ofensywny pomocnik Legii Warszawa Bartosz Kapustka. Historie stanowiące tło kampanii oraz symboliczne hasło podkreślają, że niezależnie od sytuacji każdy kibic Legii Warszawa ma tysiąc powodów do dumy.


KUP KOSZULKĘ ON-LINE NA SKLEP.LEGIA.COM

fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa

KUP KOSZULKĘ ON-LINE NA SKLEP.LEGIA.COM

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
wisłą zalatują - 07.02.2021 / 21:44, *.chello.pl

Gdyby nie (L) na koszulce to NIGDY bym nie pomyślał że ta koszulka może mieć coś wspólnego z Legią. Dalszy komentarz jest zbędny.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 07.02.2021 / 15:04, *.t-mobile.pl

Super ten trzeci komplet, bardzo mi się podoba.

odpowiedz
Mamut - 07.02.2021 / 10:51, *.t-mobile.pl

Eintracht Frankfurt???

odpowiedz
Hej Legia gol !!! - 07.02.2021 / 00:06, *.plus.pl

A mnie podoba się stylistyka koszulek, zwłaszcza na plecach. Trochę przypominają mi rugby ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Szeroki napis nazwiska, duże numery i wcięcie w pasie powoduje że przynajmniej na plecach koszulka sugeruje silnego bambra do którego strach podejść ???? Nie wiem czy te pasy z przodu są dobre ale tył moim zdaniem znakomity.

odpowiedz
Mrok - 06.02.2021 / 23:41, *.chello.pl

To sprzedawanie "trzecich strojów" to się robi powoli taki tradycyjny wałek z ewidentnie czyjąś spekulacją w tle. Niby taki popyt jest na te wzory, że znika wszystko klubowego sklepu w 5 minut no i na aukcjach pojawia się chwile potem 2x drożej.

Trochę tego nie rozumiem bo jakby klubowi zależało żeby sprzedawać te koszulki w jak największych ilościach to powinni co roku przygotować więcej takich koszulek skoro jest takie powodzenie, a oni nic z tym nie robią, i wygląda na to, że cieszą się że zeszły w 5 min.

A może osiągnęliśmy już taki szczyt dziadostwa, że klub oficjalnie wystawia tylko ułamek oferty a resztę opyla na aukcjach na czarno tak jak dawniej konie sprzedawały bilety? ;)
Inne wytłumaczenie tego stanu jest tylko takie, że w klubie pracują w marketingu takie "orły od handlu", które nie rozumieją, że mogą w tej sytuacji sprzedać więcej i zarobić dla klubu kasę.

odpowiedz
miron - 06.02.2021 / 22:16, *.jmdi.pl

Mało komu się podobają a wszystkie poszły tylko xs zostały...ja się spóźniłem :(

odpowiedz
ZieloniKanonierzy - 06.02.2021 / 21:39, *.as9105.com

Zamiast zielono -czarnych,mamy barwy Wisły K.

odpowiedz
Ja - 07.02.2021 / 11:46, *.chello.pl

@ZieloniKanonierzy: jakie barwy ma skisła ? Baranie !!!

odpowiedz
Kosa Chicago - 06.02.2021 / 21:39, *.comcast.net

Niedługo będą w barwach Polonii grać.. Kto do tego dopuszcza?

odpowiedz
ale_beka - 06.02.2021 / 20:20, *.com.pl

cwks milan milanówek :D ale wstyd te koszulki :D

odpowiedz
Pacz - 06.02.2021 / 21:04, *.t-mobile.pl

@ale_beka: Wstyd wstydem, ale wszystkie się wyprzedały w kilka godzin.

odpowiedz
Skała - 07.02.2021 / 00:20, *.orange.pl

@Pacz: i co z tego?! Pewnie kupili jacyś popcorniarze.... Kibic Legii nie założy koszulki która wygląda jak Skisły, a Januszom to wszystko jedno bo chcą być trendy....

odpowiedz
Pacz - 07.02.2021 / 15:51, *.t-mobile.pl

@Skała: Zdziwisz się jak tych Januszy zobaczysz na Żylecie...

odpowiedz
Cult ⚽️ Legia - 06.02.2021 / 19:37, *.amazonaws.com

Jedyny plus,to ogień,mogá okazać sie szczéśliwe , pasi do nich Mocniej Legia !A jak by nastèpne nowe były z design kibicowski!

odpowiedz
Niżnik - 06.02.2021 / 19:33, *.centertel.pl

To jest chyba trzeci komplet a nie pierwszy(swoją drogą podoba mi się tylko cena jest z dupy)więc po co tak sracie ogniem

odpowiedz
Wienioooooooo - 06.02.2021 / 19:33, *.kompex.pl

Stroje mamy kozak. Bez kitu szkoda ze nie gramy jak wyglądamy. Elos

odpowiedz
Antydaltonista - 06.02.2021 / 19:30, *.237.56

Na koszulkach meczowych jeśli pojawia się kolor czerwony , to powinien zawsze występować z kolorem zielonym w proporcjach podobnych do herbu Legii - wtedy nie będzie szydery i porównań do koszulek klubów piłkarskich, z którymi Legii "nie po drodze ".

odpowiedz
Alex Bielany - 06.02.2021 / 19:01, *.chello.pl

Koszulka jak koszulka, ale wkładów brak

odpowiedz
ginpasterz - 06.02.2021 / 18:44, *.194.235

1000 powodow
Stal Mielec
Podbeskidzie
FC Dundelange
Spartak Trnawa
Brak europejskich pucharów.
Jedyny powód do dumy w tym czasie to my kibice. Wierni na dobre i złe.

odpowiedz
robson - 06.02.2021 / 19:30, *.chello.pl

@ginpasterz:

eee przeciez puchary byly w obecnym sezonie, tak jak zawsze - krotko :)

odpowiedz
Pan Ban - 06.02.2021 / 18:41, *.orange.pl

w klubie stroje ogarnia jakiś laik bez wyczucia stylu i smaku, co kolejna to gorsza...

1) białą (ze śladami hamowania) zastąpili białą z plamami po wybielaczu...

2) tragiczna szara została była zastąpiona jeszcze gorszą zieloną w stylu dyskotek lat 80 tych...

3) a na koniec dodali nam bordową ze czerwonymi pasami....

wszystkie trzy komplety zupełnie się ze sobą nie komponują, wyglądają jak wybrane na chybił trafił z wyprzedaży, bez pomysłu strategii, jakiejkolwiek współpracy z kibicami...

z resztą, już mniejsza o te koszulki - mogą sobie je wymieniać co miesiąc (jak Janusze będą kupować), powinni raczej wymienić wkłady do tych koszulek bo one ostatnio zupełnie nic nie grają...

odpowiedz
grzesiek - 06.02.2021 / 18:39, *.centertel.pl

Byly zdecydowaniw gorsze koszulki. Ta ujdzie. Chociaz wzory koszulek moim zdaniem powinny naśladować poprzedniczki w historii.

odpowiedz
gazza - 06.02.2021 / 18:14, *.inetia.pl

Najgorsza koszulka w dziejach naszego klubu !
Wygląda jak podróbka ze starego stadionu dziesięciolecia...Jak sztuczydło...!

odpowiedz
ZGL - 06.02.2021 / 18:04, *.tpnet.pl

W takich strojach trzeba wygrac ! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
WSL - 06.02.2021 / 18:01, *.tpnet.pl

Piekne te koszulki tylko za drogie !!!

odpowiedz
Ja1916 - 06.02.2021 / 15:03, *.vectranet.pl

350zl za koszulkę?

odpowiedz
LUKI - 06.02.2021 / 15:01, *.vectranet.pl

Ta koszulka jest piękna, w drugiej połowie lat 80 całe czerwone/całe zielone stroje to był standard... T.Hajto przed Mundialem w Rosji powiedział ciekawe zdanie: "Polskie społeczeństwo nie dorosło jeszcze do sukcesów reprezentacji. Ludziom się wydaje, że jak piłkarz wystąpił w reklamie, to w tym czasie nie był na treningu"... Zarządzaniu klubu można sporo zarzucić (brak sukcesów na miarę Legii), ale jeśli chodzi o tzw. merchandising (nie wnikam w ceny tych produktów) to zobaczyliśmy w ostatnich latach kilka naprawdę pięknych projektów tzw. 3 kompletu: wiśniowa w 2018, potem w zielono-czarne pasy, rok temu czarno-złota Deyny i teraz ta - prostota i nawiązanie do lat 80. WIelka szkoda, że tych wzorów już oficjalnie nie można kupić, drugi rzut tych projektów na pewno znalazłby nabywców.
Ta koszulka jest piękna, w drugiej połowie lat 80 całe czerwone/całe zielone stroje to był standard.

odpowiedz
Wkurzony - 06.02.2021 / 18:44, *.orange.pl

@LUKI: bordową, różową czy seledynową koszulką możesz sobie zakładać na dyskoteki, tu jest Legia a barwy to świętość...

odpowiedz
155 - 06.02.2021 / 14:48, *.orange.pl

AC Milan ;)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.02.2021 / 14:37, *.amazonaws.com

Czerń,zieleń,biel,czerwień..tak trudno kreatywnie coś poukładač,barwy,klubowe to šwiétošć dla kibiców!a to co sie dzieje teraz w klubie to woła pomste do nieba!

odpowiedz
Stuknij się w łeb - 06.02.2021 / 14:55, *.t-mobile.pl

@Cult⚽️Legia: Wymieniasz barwy Śląska? Nasze chyba są trochę inne i nie jest bez znaczenia kolejność kolorów.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.02.2021 / 18:39, *.amazonaws.com

@Stuknij się w łeb: wymieniłem od dołu I co sie napinasz!?

odpowiedz
tudent_L - 07.02.2021 / 00:51, *.amazonaws.com

@Cult⚽️Legia:
Może nie tym tonem, ale ma rację chłopak. Kolejność jest jednak istotna. Szkoda że opluwamy się na każdym kroku gdy ktoś coś przekręci.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.02.2021 / 16:17, *.133.21

@tudent_L: Powiedz to tym co decydujá w jakich barwach majâ grać zawodnicy Legii.

odpowiedz
robson - 06.02.2021 / 14:22, *.chello.pl

dramat te koszulki ( nie te kolory)
gdyby nie L na piersi to nie wiem czy 1 na 100 by pomyslal ze to sa koszulki Legii ...

odpowiedz
Wiem co mówię - 06.02.2021 / 14:19, *.chello.pl

Kto kupi jest głupi

odpowiedz
Krzysztof Gawara - 06.02.2021 / 14:18, *.t-mobile.pl

Co za patafiany tu się wypowiadają, nic im nie pasuje, zły kolor, brzydki wzór, nie nasze barwy, za krótkie rękawki i co jeszcze? Swego czasu Chelsea z Gullitem w składzie grała w szaro-pomarańczowych, Athletic w 2004 roku miał koszulki jakby pijany malarz wylał farbę na materiał, Man City grał w tęczowych, a Real w różowych i nikomu to nie przeszkadzało. Polska reprezentacja zagrała w czarnych i niebieskich barwach i nikt nie protestował, bo liczyły się zwycięstwa w meczach eliminacyjnych, dobre wyniki, a nie wygląd koszulek. Futbol to nie moda. Reprezentacja Niemiec gra w białym kolorze, gdzie nawiązanie do barw narodowych? Włosi grają w błękitnych, Holendrzy w pomarańczowych, gdzie te kolory są na flagach tych krajów. Rozliczajmy drużynę za wyniki i formę, a nie wygląd i estetykę.

odpowiedz
Autor - 06.02.2021 / 14:37, *.virginm.net

@Krzysztof Gawara: a kogo obchodzai co sie dzieje w tych skomercjalizowanych klubach ktore wymieniles? Tam jest teczowa rewolucja moga sobie biegac w stringach i zadnego Legionisty to nie interesuje. Tu jest inny klimat !!

odpowiedz
franz - 06.02.2021 / 14:39, *.lukman.pl

@Krzysztof Gawara: Holandia to oranje logo związku jest pomarańczowe, Włosi Azzurri (Niebiescy) logo też jest kolor niebieski, Niemcy też mają czarnego orła na białym tle. Pamiętam pierwszy mecz Polska-Luksemburg '98 była afera że gramy na czarno. Powiedz co nas obchodzą jakieś reale, manchestery, inne barcelony i ich lewackie odchyły?!

odpowiedz
Bajka66 - 06.02.2021 / 13:55, *.chello.pl

Ktoś bierze hajs bo wymyślił dla nas koszulki Milanu? Następne będą Interu czy Juventusu? Chcemy być orginalni czy kopiowac? Prezes jest idiota czy dostał promocję?

odpowiedz
Ja - 06.02.2021 / 13:47, *.chello.pl

Przeginacie, zaraz wam zapłacą za biało czerwone, błąd!!! Każdy wie jakie barwy ma Nasza Legia .

odpowiedz
Darek - 06.02.2021 / 13:44, *.chello.pl

Co chwila nowe koszulki a grać nie ma komu.Stado gamoni.U buka dzisiaj już obstawione?

odpowiedz
Micha - 06.02.2021 / 13:42, *.14.27

Nie wiem, kto prezesowi doradza w sprawie sklepu, ale oferta całościowa jest co najmniej kiepska. Kilka marnych wzorów, ceny z kosmosu. Szkoda mi tych, którzy decydują się jednak na zakup tego asortymentu.
Sklep Legii, to jedna wielka żenada.

odpowiedz
zgrw - 06.02.2021 / 13:41, *.vectranet.pl

Jakby Królewskie było głównym sponsorem, to zawodnicy wyglądaliby jak wielkie biegające puszki browaru.

odpowiedz
kermit - 06.02.2021 / 13:39, *.chello.pl

Jak sobie L zakleją to do Polonii Bytom pasuje jak ulał. A tak poważnie to nie należy przyjmować do klubu z tradycjami debila nie znającego historii Legii ani też jej barw. Bo potem skutkuje to takim gównem jak to.

odpowiedz
Rambo - 06.02.2021 / 13:28, *.centertel.pl

Widzę, że postacią "tysiąca powodów do dumy" prawdziwy Legionista z krwi i kości. Brawo Mioduski i Twoi doradcy!!! Czapki z głów.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.02.2021 / 13:12, *.vectranet.pl

GDZIE SĄ TRANSFERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Promocja jakiś badziewnych koszulek, których zdjęcia wyciekły zresztą dwa dni przed promocją, kwintesencja profesjonalizmu Legii w ostatnim czasie. DRAMAT.
GDZIE SĄ TRANSFERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Sa - 06.02.2021 / 12:49, *.chello.pl

Koszulka super ale słaby moment na takie akcje.

Drużyna gra padake, transferów nie ma, klub grubo pod kreska a oni z pompa prezentują trzecia koszulkę...

odpowiedz
Mdread - 06.02.2021 / 12:43, *.virginm.net

Ostatnio to kazdy komlplet z innej parafii tzn. z innej linii. Biale niby camo, zielone niby matrix a teraz czerwone w paski. W wiekszosci klubow kazdy komplet jest do siebie podobny a my zbieramy jakies resztki z roznych kolekcjii.

odpowiedz
Marek Skwarek - 06.02.2021 / 13:05, *.play-internet.pl

@Mdread: Jest dokładnie odwrotnie, niż piszesz. Aktualne trendy są takie, aby dodatkowe komplety strojów były nie tylko w zupełnie innym wzorze, ale często w całkowicie odjazdowym kolorze, często zupełnie oderwanym od barw klubowych. Stroje różowe, pomarańczowe, jaskrawe żółte... itp. Takie są obecnie trendy. No i podobnie mamy w Legii. Trzy kolory - trzy zupełnie inne wzory. Każdy ma swój unikalny charakter.

odpowiedz
Alex Bielany - 06.02.2021 / 12:13, *.centertel.pl

Pincet plus sponsorem a w klubie kasy nie ma?

odpowiedz
Mamut - 07.02.2021 / 10:48, *.t-mobile.pl

@Alex Bielany : bo socjalizmem się nie bogaci

odpowiedz
lob - 06.02.2021 / 12:09, *.chello.pl

Loczek !!! Dawaj teraz wkłady do tych koszulek,, bo dobrych zawodników raczej nie załatwisz..............

odpowiedz
lob - 06.02.2021 / 12:07, *.chello.pl

A gdzie nowi zawodnicy do tych koszulek ???
Same koszulki nie grają !!!
Loczek !!! Gdzie te transfery ??? Na tapecie je masz ?????

odpowiedz
Marcin - 06.02.2021 / 12:02, *.jmdi.pl

Nie wiem gdzie Wy widzicie Wisłę..Widział ktoś wiślaka w pasiastej koszulce?

odpowiedz
Opoor - 06.02.2021 / 11:59, *.chello.pl

Jednym słowem, zajebiste!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 06.02.2021 / 11:53, *.chello.pl

Co za dno

odpowiedz
Autor - 06.02.2021 / 11:39, *.virginm.net

Hahahaha jak nie czarne polonijne to wislackie. Co to sie ku...a dzieje !! Niedorzecznosc!!

odpowiedz
Smigol - 06.02.2021 / 11:38, *.t-mobile.pl

349 zł.........koszulka Milanu 389 zł, Bayernu Monachium 299 zł....nic tylko brać kredyt i kupić koszulkę

odpowiedz
xyz - 06.02.2021 / 11:37, *.tpnet.pl

Jedne z ciekawszych koszulek w ostatnich latach, dla mnie 10/10. A jak ktoś woli jak graliśmy w pożyczonych/kupionych od Celticu to jego sprawa.

odpowiedz
Hutr - 06.02.2021 / 11:44, *.chello.pl

@xyz:
co ty pier****sz?

odpowiedz
(L) - 06.02.2021 / 11:32, *.ilabs.pl

Milan? Wisla? Widzew? MU?

odpowiedz
Mamut - 06.02.2021 / 20:33, *.t-mobile.pl

@(L): albo Bayer Leverkusen

odpowiedz
chrisSiekierki - 06.02.2021 / 11:28, *.play-internet.pl

Koszulki zaiste piękne, żeby tylko kopacze zagrali na ich miarę

odpowiedz
Kamil - 06.02.2021 / 11:16, *.t-mobile.pl

Mi się podobają :) Real gra w różowych i nikt nie robi afery. Marketing

odpowiedz
Elquatro - 06.02.2021 / 12:26, *.chello.pl

@Kamil: gdzie Rzym a gdzie Krym

odpowiedz
Kamil - 06.02.2021 / 14:13, *.t-mobile.pl

@Elquatro: Rzym we Włoszech, a Krym już chyba ruski :p

odpowiedz
OIF - 06.02.2021 / 11:10, *.orange.pl

A mi się podobają, są kapitalne

odpowiedz
Sfinansowano z 500 PLUS - 06.02.2021 / 11:07, *.chello.pl

...prezesa Miodulskiego "inwestycji w Legię" ciąg dalszy...

odpowiedz
Chris - 06.02.2021 / 11:05, *.lycamobile.pl

Kapustka wrócił do Cracovii.

odpowiedz
Echhh - 06.02.2021 / 10:48, *.chello.pl

Proponuje jeszcze wersje alternatywna z biala gwiazda zamiast elki. To moze uda sie sprzedac w krakowie.

odpowiedz
Pablo33 - 06.02.2021 / 10:44, *.ziggo.nl

Niektórych to ciężko zadowolić, jakby narzekanie mieli wpisane w DNA... :) Te koszulki moim zdaniem najfajniejsze od kilku lat. Brakowało koloru, który przecież Legia ma w barwach. Zawsze można też znaleźć skojarzenie z innym klubem, bo w końcu ich jest tak wiele. Mi się podoba, teraz odwzorować tę jakość na boisku! ;)

odpowiedz
Nowe logo dla nikogo - 06.02.2021 / 10:42, *.chello.pl

Franka Smudy/ Czesława Michniewicza Czerwona Armia

odpowiedz
Łukasz - 06.02.2021 / 10:41, *.vectranet.pl

Koszulki są, ale nie ma zawodników. Gdzie transfery do klubu?

odpowiedz
zaba285 - 06.02.2021 / 10:39, *.116.118

w kolejnym sezonie niech będą niebieskie - będziemy Interem......

odpowiedz
RTS? - 06.02.2021 / 10:38, *.chello.pl

Naprzód Czerwoni Chłopcy???

odpowiedz
Pacz - 06.02.2021 / 12:36, *.t-mobile.pl

@RTS?: To jest TRZECI komplet. Pierwszy (domowy) jest biały, drugi - zielony.

odpowiedz
Kryniek76 - 06.02.2021 / 10:37, *.plus.pl

A nie ma w drużynie prawdziwego Legionisty aby promować koszulkę?

odpowiedz
Hiszpan - 06.02.2021 / 10:54, *.play-internet.pl

@Kryniek76: Są np. nasza gwiazda pseudo Kupon.

odpowiedz
Hiszpan - 06.02.2021 / 10:35, *.play-internet.pl

Nie no tylko 349 zł za koszulkę Milanu z Kapustką. Za tanio. Tak się zastanawiam z którą legendą zakupić Wieteska czy Jędrzejczyk.?

odpowiedz
Dziqu - 06.02.2021 / 10:29, *.t-mobile.pl

Koszulkami porażek z Stalą i Podbeskidziem nie dacie rady zakryć... Czekamy na porządną grę na boisku a nie aparycje i wygląd zawodników...

odpowiedz
Maaciekw - 06.02.2021 / 10:28, *.orange.pl

ej, nawet spoko wyszły te koszulki, mogliby zrobić jeszcze analogiczne zielone i białe na przyszły sezon

odpowiedz
Mamut - 06.02.2021 / 10:24, *.t-mobile.pl

Wygląda jak AC Milan

odpowiedz
ding - 06.02.2021 / 10:20, *.chello.pl

Nie mogę się doczekać trzeciego kompletu w kolorze niebieskim. Wtedy dopełni się obraz profanacji barw klubowych (po szarym i czarnym).

A przecież można inaczej! Od lat apeluję o faktyczne odwołanie się do tradycji wojskowych i wzór moro (w Napoli i Śląsku pozytywnie rozpatrzono te pomysł i udowodniono, że można), ew. barwy Warszawy: żółte koszulki + czerwone spodenki.

odpowiedz
Adam - 06.02.2021 / 10:33, *.chello.pl

@ding: Mogę spytać gdzie apelujesz? Jeżeli tylko tutaj no nic dziwnego, że bez efektów. Zresztą i tak każdy pomysł, który nie jest Loczka, ew. jego przydupasa Kucharskiego, nie ma szans na realizację.

odpowiedz
Pacz - 06.02.2021 / 10:36, *.t-mobile.pl

@ding: Żółty nigdy nie był kolorem Legii, czerwony natomiast - owszem. Pomysł ze wzorem moro bardzo dobry. Nowa koszulka nareszcie ma własny charakter, nie jest tanim wzorem z katalogu z dodanym herbem.

odpowiedz
ding - 06.02.2021 / 12:09, *.chello.pl

@Adam: Chociażby na łamach NL, gdy wydawana była przez W. Gilera.

odpowiedz
Jarek - 06.02.2021 / 10:18, *.play-internet.pl

Nie podobają mi się te koszulki. Zresztą u siebie powinniśmy grać tylko w białych. Adidas ostatnio nam chłam produkuje. W następnym sezonie edycja limitowana czerwień z brązem ! Mioduski won !

odpowiedz
Pawciu - 06.02.2021 / 10:18, *.net.pl

Acha... niech to posluzy za caly komentarz

odpowiedz
Marek Skwarek - 06.02.2021 / 12:50, *.play-internet.pl

@Pawciu: Po słownik, marsz!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.02.2021 / 10:17, *.orange.pl

Fajna koszulka. Wkład taki sobie.

odpowiedz
Adam - 06.02.2021 / 10:14, *.chello.pl

Ta, znowu coś leżało w piwnicach magazynów adidasa i loczek z radością to przyjął.

odpowiedz
Mioduch patataj! - 06.02.2021 / 10:12, *.centertel.pl

Dziękuję za tą wiślacką koszulke kolejny wstyd i kompromitacja. Won z Legii amatorzy!

odpowiedz
Legia Zie(L)onka - 06.02.2021 / 10:10, *.chello.pl

To jest jakiś ku...a dramat

odpowiedz
Qwerty - 06.02.2021 / 10:07, *.supermedia.pl

Tysiąc powodów do dumy z powodu braku transferów, jaka to jest wydmuszka za rządów Pudelskiego to aż oczy szczypią... merchandising tylko, a sport po macoszemu

odpowiedz