fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Jasur Yaxshiboyev wzmocni Legię?

Woytek, źródło: meczyki.pl

Według najnowszych informacji portalu meczyki.pl Legia pracuje nad dwoma transferami - środkowego obrońcy i skrzydłowego. Bliski trafienia na Łazienkowską jest Jasur Yaxshiboyev. 23-letni Uzbek jest napastnikiem, mogącym występować także na skrzydłach. W 2020 roku zdobył 16 bramek w 27 meczach.

W rundzie wiosennej występował w Energetiku Mińsk, a jesienią przeniósł się do Szachtiora Soligorsk, z którym wywalczył mistrzostwo Białorusi. Do obu tych klubów był wypożyczany z Pakhtakora Taszkent. Jego kontrakt z obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku.

Legia ma kupić Yaxshiboyeva, a zawodnik ma pojawić się w Warszawie w przyszłym tygodniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (88)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 08.02.2021 / 23:18, *.centertel.pl

Wyglada na lepsza wersje Koseckiego.

odpowiedz
Obserwator - 08.02.2021 / 21:56, *.t-mobile.pl

Od roku go obserwuję jeżeli Legii uda się go ściągnąć to nareszcie Mioduskim zrobi normalny transfer. Dobrze że przestali zatrudniać szroty. To Uzbek ale jest dobry pomoże Legii obronić tytuł

odpowiedz
(L) uz - 09.02.2021 / 00:51, *.inetia.pl

@Obserwator: No to co że Uzbek? W ligach zachodnich wymiatają ludzie z takich krajów z którymi jeszcze nasz MSZ nawet nie nawiązał stosunków, chociaż niektóre ministry się starały:). Ważne żeby był realnym wzmocnieniem.

odpowiedz
Już tłumaczę - 09.02.2021 / 08:05, *.orange.pl

@(L) uz: chodzi o limit obcokrajowców chyba ;)

odpowiedz
Obserwator - 09.02.2021 / 19:32, *.t-mobile.pl

@(L) : Szachtior Soligorsk nie wykupił go bo miał problem. Nie wkomponował się w zespół. To mam na myśli pisząc że jest z Uzbekistanu. Znam trenera bramkarzy w Soligorsku i rozmawiałem na temat Jasura. Jest szybki dobry technicznie strzela bramki ale miejmy nadzieję że będzie częścia drużyny.

odpowiedz
Gad - 08.02.2021 / 10:42, *.mnet-online.de

Jaszczur powinien wymiatać, a jak nie to zawsze może zamiatać

odpowiedz
JACUNHO - 07.02.2021 / 19:56, *.kampinostelco.pl

Dla wszystkich szukających :
https://youtu.be/tfReX-bZne
albo wpisujesz: Jasur Yakhshiboev - All goalls,skills

UWAŻAM ŻE WARTO TO OBEJRZEĆ

odpowiedz
Odwet - 08.02.2021 / 23:44, *.chello.pl

@JACUNHO :
4 pierwsze akcje i wyraz jego twarzy mogą swiadczyć o tym, że to poziom B.Kapustki i Luqiniasa ;-)
W sumie spoko, petarda to nie będzie ,ale wzmocnienie tak.

odpowiedz
GL - 07.02.2021 / 18:32, *.tpnet.pl

Brac jak pomyslnie przejdzie testy !!

odpowiedz
Sebo(L) - 07.02.2021 / 18:06, *.master.pl

No więc tak.Pooglądałem,przypatrzyłem się,przemyślałem i stwierdzam,że chłopak jest godny tego aby dać mu szansę.Z takim BATE Borysow grał bardzo dobrze a to klub jednak z wyższej półki niż te wszystkie z naszej ligi.Widać u niego inteligencję w grze,lekkość,pomysłowość.Gdyby tak faktycznie grał w Legii to obok Luquinasa byłby jednym z lepszych.Można podjąć ryzyko i go zakontraktować.Tylko czy aby na pewno stać Legię na niego?

odpowiedz
Normalny człowiek - 07.02.2021 / 17:52, *.chello.pl

Brać

odpowiedz
tekken (L) - 07.02.2021 / 10:51, *.chello.pl

Można go wziąć. Ja bym brał tego Zijklicia też.
A swoją drogą to nie trzeba było pozbywać się Carlitosa i Novikovasa.

odpowiedz
Adam - 07.02.2021 / 12:59, *.chello.pl

@tekken (L): Popraw mnie proszę, jeżeli się mylę, ale Carlitos był chyba 'ofiarą' forsowania Kulfonovica. Wiem, że tam było jeszcze więcej elementów i można by o tym dłużej popisać, ale ogólnie nie dziwię się mu, że chciał odejść kiedy na jego miejsce był wystawiany jakiś chłopaczek, który prawie wszystko partaczył.

Może pamięć mnie myli, ale przypomina mi się okazja w meczu z Rangersami, chyba u nich, kiedy Sandro miał okazję i puścił światełko do nieba...

odpowiedz
WWL - 07.02.2021 / 10:25, *.chello.pl

Przychodź Jaszczur i pokaż tym leniom jak się biega

odpowiedz
Do fachowców - 07.02.2021 / 09:51, *.play-internet.pl

Jaki prezes takie transfery. Czym wy się zachwycacie.Trener chwali się że zmienił ustawienie i to przynosi skutki. Kto widział mecz ten wie ,że gra daleka od marzeń. Weryfikacja bardzo szybko ŁKS a potem JAGA. Po jakiejkolwiek porażce dymisja Kolegi Fryzjera!!!!Daleko nam do pucharów mimo wysokiego miejsca w tabeli.Wczoraj gdyby nie mróz i stan murawy nie było by tak różowo.I na koniec ten transfer. Ludzie przecież wkłady w piłkarskich koszulkach nie gwarantują Mistrzostwa tylko nabijają kasę menadżera.To już w kraju nie ma dobrych piłkarzy.Mioduski życzę Ci żebyś tak jak traktujesz kibiców potraktowali cię piłkarze.Kolejne miliony stracisz za swoje czyny i swoich doradców.

odpowiedz
Adam - 07.02.2021 / 13:01, *.chello.pl

@Do fachowców: Abstrahując od wszystkiego innego to zwolnienie Michniewicza raczej nie wchodzi w grę. Nie stać nas na to. Zresztą, czy klub jeszcze nie musi wypłacać pensji Vuko?

odpowiedz
gdzie te czasy - 07.02.2021 / 13:53, *.vectranet.pl

@Adam: Legii nie stać na wszystko.Wysokie kontrakty,wysokie premie etc. Gdy nie ma wyników to nawet brak kary- nawet finansowej.Jaj Ci prezesi podpisują umowy skoro nic nie mogą.Legia stała się klubem pomocy wzajemnej. Dla piłkarzy 35 plus dofinansowanie sportowej emerytury,dla młodzieży gra w innych klubach czytaj ogrywanie ( Dlaczego nie z pierwszą drużyną myśl Kowalczyk z Sampdoria)Trener który nie przebiegnie kilometra bo dostanie zadyszki- w tle afery , porażka z młodzieżą w eliminacjach mając prawie awans zapewniony. Gdzie ta Legia której wszyscy się bali. Gdzie ta ich solidarność.A teraz kupowanie piłkarzy którzy nic nie dadzą.Czekam aż ktoś mądry przejmie klub za rozsądną cenę albo skończymy w 5 lidze za długi .

odpowiedz
gdzie te czasy - 07.02.2021 / 13:53, *.vectranet.pl

@Adam: Legii nie stać na wszystko.Wysokie kontrakty,wysokie premie etc. Gdy nie ma wyników to nawet brak kary- nawet finansowej.Jaj Ci prezesi podpisują umowy skoro nic nie mogą.Legia stała się klubem pomocy wzajemnej. Dla piłkarzy 35 plus dofinansowanie sportowej emerytury,dla młodzieży gra w innych klubach czytaj ogrywanie ( Dlaczego nie z pierwszą drużyną myśl Kowalczyk z Sampdoria)Trener który nie przebiegnie kilometra bo dostanie zadyszki- w tle afery , porażka z młodzieżą w eliminacjach mając prawie awans zapewniony. Gdzie ta Legia której wszyscy się bali. Gdzie ta ich solidarność.A teraz kupowanie piłkarzy którzy nic nie dadzą.Czekam aż ktoś mądry przejmie klub za rozsądną cenę albo skończymy w 5 lidze za długi .

odpowiedz
Artur z legią od 40 lat - 07.02.2021 / 15:20, *.chello.pl

@Do fachowców:
Ale marudzisz amikorzu

odpowiedz
Sebo(L) - 07.02.2021 / 08:19, *.master.pl

https://www.youtube.com/watch?v=tfReX-bZnec
https://www.youtube.com/watch?v=_139VtnMFmQ

odpowiedz
Adi - 07.02.2021 / 08:18, *.play-internet.pl

Sprawdziłem.Wyglada i porusza sie na boisku podobnie jak Kapustka tylko chyba szybszy lekka noga lubi grac kombinacyjnie.Ciekawy transfer za nie duze pieniądze.

odpowiedz
JACUNHO - 07.02.2021 / 00:38, *.kampinostelco.pl

Wiem że yt to żadna weryfikacja,ale niech potwierdzi połowę tego co jest zarejestrowane, a mogłoby być ciekawie

odpowiedz
Semper Fi - 07.02.2021 / 06:14, *.112.24

@JACUNHO :
Zimek, a gdzie Ty go znalazles na YT?
Bo jak wpisuje go na YT to brak wynikow.
Tak samo jest na transfermarket.
Wnioskuje ze ktos babola pier...al.

odpowiedz
Sebo(L) - 07.02.2021 / 07:22, *.master.pl

@Semper Fi: wpisz Jasur Yakhshiboev i po problemie. Jakszibojew to spolszczona wersja jego nazwiska.

odpowiedz
CrissHez - 07.02.2021 / 07:35, *.caiway.nl

@JACUNHO : Podrzuć jakiś link. Nie mogę nic znaleźć na YT....Pozdro

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.02.2021 / 00:11, *.amazonaws.com

✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Lee - 06.02.2021 / 23:38, *.mm.pl

Jaszczur do ataku

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.02.2021 / 23:06, *.amazonaws.com

Napewno lepszy od drwala I Lopeza....

odpowiedz
Adam - 07.02.2021 / 13:06, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: Ale Tomasa to Ty szanuj mordeczko. Pozdro!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.02.2021 / 20:40, *.133.21

@Adam: Musi wiècej biegać ,skakać wspierać drużyne wiècej a bèdzie Super Thomas ✨⚽️✨

odpowiedz
kalosz - 06.02.2021 / 22:18, *.mm.pl

gdzie obroncy ja sie pytam?:)

odpowiedz
Adam - 07.02.2021 / 13:08, *.chello.pl

@kalosz: Nie, nie, teraz jest jest inny plan. Będziemy wzmacniać tylko atak i wygrywać mecze 5:3, 4:2 itd. ;)

odpowiedz
JACUNHO - 06.02.2021 / 21:49, *.kampinostelco.pl

Z takimi liczbami, jak najbardziej
Na Lopeza patrzeć nie można a napastnika potrzebujemy na już i jeśli będzie tylko chciał to jak najbardziej

odpowiedz
Gregor - 06.02.2021 / 21:16, *.kabel-deutschland.de

Jaszczur Jaksziwojeb prawie tak dobrze jak Etien Valikonia przed laty

odpowiedz
atmosferic - 06.02.2021 / 20:13, *.orange.pl

Dobre liczby ma - wreszcie ktos wygryzie te drewno wszolka. Czekamy na finalizacje.

odpowiedz
Typ - 07.02.2021 / 08:22, *.play-internet.pl

@atmosferic: naprawde narzekasz na wszolka to kogo bys chcial na flankę Di Maria Coman ???W ekstraklase Wszolek jest gwiazdorem i jednym z najlepszych w lidze ogarnij sie

odpowiedz
(L)egia - 06.02.2021 / 20:06, *.virginm.net

Jasi Jaksziszakszibo co? Coraz lepiej.

odpowiedz
Korda - 06.02.2021 / 19:38, *.centertel.pl

Dobre statystki, dobry wiek. Transfer jak najbardziej na tak. Oby tylko do niego doszło.

odpowiedz
Mg - 06.02.2021 / 19:07, *.plus.pl

Wygląda ciekawie . Najlepszy piłkarz ligi białoruskiej, roku temu mistrz Azji U23 i jeden lepszych piłkarzy.

odpowiedz
Cch - 06.02.2021 / 18:58, *.cyfrowypolsat.pl

A kim jest ten obrońca?

odpowiedz
Pusia - 06.02.2021 / 18:40, *.vectranet.pl

Brakuje Mongoła...

odpowiedz
Alex Bielany - 06.02.2021 / 18:57, *.centertel.pl

@Pusia: 10/10 :-)
i Pigmeja

odpowiedz
Orti - 06.02.2021 / 20:53, *.com.pl

@Alex Bielany : i jeszcze Eskimos na rezerwę albo Indianin

odpowiedz
Adam - 07.02.2021 / 13:09, *.chello.pl

@Alex Bielany : Niski, szybki. Czemu nie? ;)

odpowiedz
Tommy - 06.02.2021 / 18:30, *.toneticgroup.pl

Ponoć ci co zaginęli na K2 są blisko Legii. Kucharski wysłał ekipę ratunkowa żeby od razu podpisać kontrakty

odpowiedz
Mojo jojo - 06.02.2021 / 18:19, *.t-mobile.pl

myśle ze kałnawardze był by lepszy jest do kupienia z palete kaszanki!

odpowiedz
Kaprykos - 06.02.2021 / 18:31, *.chello.pl

@Mojo jojo: to Kałmanawardze, a nie Kałnawardze kolega myli zawodników;)

odpowiedz
Lipa - 06.02.2021 / 18:18, *.chello.pl

Ciekawy ,mocno rozwinięty piłkarsko kierunek.Jeszcze tylko stoper z rozbójnistanu i mistrz obroniony.

odpowiedz
Kibic - 06.02.2021 / 18:22, *.203.50

@Lipa: rozwaliłeś system tym rozbójnistanem. Przynajmniej poprawiłeś mi humor przed dzisiejszym meczem :)

odpowiedz
1909 - 06.02.2021 / 18:04, *.plus.pl

Miekiszon. Nic zimą się nie wydarzy nikt nie przyjdzie może ktoś odejdzie

odpowiedz
heheszek - 06.02.2021 / 17:53, *.tvksmp.pl

Jaszczur jak Szybowiec

odpowiedz
lob - 06.02.2021 / 17:48, *.chello.pl

Oby to nie był tylko wkład do nowej koszulki Legii............

odpowiedz
123 - 06.02.2021 / 17:45, *.247.90

Podobno Kucharski wyslał kolejnych skautow na stepy Mongolii...
Bedzie sie dzialo :)

odpowiedz
Opoor - 06.02.2021 / 17:38, *.chello.pl

To będzie nowy Kocur Ażsięboje zobaczycie

odpowiedz
Mg - 06.02.2021 / 17:19, *.plus.pl

https://igol.pl/jasur-yakhshiboev/

odpowiedz
Andreas - 06.02.2021 / 17:04, *.play-internet.pl

To jest ta droga mlody 23 lata na 2-3 lata a potem sprzedaż. A nie pryki 30 letnie do LTC legijnej twierdzy chorych (kante Lopez Rocha itd)

odpowiedz
Cyniek - 06.02.2021 / 16:54, *.play-internet.pl

Nie przejdzie testów

odpowiedz
WETERAN - 06.02.2021 / 16:40, *.chello.pl

Meczyki.pl... To już lepiej opierać się na doniesieniach z magiel.com.

odpowiedz
AliMario - 06.02.2021 / 16:39, *.centertel.pl

Jak na razie "wzmocniono" kolor koszulek ...a tak naprawdę, na czym ma polegać wzmocnienie? jedynie to będzie dotyczyło wzmocnienia kasty osobistej pensji....ja nie mam przecuw by ten człowiek miał dla siebie pieniążków ale skoro nie zna się na sporcie niech odejdzie honorowo a nie zatruwa środowisko !!!

odpowiedz
malec - 06.02.2021 / 16:37, *.vectranet.pl

Taki trochę egzotyczny ten transfer ale statystyki człowiek ma naprawdę dobre także może warto spróbować

odpowiedz
Andrze7 - 06.02.2021 / 16:19, *.154.148

Aby twierdzi że wzmocni Legię trzeba zaczekać jaki poziom reprezentuje i co pokaże w rundzie wiosennej a nie pisać w ciemno że wzmocni. To nie Ronaldo czy Mesii aby być pewnym że wzmocni.

odpowiedz
Farme(L) - 06.02.2021 / 16:18, *.virginm.net

meczyki.pl już tylko w tym tygodniu ze trzy razy ogłaszały sprzedaż Legii przez Mioduskiego i z 5x powrót Grosickiego... źródło żadne...
Pożyjemy zobaczymy...
Tak czy inaczej wzmocnień trzeba na miesiąc temu...

odpowiedz
Kubaa - 06.02.2021 / 16:13, *.centertel.pl

Według flashscore strzelil 18 bramek bo jeszcze puchar no i 5 asyst mial takze statsy nieźle. Byli juz z tej ligi niezli gracze kriviec np.

odpowiedz
Echhh - 06.02.2021 / 16:11, *.chello.pl

16 bramek w 27 meczach, gdzie ??? W lidze amatorskiej czy w FIFE ??? Chociaz nasza liga tez jest amatorska, wiec moze sie sprawdzi. Grunt ze Kucharski ma trzech na tapecie. Jeszcze tylko 3-4 miesiace i ktos w koncu podpisze kontrakt. Co prawda bedzie sie musial odbudowac, ale zawsze.

odpowiedz
369 - 06.02.2021 / 16:10, *.centertel.pl

z innej ligi, nikt nie przyjdzie
Trzeba brać

odpowiedz
Witkongo - 06.02.2021 / 16:09, *.play-internet.pl

Brzmi jak Ziomek Borata :)

odpowiedz
jo - 06.02.2021 / 16:08, *.centertel.pl

Niech się nazywa jak chce i wygląda jak chce. Ważne żeby dobrze grał w piłkę.

odpowiedz
Wilanow - 08.02.2021 / 07:00, *.t-mobile.pl

@jo: W 100 procentach popieram zdanie kolegi. Jeszcze obrońca by nam się przydał.

odpowiedz
Kuj-pom - 06.02.2021 / 16:07, *.smgr.pl

Całkiem fajne statystyki w mocniejszej od naszej lidze a tu już jęki i płacze . Nie, nie stać Legii na Messiego czy Ronaldo.

odpowiedz
grwg - 06.02.2021 / 16:08, *.tpnet.pl

@Kuj-pom: po czym wnioskujesz że mocniejszej?

odpowiedz
Piasek - 06.02.2021 / 16:19, *.inetia.pl

@grwg: Po rankingu UEFA, liga białoruska jest wyżej od naszej

odpowiedz
Kuj-pom - 06.02.2021 / 16:42, *.t-mobile.pl

@grwg: ranking mówi wiele.

odpowiedz
Krecik - 06.02.2021 / 16:49, *.t-mobile.pl

@Kuj-pom: Ranking nie ma takiego znaczenia biorąc pod uwagę że praktycznie wszystkie punkty uzyskane przez Białoruś w Europie wypracowało BATE Borysów. Oprócz tego jeszcze kilka ekip coś chce osiągnąć w lidze a reszta to poziom niżej.

odpowiedz
zaba285 - 06.02.2021 / 18:15, *.116.118

@Krecik: jakby nie patrzył to zdobył ze swoją drużyną mistrzostwo Białorusi co oznacza że mocne BATE Borysów zostało w tyle

czy to wzmocnienie ciężko powiedzieć, ale jak radzi sobie dobrze w tamtej lidze to w naszej też powinno być dobrze bo poziomem są podobne

odpowiedz
hahaha - 06.02.2021 / 16:04, *.tvtom.pl

skąd oni ich wyszukują, hit, pudel co Ty robisz z tym klubem

odpowiedz
Autor - 06.02.2021 / 16:07, *.centertel.pl

@hahaha: a ty kogo byś zakupił nie mając hajsu na transfer ?

odpowiedz
Johny - 06.02.2021 / 16:09, *.chello.pl

@hahaha: Ja prdl....... 1 mecz bez kibiców to minimum strata 2mln zł - 500 tys E. Zobacz ile zagralismy meczów bez kibiców. Spokojnie moglibyśmy kupić z 5 piłkarzy po 500 tys E z pensją po 500tys E......... zdajcie sobie ludzie sprawę z tego co się dzieje w czasie COVID........

odpowiedz
Zenek - 06.02.2021 / 16:20, *.plus.pl

@Johny: Bardzo trafny komentarz. Niektórzy myślą, że kasa to sama wpada na konto jak w Football Managerze... Ciekawe ilu marudzących kibiców przekazało darowiznę na fundusz transferowy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.02.2021 / 16:52, *.centertel.pl

@Johny: Dzieje sie to, co i przed. Tak sie dzieje od lat 5. Nie rznij glupa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.02.2021 / 16:54, *.centertel.pl

@Zenek: Skonczyles Zenek spiewac kicze, to teraz walisz podobnej jakosci komentarze. Nie masz kasy, nie bierz sie za prowadzenie klubu pilkarskiego. Dosc rzniecia glupa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.02.2021 / 16:56, *.centertel.pl

@Autor: Idz na centralny, pomoz Darkowi zbierac na Grosika. Peron 3, bedzie do 18.

odpowiedz
Www - 06.02.2021 / 17:00, *.chello.pl

@Autor: jak bym nie miał hajsu na transfery to bym sprzedał klub

odpowiedz
Johny - 06.02.2021 / 18:04, *.chello.pl

@Www: rozumiem kupujesz? Bo kazdy to pisze żeby sprzedac. Polowa klubów ekstraklasy jest do wzięcia za grosze i z 10% długów jakie ma legia. Jakbym miał inwestować w ten biznes to predzej bym wziął kazdy inny klub. Ale w PL ciezko zarobic na piłce..... stad pewbie ta kolejka chetnych do inwestycji w polski futbol. W dupach sie Wam przewraca od tych sukcesów typu mistrzostwo co rok. Ale spokojnie zaraz się skończy bo kasa zawsze się na wyniki przekłada- jak nie od razu to po paru miesiącach/latach. Wtedy będzie jaki to Mioduski byl super i Mioduski wróć...... szkoda w ogole prowadzić rozmowy z tak pustymi ludźmi bez podstaw o prawach ekonomii.

odpowiedz
dino - 06.02.2021 / 18:22, *.plus.pl

@Johny:
A kogo takego kupiliśmy w latach 2017-20 przed pandemia słucham poziom naiwności niektórych powala z nóg

odpowiedz
Autor - 07.02.2021 / 16:04, *.virginm.net

@Autor: Na tym forum jest jeden autor i jestem nim Ja koleszko! Od dzisiaj dodaje (R) zeby nie bylo i nie myli mnie z pomylencami.
A wracajac do tematu to miodek zapuscil klub i brak kasy zaraz bedzie nawet na papier o dupy haha. Klub jest w takiej kondycji dzieki jego niezliczonym wizjom! Co sezon obieral modle jakis zagranicznych klubow debil haha eksperyenty badz celowe dazenie do destrukcji. Niema hajsu ani pomyslu niech sie zawija!

odpowiedz
Agra - 06.02.2021 / 16:00, *.120.225

Brac.

odpowiedz
Ja - 06.02.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

@Agra: Do polecania dobrych skrzydłowych Salvador, to Ty akurat ostatni jesteś.

odpowiedz
w@chello.pl - 06.02.2021 / 17:43, *.chello.pl

tylko jakoś w Lidze Portugalskiej Agra pogrywa

odpowiedz