Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com

Kontuzja Igora Lewczuka. Jedenastka na Raków

Woytek, źródło: Legionisci.com, Legia.com

W wyjściowej jedenastce Legii na mecz z Rakowem zaszły dwie zmiany. Igora Lewczuka zastąpił Mateusz Wieteska, a w miejsce Josipa Juranovicia zobaczymy Artura Jędrzejczyka. Lewczuk doznał urazu mięśnia czworogłowego uda. Szacowany czas leczenia to około trzy tygodnie.

Legia rozpocznie w składzie: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Mladenović - Wszołek, Andre Martins, Slisz, Kapustka, Luquinhas - Pekhart

Niewykluczone, że pierwszy raz drużyna zagra trójką obrońców.

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wiara - 06.02.2021 / 22:06, *.t-mobile.pl

I k... znawcy taktyk i piłki. Tylko potraficie biadolić. Z drużynom jest się na dobę i na złe. Czesiu co tym gra.

odpowiedz
Marcel - 07.02.2021 / 16:27, *.t-mobile.pl

@Wiara: No dobre i na złe jest się z DRUŻYNĄ a nie z DRUŻYNOM. Warto także być na dobre i na złe ze słownikiem języka polskiego.

odpowiedz
Mario41 - 06.02.2021 / 21:45, *.stansat.pl

Kisiel WON z Legii!!! Co on tu jeszcze robi? Na ławce.

odpowiedz
Pierwszy - 06.02.2021 / 19:27, *.75.50

Jaki jest kurs na Raków? Ile karnych Jędza musi zrobić?

odpowiedz
1909 - 06.02.2021 / 19:22, *.plus.pl

Szpital Legia Warszawa czekam aż CZESIO będzie miał kontuzje typu zawał... NIE WIERZĘ ŻE TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ...

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 06.02.2021 / 19:20, *.vectranet.pl

Jestem pełen obaw 0-3

odpowiedz
Wolfik - 06.02.2021 / 19:09, *.mm.pl

Jak zagramy 3-ma obrońcami z nieruchawym Wieteską w środku i Jędzą na PO to za jednym zamachem odetniemy sobie jedno skrzydło i nakręcimy szybkich pomocników Rakowa. Znaczy w dupę...

odpowiedz
Tak na marginesie - 06.02.2021 / 19:00, *.co.uk

Może ktoś powie Czesiowi żeby nie wystawiał liquynhiasa do końca okienka, tak na wszelki wypadek żeby było kim sezon dograć

odpowiedz
Gibbons - 06.02.2021 / 19:00, *.chello.pl

szkoda nerwów; lepiej iść na spacer przed snem

odpowiedz
Typ - 06.02.2021 / 18:43, *.play-internet.pl

Mecz bez obrony
1-2 w plecy

odpowiedz
Hugon - 06.02.2021 / 23:13, *.vectranet.pl

@Typ: Gamoniu żeby wygrać potrzeba grać i atakować nie bronić.

odpowiedz