Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Malarz: Chciałbym, żebyśmy sprawili niespodziankę

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Chciałbym, żebyśmy sprawili niespodziankę w meczu z Legią. Po to trenujemy. To fajny mecz. Chcielibyśmy zacząć ten rok jak najlepiej i jest ku temu okazja. Czeka nas spotkanie z Legią Warszawa - to dodatkowa motywacja, żeby się pokazać. Wiemy, o co gramy. Nie odpuszczamy pucharu, nie chcemy go traktować jako przygodę, ale przejść dalej. Zrobimy wszystko, żeby wygrać i awansować do kolejnej rundy. Będzie to jednak takie przetarcie przed ligą, która jest dla nas najważniejsza. Mamy cel do zrealizowania - awans do Ekstraklasy - mówi przed spotkaniem 1/8 finału Pucharu Polski bramkarz ŁKS-u Łódź, Arkadiusz Malarz.

- Jestem kibicem Legii, będę, i to się nie zmieni. Trzymam mocno kciuki za Legię, ale ŁKS to teraz moja drużyna i chcę z nią zwyciężać. Sympatia musi zejść na bok. Każdy z nas chce dawać z siebie jak najwięcej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
(L)egia - 09.02.2021 / 14:48, *.virginm.net

Arek Malarz zawsze mile u nas widziany.

odpowiedz
Heniu - 09.02.2021 / 12:55, *.virginm.net

Irytuje mnie Arek tym ciaglym podkreslaniem jaki to z niego Legionista. A ludze z jego otoczenia twierdza jednak troche inaczej... Wiec Arek nie wypada na sile wbijac sie pod legijná pierzynke. Zagrales dobry okres w Legii i dziekuje Ci za to, ale klamiesz, robisz z siebie legioniste.
Po co to? Przzestan caly czas o tym mowic bo tylko Ci co wiedza to widza ten zalosny cyrk. Chcialbym wedziec po co to caly czas powtarzasz

odpowiedz
zaba285 - 09.02.2021 / 17:43, *.decerto.pl

@Heniu: kibicuje Amice? czy o coś innego chodzi?

odpowiedz
Heniu - 09.02.2021 / 19:03, *.virginm.net

@zaba285: Duzo gorzej! Chodzi o k polonie

odpowiedz
Heniek zdenek - 09.02.2021 / 20:26, *.chello.pl

@Heniu: w internecie każdy Heniek może wszystko napisać. Nie każdy może wygrać kilka tytułów z Legią na boisku i dostać brawa od Żylety. Lecz kompleksy w inny sposób lepiej.

odpowiedz
Heniu - 10.02.2021 / 10:28, *.virginm.net

@Heniek zdenek:Zanim Arek "wyplynal" w swiat kibicowal poloni. Potwierdzone przez ludzi ktorzy z Arkiem trenowali lata temu. Dziekuje
Ty zanim kogos zaczniesz prowokowac to upewnij sie ze panujesz na niedowladem emocjonalnym w swoim mozgu pozdr!

odpowiedz
L - 10.02.2021 / 13:29, *.tpnet.pl

@Heniu: Wiadomo co to za ludzie? Przedstawili się? To, że grał w polonii nie znaczy, że jej kibicował. Gość urodził się w Pułtusku gdzie z tego co się orientuje kibicuje się tylko i wyłącznie Legii więc nie wiem skąd bierzesz te swoje plotki.

odpowiedz
Heniu - 10.02.2021 / 13:44, *.virginm.net

@L: Tylko i wylacznie? Rozumiem ze sprawujesz pieczec nad tym osobiscie . To niejest z palca wyssane akurat niemam powodow by tym ludziom nie wierzyc. Cos musialo byc skoro tak twierdza ludzie z jego otoczenia wlasnie z Pultuska kolego czemu sie spinacie? Malarz to zadna wielka postac. Ja nikogo nie chcialem urazic

odpowiedz
Silnoręki - 10.02.2021 / 14:42, *.elartnet.pl

@L: Dowiedz się, co to za ludzie i porozmawiaj z nimi po "swojemu".

odpowiedz
Tagi - 08.02.2021 / 20:10, *.vectranet.pl

Jeśli już będą musieli zagrać , oby skończyło się bez kontuzji.
Arek to zawodowiec , da z siebie wszystko , ale na ofensywę Legii to nie wystarczy , co najwyżej zmniejszy rozmiary :)

odpowiedz
Dos Santos - 08.02.2021 / 18:02, *.sky.com

Najlepszy bramkarz Legii ostatniej dekady. Z nim w bramce spokojniej oglądałem mecze, czego nie mogę powiedzieć o np. Majeckim, czy Cierzniaku, Boruca nie liczę, żeby nie było. Arek zawsze dawał radę, wybronił sporo meczów. Na linii kozak, świetny refleks. Szkoda, że jego ostatnie pół roku w Legii wyglądało, tak jak wyglądało. Ja mu życzę jak najlepiej, powodzenia, zdrowia i żeby grał na wysokim poziomie jak najdłużej. Muszę jednak zaznaczyć, że dzisiaj tak z trójeczkę-czwóreczkę będzie musiał z siatki wyciągnąć:)

odpowiedz
Książę Nocy - 08.02.2021 / 20:46, *.inetia.pl

@Dos Santos : Żebyś się nie zdziwił, jak to my będziemy coś z siatki wyciągać.

odpowiedz
Grzesiek - 08.02.2021 / 16:30, *.centertel.pl

Malarz to moim zdaniem najwiekszy partacz od czasow antonovicia w Legii. Dobrze ze juz odszedl. Sa Pinto jaki byl taki byl ale wiedzial co robil wywalajac go z Legii.

odpowiedz
Marce(L) - 08.02.2021 / 16:39, *.lsas.aero

@Grzesiek:
... ten partacz ma jako jeden z nielicznych dziarę (L) na łokciu był wybierany przez grono piłkarzy trenerów i ekspertów bramkarzem roku dwa razy z rzędu , trzy mistrzostwa z Legią pod rząd, dwa puchary Polski, wyjście z grupy LM, a ty ekspercie pewnie wtedy byłeś chory i nic o tym nie wiesz ????
Troszkę szacunku jeśli naprawdę jesteś kibicem Legii...

odpowiedz
grzesiek - 08.02.2021 / 19:47, *.centertel.pl

@ROSOMAK : nie obrazilem Arka. Szacunek jak najbardziej mu sie nalezy. Tymbardziej ze zostawial serce na boisku. Ale umiejetnosci mial niskie. Ogladalem w tym okresie bardzo duzo ligowych meczow. Nagrody ktore otrzymal? Rownie dobrze otrzymal tytul nakbardziej przereklamowanwgo bramakrza ekestraklasy...

odpowiedz
Władeczek - 08.02.2021 / 20:07, *.vectranet.pl

@Grzesiek: Większym partaczem był Arek Malarz faken.

odpowiedz
ROSOMAK - 08.02.2021 / 20:23, *.chello.pl

@Grzesiek: PAJAC PAJACEM ZOSTANIE SZANUJ SIĘ I LUDZI

odpowiedz
s - 08.02.2021 / 21:31, *.centertel.pl

@Grzesiek: +
Wiadro zimnej wody na głowę ci zalecam ,ewentualnie konkretnego barana w ścianę z przytupem .AREK ZAWSZE SZACUNEK.

odpowiedz
Matigol - 08.02.2021 / 22:06, *.coriant.com

@Marce(L): Wszystkie twoje argumenty są trafne poza jednym - tym pierwszym : Co ma dziara (L) do umiejętności zawodnika i tego co daje/dawał klubowi? Jeśli podajesz argumenty ZA jego sportową jakością to dziara zdecydowanie takim argumentem nie jest.

odpowiedz
Won pseudolegionisto - 08.02.2021 / 22:12, *.t-mobile.pl

@s: Ja bym mu wylał wiadro zimnej wody i wywalił na mróz, niech ochłonie.. Z jednej strony cyt. "nie obrazilem Arka. Szacunek jak najbardziej mu sie nalezy", z drugiej "Malarz to moim zdaniem najwiekszy partacz". Bezczelność i hipokryzja do kwadratu.

odpowiedz
grzesiek - 09.02.2021 / 01:18, *.centertel.pl

@Won pseudolegionisto: partacz odnosi sie do jego umiejetnosci bramkarskich. Jakbym chcial go obrazic jako czlowieka napisal bym ze to idiota albo pajac albo cos w tym stylu.
Partacz wg słownika jezyka polskiego to czlowiek robiący coś źle. Rownie dobrze moglem napisac ze to bardzo slaby bramkarz.

Podobna hiatoria była z Michałem Kucharczykiem. Szanuje gościa bo bardzo dużo zrobił dla Legii. Ale rowniez nie przepadałem za nim jako za pilkarzem. Dla mnie to taki obibok był.

odpowiedz
Marce(L) - 09.02.2021 / 10:55, *.lsas.aero

@Matigol:

Ta dziara wyraża szacunek Jego do Nas oraz Klubu Legia i wypadałoby to odwzajemnić ...
tak ja uważam , bo tak zostałem wychowany ponad pół wieku temu ...

odpowiedz
Autor - 09.02.2021 / 12:59, *.virginm.net

@Grzesiek: A Ja sie z Toba zgadzam. Przereklamowany bramkarz nawet w reprezentacji sie nie pokazal nigdy. Zero umiejetnosci przy karnych, po prostu przewala sie jak sciete drzewo he. Ktos tam o tatuazu wspomnial.... Arek zrobil go po przyjsciu do Legii... Niech to wam wystarczy za odnosnik do tej kwestii. Zrobil nam troche roboty to fakt i za o podziekowania. Ale zaden z niego wybitny bramkarz a tym bardziej krewki Legionista.

odpowiedz
Matigol - 09.02.2021 / 19:24, *.coriant.com

@Marce(L):
Ale co ma piernik do wiatraka???? Co ma szacunek do umiejętności???
Skomentowałem twój post w którym podałeś argumenty niejakiemu Grześkowi pokazujące jakim dobrym bramkarzem był u nas Malarz. A dziara (L) nie jest żadnym argumentem odnośnie umiejętności. Rozumiesz w końcu ?

odpowiedz
Tom - 09.02.2021 / 20:16, *.centertel.pl

@grzesiek: co Ty pier....lisz czopku

odpowiedz
Marce(L) - 09.02.2021 / 22:54, *.vectranet.pl

@Matigol:
Nooo ja rozumiem a ty ???
Czytaj ze zrozumieniem jeśli kogoś szanuję to go nie obrażam... chyba że dla ciebie partacz to komplement??? Dla mnie i wielu innych był najlepszym bramkarzem w tamtym czasie w ekstraklasie i dobrze że bronił wtedy najlepszy bramkarz ekstraklasy w Legii i tyle a ty co chcesz udowodnić że lepszych bramkarzy miał łach skisła kurnik zabrze czy ch.... wie co ???

odpowiedz
Matigol - 10.02.2021 / 19:45, *.coriant.com

@Marce(L): Rozumiesz - pewnie wiele rzeczy ale tą nie koniecznie. Nadal. Aż dziw bierze.
Napisałem wyraźnie że dziara (L) na ciele Arka nie ma nic do jego umiejętności a Ty podałeś tą cechę jako "umiejętność piłkarską". Paniatna czy nadal nie? Jeśli nie to nie mamy o czym rozmawiać.

odpowiedz
Sss - 08.02.2021 / 14:37, *.chello.pl

Szczerze? Ja jako urodzony Legionista, będąc w twojej sytuacji poprosiłbym trenera by w tym meczu zagrał inny bramkarz. A nie pier''ł farmazony że chcę wygrać ten mecz,że chcę wyeliminować swoją miłość z pucharu Polski....

odpowiedz
L - 08.02.2021 / 14:59, *.tpnet.pl

@Sss: Szczerze? Gówno mnie obchodzi opinia kogoś kto nigdy zawodowo nie grał w piłkę. Ciekawe czy rzuciłbyś swoją pracę w imię Legii mając rodzinę. Życie to nie bajka chłopie a dla piłkarzy granie w piłkę to zawód.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 08.02.2021 / 15:14, *.47.79

@L: Jeśli kibicem Legii naprawde jest to nie powinien grać,mała kontuzja lub złapiać grypke a tak ni jak..,,

odpowiedz
chrisSiekierki - 08.02.2021 / 16:02, *.play-internet.pl

@Cult⚽️Legia: a czy Marek Saganowski udawał kontuzje przed meczami z ŁKS ? Cenie Arka Malarza jako piłkarza i człowieka i to że chce grać dobrze o nim świadczy jako zawodowcy.

odpowiedz
JWR - 08.02.2021 / 16:10, *.orange.pl

@Sss: Jakbyś zatrudniał w jakimś interesie kilka osób przyjmijmy, że w remontach i twój pracownik by ci powiedział że nie zrobi remontu komuś bo nie lubią się z tym gościem. Co byś wtedy zrobił? Można takich przykładów wymienić setki. Jak ktoś już powiedział to jego praca i niesubordynacja jest niewskazana. Najlepsze co robi Arek dla Legii w tej chwili to obciążanie budżetu ŁKSu, po takiej niesubordynacji to źródełko mogłoby wyschnąć.

odpowiedz
Arek - 08.02.2021 / 18:41, *.tpnet.pl

@Sss: pięknie byś się wtedy wykazał. Brakiem profesjonalizmu.

odpowiedz
antycovid - 08.02.2021 / 14:09, *.tpnet.pl

AREK na zawsze szacunek !!!

odpowiedz
Marcin - 08.02.2021 / 13:40, *.vbox.pl

A Ja chciałbym żeby ten mecz przełożyli.Grać w takich warunkach,jak jest pełno wolnych terminów to jest totalna głupota PZPN.

odpowiedz
S3 - 08.02.2021 / 15:03, *.telkab.pl

@Marcin: pełno wolnych terminów? Czyli np kiedy?

odpowiedz
Nobody - 08.02.2021 / 22:40, *.elartnet.pl

@S3: Tomorrow morning

odpowiedz
Marcin - 09.02.2021 / 09:22, *.vbox.pl

@S3: Do 18 kwietnia liga gra tylko w weekendy,czyli wszystkie środki tygodnia,oprócz terminu na repre są wolne.Od 24 lutego jest 6 takich wolnych terminów na rozegranie 3 rund pucharu Polski.Więc po co rozgrywć mecze na początku lutego???

odpowiedz
jo - 08.02.2021 / 13:22, *.sekocin.pl

Mam wątpliwości czy ten mecz w tym terminie się odbędzie. Temperatura i murawa są sporym zagrożeniem dla zdrowia piłkarzy.

odpowiedz
LeBa - 08.02.2021 / 13:19, *.centertel.pl

Mimo szacunku dla Arka Malarza i Marka Saganowskiego ŁKS to trzy literowa K.... Sportowa.

odpowiedz
WWL - 08.02.2021 / 13:09, *.plus.pl

Cóż Arek, Pekhart ci dopier.oli

odpowiedz