Wojciech Stawowy - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Trener ŁKS-u przed meczem

Stawowy: Warunki do gry będą takie same dla dwóch drużyn

Woytek, źródło: ŁKS Łódź

- Legia jest na tyle silnym klubem, że nawet pewne braki kadrowe nie osłabiają jej siły. Stołeczna drużyna jest w rytmie meczowym, bo grała już dwa mecze o stawkę, co nie znaczy, że może to być naszą wymówką - mówi Wojciech Stawowy, trener ŁKS-u Łódź.

- Jesteśmy przygotowani na różne warianty ze strony Legii. Bez względu na to, czy goście zagrają jak w meczu z Podbeskidziem, Rakowem, czy innym jeszcze. Mój zespół jest dobrze przygotowany pod względem taktycznym i fizycznym. Ta pogoda nie powinna być szokiem, bo od wczoraj aklimatyzujemy się do warunków panujących w Polsce. Warunki do gry będą takie same dla dwóch drużyn. Na pewno ważne są kwestie zdrowotne, bo gra np. na ośnieżonym boisku wiąże się zawsze z ryzykiem.

Kadra na to spotkanie się wykrystalizowała. Oczywiście, są jeszcze drobne znaki zapytania, dotyczące zwłaszcza dwóch pozycji i nad ich obsadą zastanawiamy się teraz wraz z pozostałymi członkami sztabu trenerskiego. Bardzo się cieszę z transferu Ricardinho, bo to zawodnik, który świetnie wkomponowuje się w nasz zespół, biorąc pod uwagę jego profil. Zawodnik bardzo zaawansowany technicznie, uniwersalny, do tego zna polskie realia, więc na pewno wzmocni naszą siłę.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Starejaja - 09.02.2021 / 07:04, *.151.241

Ktoś tu chyba na głowę upadł. Gra w takich warunkach (śnieg, mróz, wiatr) to pewne kontuzje, takie mikro, ale też mięśniowe , które leczy się miesiącami. Jeśli ten śmieszny trener koniecznie chce grać, to sędzia techniczny powinien zachować się jak fachowiec i mecz przełożyć.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 08.02.2021 / 20:30, *.orange.pl

Puknij się w głowę pseudo-trenerze....

odpowiedz
Zako - 08.02.2021 / 17:39, *.centertel.pl

.ujowo ale jednakowo

odpowiedz
Brat - 08.02.2021 / 16:38, *.chello.pl

Wojciech Stawowy to ten z 10-letnim kontraktem w Cracovii, która pod jego wodzą miała grać w Lidze Mistrzów?

odpowiedz
Arek - 08.02.2021 / 18:36, *.tpnet.pl

@Brat: hehe, dokładnie ten sam.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 08.02.2021 / 16:08, *.t-mobile.pl

Jazda figurowa , a może hokej to nie piłka nożna może PAN NIE rozróżnia tych dyscyplin , a moim zdaniem zdrowie jest najważniejsze

odpowiedz
jo - 08.02.2021 / 16:20, *.centertel.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : dla niego to jedyna szansa żeby w nienormalnych warunkach przypadkiem gdzieś coś może wpadło. W takich warunkach przede wszystkim powinniśmy zadbać o zdrowie zawodników.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 08.02.2021 / 16:23, *.t-mobile.pl

@jo: DOKŁADNIE

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.