ŁKS Łódź - Legia Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com

Komentarze (32)

MARKUS od 51 LAT Legia - 09.02.2021 / 23:03, *.t-mobile.pl

Sędzia dramat , Nasza młodzież to może melodia przyszłości, mecz wymeczony , PEKHARD zachował się jak na boisku szkolnym , Dobrowski powinien mecz skończyć dużo wcześniej plus Sobociński ogólnie widać że mamy bardzo okrojona kadrę tylko wygrana cieszy

Mar - 09.02.2021 / 22:43, *.centertel.pl

Czesiek powinien w pierwszej połowie " za ucho" wyprowadzić z boiska młodego za te dwie " setki" żeby to zapamoętał na całe życie. Póki jeszcze nie jest zbyt późno. Poza tym faul Dąbrowskiego tylko na żółtą ??? Tylko u nas.

Olomanolo - 09.02.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

Jak zwykle Wieteska i stres (chociaż wyjątkowo mało dzisiaj)

L - 09.02.2021 / 22:18, *.plus.pl

pekhart jak dziecko, musiał go kopnąć jak ja kolegę w przedszkolu, a później żarówki klęcząc wkręcałem, chyba tego nie miał w podstawówce!

boban - 09.02.2021 / 22:15, *.vectranet.pl

Trzeba przyznać,że ŁKS w tym meczu staje na uszach-grają dużo lepiej od Rakowa stąd problemy Legii.Miejmy nadzieję,że dowieziemy wynik mimo tej czerwieni

atmosferic - 09.02.2021 / 22:15, *.orange.pl

Powrot strategii sa pinto "gramy na 1 bramkowe zwyciestwo".

Farme(L) - 09.02.2021 / 22:13, *.virginm.net

Sędzia tragedia... Sobocinski to ze trzy żółte kartki powinien mieć...

koczi - 09.02.2021 / 22:00, *.cyfrowypolsat.pl

Skibicki, Miszta najgorsi w drużynie. Młodzi chcieliby gwiazdorami byc ale do tego daleka droga.

Syn trenera - 09.02.2021 / 21:58, *.vectranet.pl

Jakich czasów dożyłem żeby drzeć o wynik meczu z 2 go ligowcem. Dramat, czemu w tej drużynie jest tak mało woli walki... Grają tylko jednostki..

Beny - 09.02.2021 / 21:55, *.centertel.pl