ŁKS Łódź - Legia Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
MARKUS od 51 LAT Legia - 09.02.2021 / 23:03, *.t-mobile.pl

Sędzia dramat , Nasza młodzież to może melodia przyszłości, mecz wymeczony , PEKHARD zachował się jak na boisku szkolnym , Dobrowski powinien mecz skończyć dużo wcześniej plus Sobociński ogólnie widać że mamy bardzo okrojona kadrę tylko wygrana cieszy

odpowiedz
Mar - 09.02.2021 / 22:43, *.centertel.pl

Czesiek powinien w pierwszej połowie " za ucho" wyprowadzić z boiska młodego za te dwie " setki" żeby to zapamoętał na całe życie. Póki jeszcze nie jest zbyt późno. Poza tym faul Dąbrowskiego tylko na żółtą ??? Tylko u nas.

odpowiedz
Olomanolo - 09.02.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

Jak zwykle Wieteska i stres (chociaż wyjątkowo mało dzisiaj)

odpowiedz
L - 09.02.2021 / 22:18, *.plus.pl

pekhart jak dziecko, musiał go kopnąć jak ja kolegę w przedszkolu, a później żarówki klęcząc wkręcałem, chyba tego nie miał w podstawówce!

odpowiedz
boban - 09.02.2021 / 22:15, *.vectranet.pl

Trzeba przyznać,że ŁKS w tym meczu staje na uszach-grają dużo lepiej od Rakowa stąd problemy Legii.Miejmy nadzieję,że dowieziemy wynik mimo tej czerwieni

odpowiedz
atmosferic - 09.02.2021 / 22:15, *.orange.pl

Powrot strategii sa pinto "gramy na 1 bramkowe zwyciestwo".

odpowiedz
Farme(L) - 09.02.2021 / 22:13, *.virginm.net

Sędzia tragedia... Sobocinski to ze trzy żółte kartki powinien mieć...

odpowiedz
koczi - 09.02.2021 / 22:00, *.cyfrowypolsat.pl

Skibicki, Miszta najgorsi w drużynie. Młodzi chcieliby gwiazdorami byc ale do tego daleka droga.

odpowiedz
Syn trenera - 09.02.2021 / 21:58, *.vectranet.pl

Jakich czasów dożyłem żeby drzeć o wynik meczu z 2 go ligowcem. Dramat, czemu w tej drużynie jest tak mało woli walki... Grają tylko jednostki..

odpowiedz
Beny - 09.02.2021 / 21:55, *.centertel.pl

Aco wróć!!!!!!

odpowiedz
Tagi - 09.02.2021 / 21:52, *.vectranet.pl

Najgorszy na placu jest sędzia.
DRAMAT.

odpowiedz
Kuba. - 09.02.2021 / 21:51, *.chello.pl



Krzyżaczek Skibickiego przd bramkarzem,gwiazdor jeden się znalazl.

odpowiedz
kkk - 09.02.2021 / 21:50, *.vectranet.pl

Ostatnio przed meczem z Rakowem pisałem że Luquinhas nie potrafi strzelać na bramkę a ten jakby czytał mojego posta i postanowił mi pokazać ze się mylę:)obym częściej tak się mylił, zwracam honor ps.ale mecz dziadowski i tak,na razie jest 2-2 i może być ciężko z tym awansem z taką grą, oby nie było kompromitacji bo Legia lubi się ostatnio za często kompromitować

odpowiedz
atmosferic - 09.02.2021 / 21:49, *.orange.pl

Lyon pokazuje Legii jak sie gra z 2 ligowcem - 4-0 do przerwy.

odpowiedz
Zdenerwowany - 09.02.2021 / 21:48, *.chello.pl



Skibicki pajacowac to możesz sobie w drugiej drużynie.

odpowiedz
Pusia - 09.02.2021 / 21:48, *.vectranet.pl

Lopes Skibicki Miszta trzech frajerów

odpowiedz
Książę Nocy - 09.02.2021 / 21:39, *.inetia.pl

Po to wszedłeś Chłopie!!!! Ucz się durniu Skibicki...

odpowiedz
Farme(L) - 09.02.2021 / 21:28, *.virginm.net

A mnie irytuje Lopes... jak dla mnie gra słabo i tylko łapami macha...
Dziś Skibicki dobitnie pokazuje dlaczego młodzi dostają mało szans, mam jednak nadzieję, że w drugiej połowie się ogarnie...
Był świetny okres między chyba 15 i 38 min gdzie wsiedli na nich i nie wychodzili w zasadzie z połowy tak powinien grać Mistrz Polski z pierwszoligowcem...
W drugiej połowie po zwycięstwo, po puchar, Legio mocno!!!

odpowiedz
Tagi - 09.02.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

Więcej zimnej krwi pod bramką łks'u i będzie dobrze.
Po strzelonej bramce , wkradło się chyba trochę nonszalancji.

odpowiedz
Andreas - 09.02.2021 / 21:19, *.play-internet.pl

Powinno być że 4 w bramce malarza A oni się bawią pod bramką

odpowiedz
Tomek - 09.02.2021 / 21:18, *.chello.pl

Od bramki na 1 0 i dwóch kiksach Skibickiego mam przeczucie że odpadniemy w karnych

odpowiedz
Jerry - 09.02.2021 / 21:17, *.com.pl

Pierwsza polowa od 5 minuty bardzo dobra tylko snajpera brakowało. Z drugiej strony, jeden stały fragmrnt dla LKSu i bramka.

odpowiedz
mkl - 09.02.2021 / 21:15, *.amazonaws.com

No to po pucharze

odpowiedz
BHK - 09.02.2021 / 21:16, *.amazonaws.com

@mkl: https://ilcirotano.it/hum/video-juv-v-int-it01.html

odpowiedz
Mck - 09.02.2021 / 21:13, *.t-mobile.pl

Szok..Ale to ŁKS taki słaby..W końcu ruch jest z przodu a nie ta Stojaca tyczka Pehart i marazm..Troche bardziej ruchliwy i myslacy napastnik i obrońcy przeciwnika musza za nim biegać..

odpowiedz
S.75 - 09.02.2021 / 20:29, *.vectranet.pl

No to po pucharze.Jaki skład taki wynik.Dobranoc

odpowiedz
Bart - 09.02.2021 / 20:08, *.vectranet.pl

Wrzućcie jakiś stream do meczu, bo nie mogę znaleźć

odpowiedz
Gumis - 09.02.2021 / 20:13, *.plus.pl

@Bart: http://www.drhtv.com.pl/drhtv-3.html

odpowiedz
Autor - 09.02.2021 / 20:00, *.chello.pl

Coś mi się zdaje, że boisko będzie w ciut innym stanie niż na zdjęciu.

odpowiedz
Ja - 09.02.2021 / 19:20, *.play-internet.pl

Całe przygotowania pompowali valencje ochy achy a teraz z ławy się nie podnosi, więc po co siać propagandę

odpowiedz