Szymon Marciniak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Jagiellonią

Fumen, źródło: PZPN

Szymon Marciniak poprowadzi niedzielny mecz Jagiellonii z Legią. W tym sezonie arbiter z Płocka trzykrotnie sędziował spotkania stołecznej ekipy (wygrana z Lechem, remis z Pogonią oraz porażka Podbeskidziem). Natomiast białostocczanie mieli styczność tylko raz - przy okazji zremisowanej potyczki z zespołem z Bielska-Białej. Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Adam Kupsik, sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Obsada sędziowska - 17. kolejka
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Wisła Płock - Lech Poznań, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Warta Poznań - Zagłębie Lubin, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
Górnik Zabrze - Stal Mielec, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
(L) - 12.02.2021 / 12:46, *.tpnet.pl

Ten gość ma taki zarozumiały wyraz twarzy jakby chciał wszystkim powiedzieć "ale ja jestem zajebisty".

odpowiedz
grygi - 12.02.2021 / 10:04, *.chello.pl

Kuźwa znowu będzie gwiazdą nr 1 :-(

odpowiedz
Jaro - 12.02.2021 / 06:53, *.tpnet.pl

To chyba najgorszy sędzia w Europie...

odpowiedz
Jerry - 11.02.2021 / 23:26, *.com.pl

Słaby sędzia i do tego bufon.

odpowiedz
Lupus - 11.02.2021 / 21:48, *.centertel.pl

Ważniejsza od sędziego jest pogoda.
Grunt aby boisko było nie gorsze niż we wtorek w Łodzi.
A reszta samo się potoczy do właściwej bramki.

odpowiedz
ben - 11.02.2021 / 20:58, *.inetia.pl

Jak tu żyć? Jak nie zima to Marciniak?

odpowiedz
Cult ⚽️ Legia - 11.02.2021 / 16:07, *.amazonaws.com

To dzieło Kuleszy , ma swoje wtyki w pzpnku

odpowiedz
(L) uz - 11.02.2021 / 17:47, *.inetia.pl

@Cult ⚽️ Legia: Tak może być, pewnie ukazuje się rudemu i dyktuje mu obsadę.
No i informuje co cała Polska widziała , a czego nie :)

odpowiedz
lob - 11.02.2021 / 15:36, *.chello.pl

Słaby sędzia. Zarozumialec. Nie chodzi tu o sędziowanie legii. w Europie już parę razy się skompromitował, w Polsce też.
War mu nie jest do niczego potrzebny bo Marciniak ma go w oczach...........

odpowiedz
lob - 11.02.2021 / 15:52, *.chello.pl

@lob: Powinno być Legii....

odpowiedz
L - 11.02.2021 / 15:11, *.play-internet.pl

Będzie show!!!!

odpowiedz
Felek - 11.02.2021 / 14:54, *.netfala.pl

Marciniak znowu nas przekręci!

odpowiedz
lolo - 11.02.2021 / 14:20, *.Gawex.PL

Sam jesteś pajac!

odpowiedz
Kolko - 11.02.2021 / 14:18, *.chello.pl

Chyba chcą żeby Martins i Kapustka mieli połamane nogi...

odpowiedz
75 - 11.02.2021 / 13:55, *.171.7

Dawno pajaca u nas nie było :(

odpowiedz
Arek - 11.02.2021 / 17:50, *.tpnet.pl

@75: mecz w Bielsku był całkiem niedawno.

odpowiedz
Komedia - 11.02.2021 / 13:41, *.plus.pl

Serio ??

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 11.02.2021 / 13:40, *.vectranet.pl

Już nie mieli kogo...

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2021 / 13:30, *.mm.pl

Nie wierzę, zaś ten dzban....

odpowiedz
Farme(L) - 11.02.2021 / 13:23, *.bridgefibre.net

No to bedzie gwiazdorzenie....

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 11.02.2021 / 13:04, *.orange.pl

Myślałem, że to potężny mróz będzie największym przeciwnikiem...

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 12:55, *.tpnet.pl

Znow mamy P.Marciniaka !!

odpowiedz
Alan - 11.02.2021 / 12:54, *.t-mobile.pl

Ważny mecz to i sędzia europejskiego formatu - dobra decyzja Pzpn jeszcze jak otworzą stadiony to powoli powoli ale jakoś wrócimy do normalności sprzed Covid.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.02.2021 / 14:37, *.chello.pl

@Alan: z otwarciem stadionów, to Rudy zagrał po publiczkę. Czysty PIC! Nie widzisz tego?

odpowiedz
Alan - 11.02.2021 / 16:52, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: Pod jaką publiczkę tumanie? Zależy mu na dobru polskiej piłki, zresztą wszystko teraz jest otwierane, kina, teatry, galerie więc nie mógł siedzieć cicho. Puste stadiony nikomu nie służą, nikt z tego nie ma radochy ani korzyści. Nie widzisz tego dzbanie?

odpowiedz
L - 11.02.2021 / 21:33, *.intelly.pl

@Alan: Trzym ryja!Po ch..się do chłopaczyny czepiasz?

odpowiedz
Alan - 12.02.2021 / 10:47, *.t-mobile.pl

@L:
To jakiś inny 'Alan' Ja nigdy nikomu nie ubliżam na necie.

odpowiedz
(L) - 12.02.2021 / 12:44, *.tpnet.pl

@Alan: Z choinki sie urwałeś? Jedyne na czym mu zależy to na grubości własnego portfela...

odpowiedz
Paweł - 11.02.2021 / 12:38, *.tpnet.pl

Jeszcze Marciniaka brakowało w takim meczu. Ja pier... Na bank jakaś czerwona dla Legii albo rzut karny dla Jagiellonii

odpowiedz
Alan - 11.02.2021 / 14:32, *.t-mobile.pl

@Paweł:
Proponuję zmienić płytę, ponieważ taki opis jak Twój jest zawsze gdy sędziuje nam ten sędzia i prawie nigdy on się nie sprawdzą.
Ps . A jeśli dalej obstajesz przy swoim to może jakiś zakładzik?

odpowiedz
Alan - 11.02.2021 / 16:47, *.t-mobile.pl

@Paweł: To jak pajacu założysz się o to czy Twój scenariusz się sprawdzi czy brak Ci odwagi? Akurat ten arbiter jest w miarę uczciwy i nas nie krzywdzi ale jak zwykle znajdą się głąby takie jak Ty które przewidują przekręty ze strony arbitrów. To jak z tym zakładem?

odpowiedz
Trec - 11.02.2021 / 17:14, *.chello.pl

@Alan: ty alanek przestań kozaczyć ..

odpowiedz
Władeczek - 11.02.2021 / 12:20, *.netfala.pl

Again on faken! Ole ole ole ole nie damy sie nie damy sie!

odpowiedz
Franco - 11.02.2021 / 11:55, *.plus.pl

Już pograne....

odpowiedz
MARKUS - 11.02.2021 / 11:53, *.t-mobile.pl

Oj nie dobrze , on nie korzysta przeważnie z varu nie jest obiektywny

odpowiedz