Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z ŁKS-em

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za wtorkowy mecz z ŁKS-em otrzymał Luquinhas. Występ Brazylijczyka oceniliście na 4,6 w skali 1-6. Dobre noty uzyskali także Bartosz Kapustka, Bartosz Slisz i Tomas Pekhart. Najniższa ocena trafiła natomiast do Kacpra Skibickiego - 2,3.



W sumie oceniało 525 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,3.

Luquinhas 4,6
Kapustka 4,4
Slisz 4,2
Pekhart 4,0
Mladenović 3,6
Juranović 3,4
Jędrzejczyk 3,2
Rafael Lopes 2,8
Hołownia 2,8
Miszta 2,7
Cholewiak 2,6
Wieteska 2,5
Skibicki 2,3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
WL - 11.02.2021 / 13:01, *.tpnet.pl

@ (L) ubuskie; Zgadza sie ! Powinien dostawac wiecej szans na ogrywanie !!!

odpowiedz
(L) ubuskie - 11.02.2021 / 11:34, *.plus.pl

A ja uważam że Misztal powinien dostać waszą note. To że zawinił przy bramce nie znaczy że źle bronił. Ocenia się za całość a nie za 1 błąd. Boruc takich błędów robi masę źle podając czy wybicia. Ok gole z tego nie wpadają. Ale jakie zagrożenie. Dla mnie np Mladenovic gra poniżej oczekiwań. Lopesa to wogóle nie powinno być. Dać szanse dla młodego Włodarczyka Kisiela czy Kostrza. Ale to trener musi mieć jaja ale on ich nie ma. Urban się nie bał i chłopaki zasuwali

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 11:30, *.tpnet.pl

Slabsze jak po meczu z Rakowem a wazny jest awans !!

odpowiedz
Mjr krzyś - 11.02.2021 / 10:13, *.centertel.pl

Głupich jasiów nie słuchamy! Jak ktoś ma siano w głowie i zdradę w sercu piepszy takie jasiowe trzy po trzy.

odpowiedz
Kristof - 10.02.2021 / 22:36, *.plus.pl

Redakcji taka mała prośba. Przy relacjach live,można by było podzielić kolorami strzelców bramek. Informacja o strzelonym golu przez Legię kolor zielony, przeciwnik na czerwono. Czytając relację informacja o bramce w kolorze czerwonym źle się kojarzy.

odpowiedz
Jasio - 10.02.2021 / 22:23, *.telkab.pl

Redakcjo: PIS pozamykał stadiony, a teraz będzie z was ściągać haracz. Nawet nie dołączyliście do protestu! Politycy PO mówią, że wszystkie portale jak wasze upadną po wprowadzeniu tego haraczu

odpowiedz
Władeczek - 10.02.2021 / 22:31, *.vectranet.pl

@Jasio: Nie tylko zacni politycy PO tak mówią tylko i ja to mówię, Władeczek faken.

odpowiedz
L - 10.02.2021 / 22:42, *.t-mobile.pl

@Jasio: politycy po 8 lat kłamstwa i widelec 741 czyli łapanka kibiców

odpowiedz
lubicz - 11.02.2021 / 00:15, *.centertel.pl

@Jasio: Nie judź. Robisz to złośliwie czy jesteś po prostu głupi" Podatek ( od 2-15 %) dotyczy firm (redakcji) ,których dochód wynosi 15 milionów i więcej- Z REKLAM. W projekcie ustawy chodzi o potentatów, którzy odprowadzają podatek do rajów podatkowych, TVN, Polsat, Agora i im podobnych....Poza tym tu wypowiadaj się (pajacu?) o meczu z ŁKŚ-em.

odpowiedz
PLK - 11.02.2021 / 02:58, *.cyfrowypolsat.pl

@Jasio: Jasio... Głuptasio... A mecz to oglądał??? A może dopiero się dowiedział że taki się odbył?!

odpowiedz
lubicz - 11.02.2021 / 03:56, *.centertel.pl

@PLK: W sedno. Pozdrawiam.

odpowiedz
Sfinks - 11.02.2021 / 07:04, *.vectranet.pl

@PLK: legioniści umieją myśleć, więc swoje przekazy z Nowogrodzkiej zostaw dla siebie!

odpowiedz
quad74 - 11.02.2021 / 10:01, *.chello.pl

@Jasio: Co za bzdury...

odpowiedz
quad74 - 11.02.2021 / 10:01, *.chello.pl

@lubicz: Dokładnie!

odpowiedz
dorotka - 11.02.2021 / 14:13, *.chello.pl

@Jasio: Mówi się GŁUPI JASIO...

odpowiedz
maf20 - 11.02.2021 / 18:14, *.orange.pl

@Jasio: Spadaj szczekać na forum GW albo innego onetu. Tutaj tylko Legia.

odpowiedz
Yeti - 10.02.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

Wieteska i Skibicki mniej niż zero.

odpowiedz
kiboL - 10.02.2021 / 21:33, *.sekocin.pl

Lopes 1, Wieteska -1 Reszta OK

odpowiedz
PLK - 11.02.2021 / 02:49, *.cyfrowypolsat.pl

@kiboL: a Miszta? O mały włos nie załatwił pucharu!!!

odpowiedz