fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz ŁKS - Legia?

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek o godzinie 20:30 Legia Warszawa wybiegnie na murawę stadionu miejskiego w Łodzi, by rozegrać mecz 1/8 finału Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale będzie można obejrzeć je w telewizji.

Bezpośrednią transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport. Mecz dostępny będzie także on-line na ipla.tv.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także do czytania wszystkich materiałów pomeczowych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
AD 2020 - 09.02.2021 / 14:43, *.centertel.pl

Najlepiej nie oglądać

odpowiedz
Felek - 09.02.2021 / 08:56, *.netfala.pl

Ponoć od 1 marca mają otworzyć stadiony z możliwością zapełnienia 25-50% widowni. Wracamy na widownię!

odpowiedz
nie wracamy - 09.02.2021 / 14:10, *.chello.pl

@Felek: jest wzrost zarazen wiec raczej nie otworza !

odpowiedz
Michu - 09.02.2021 / 16:45, *.242.79

@ nie wracamy: chlopie przestan wierzyc w te bzdure z ta niby epidemia, bo przez takich jak ty nie bedzie normalnie.
Mam nadzieje, ze stadiony beda jak najszybciej w pelni otwarte.

odpowiedz
nie wracamy - 09.02.2021 / 16:59, *.chello.pl

@Michu: tak sie składa ze to przechodzilem bardzo ostro wiec co ty możesz wiedziec chłopie !

odpowiedz
Bombenhagen - 09.02.2021 / 17:07, *.hosted-by-worldstream.net

@Felek: Trzeba będzie przy zakupie biletu wylegitymować się zaświadczeniem o szczepieniu.

odpowiedz
Matigol - 09.02.2021 / 19:30, *.coriant.com

@Michu: "Bzdurę" powiadasz? Widać że nie miałeś nikogo chorego na COVID w rodzinie/znajomych. A jeśli nawet nie miałeś to powiedz to w twarz ratownikom medycznym i wszystkim którzy pracują na pierwszej linii frontu. I parafrazując twoje słowa : " przez takich jak ty" mamy tłumy egoistów bez maseczek, mających w dupie zdrowie innych (pół biedy że swoje też) którzy powodują że nadal mamy zakażenia i ograniczenia na wielu płaszczyznach.

odpowiedz
dino - 09.02.2021 / 19:45, *.vtelecom.pl

@Matigol:
Naprawdę wierzysz że kawałek szmaty na ryju ochroni nas przed śmiercionośnym wirusem? Jeśli tak to zrób eksperyment: Nałóż maseczkę i rozpyl perfumy w pokoju jak coś poczujesz znaczy maseczka nie działa

odpowiedz
[L]ekarz - 10.02.2021 / 14:37, *.elartnet.pl

@Michu: To przez takich gamoni jakTY nie będzie normalnie, pajacu

odpowiedz
Radek - 09.02.2021 / 08:25, *.telkab.pl

Na Ipli dostep do transmisji w dobrej jakosci i bez przycinek kosztuje 5 zl, polecam

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.02.2021 / 10:52, *.246.2

@Radek : Mi teraz pokazuje jak sie zarejestrowalem od 8.99 zl :O

odpowiedz
maaciekw - 09.02.2021 / 12:02, *.135.170

@Mądrala 0,7: ciekawe ile idzie dla klubu

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.02.2021 / 12:06, *.246.2

@maaciekw: dobre pytanie. Sprawdziłem ze na apce iply jest od 8,99 zl ale juz na ipla.tv 5 zl ;O poj...na sytuacja apkka pobiera jakies dodatkowe opłaty skoro jest drozej.

odpowiedz
Paweł - 09.02.2021 / 15:35, *.chello.pl

@Radek : ja mam za 4 złote. Jak ma się numer w Plusie to podaje się go przy rejestracji konta i już ma się troche taniej. Mecze siatkówki za darmoche itp.

odpowiedz