Sparta - Legia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3-0 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 17. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe ze Spartą Grodzisk Mazowiecki 0-3. Legioniści słabo zagrali w dwóch pierwszych setach. Obudzili się dopiero w trzeciej partii, walczyli do końca, ale ostatecznie ulegli 35-37. Jest to pierwsza porażka "Wojskowych" w tym sezonie. Na kolejkę przed końcem fazy zasadniczej sezonu Legia zajmuje 1. miejsce w tabeli i ma 1 punkt przewagi nad Spartą.

W ostatniej kolejce, która odbędzie się za dwa tygodnie, Legia podejmie u siebie UKS Centrum Augustów.

II liga: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3-0 Legia Warszawa
Sety: 25-19, 25-19, 37-35

Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 33/b> zdjęcia Hugollka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.