Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Malarz: Chcieliśmy zrobić niespodziankę

Fumen, źródło: Polsat Sport

Arkadiusz Malarz (ŁKS Łódź): Podchodziliśmy dzisiaj jak do każdego meczu - chcieliśmy wyjść na boisko i wygrać. Wiedzieliśmy z kim przyszło nam się mierzyć, ale chcieliśmy pokusić się o niespodziankę. Momentami wychodziło to nieźle, bo po każdym golu podnosiliśmy się. Szkoda, że niewiele zabrakło, żeby doprowadzić do remisu 3-3. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale dzisiaj piłka zachowywała się jak na lodzie. W takich sytuacjach potrzebne są czasami proste środki i to żadna ujma po prostu wybić piłkę.

Przed nami rozgrywki ligowe i doskonale wiemy jaki mamy cel. Nie chcę ciągle powtarzać, ale cel jest jeden - wrócić do Ekstraklasy. Cieszę się, że wróciliśmy na boisko, choć warunki nie były takie, jakie byśmy oczekiwali. Niemniej jednak nie ma co narzekać. Za półtora tygodnia wznawiamy ligę i trzeba być gotowym na potyczkę z GKS-em Tychy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Filipek - 11.02.2021 / 11:45, *.109.38

Ee Pozdro Areczku , ee jesteś najlepszy

odpowiedz
Anty Malarz - 11.02.2021 / 09:37, *.plus.pl

ee Arek ee Malarz "ee zagraliśmy dzisiaj ee dobre spotkanie ee chcieliśmy wygrać ee ale się nie udało ee..."

odpowiedz
Adam - 10.02.2021 / 17:39, *.play-internet.pl

Z całym szacunkiem do Malarza (i mojej sympatii do niego) to niespodzianką jest to, że gra w takiej formie.

odpowiedz
Don Vito - 10.02.2021 / 12:55, *.chello.pl

Arek. Wszystkiego najlepszego. Jesteś super gość. Pozdrawiam. Szacunek.

odpowiedz
Rafał - 10.02.2021 / 01:28, *.chello.pl

Arek to super gość!
Szacun na zawsze (L)

odpowiedz
ben - 10.02.2021 / 00:09, *.inetia.pl

Dobrze że jego czas minął

odpowiedz
S - 10.02.2021 / 08:22, *.centertel.pl

@ben: Twój się jeszcze nie zaczął i .......nie zacznie!!!AREK SZACUNEK.Zdrówka!

odpowiedz
czizys - 10.02.2021 / 09:40, *.virginm.net

@S: Malarz to klamca i pozer dziekuje ze juz tu go niema a Ty nie psiocz na swoich cieciu!!

odpowiedz
Slimak - 10.02.2021 / 20:05, *.orange.pl

@czizys: Ķłamca i pozer? Coś ci się popier...
Daj jakiś przykład.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 10.02.2021 / 00:03, *.chello.pl

Arek mordko! Pozdrawiam!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 09.02.2021 / 23:58, *.netfala.pl

I zrobiliście. Był dobry , otwarty mecz.
A ze Legia lepsza, No cóż...
jednak Mistrz
Pozdro

odpowiedz
rob bandit - 09.02.2021 / 23:40, *.play-internet.pl

Arek niespodzianki to Ty rób ale rodzinie na Gwiazdkę... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
dejne3 - 09.02.2021 / 23:06, *.vectranet.pl

Arku pełen szacunek ale wynik nie mógł być inny tylko Legia

odpowiedz
Andreas - 09.02.2021 / 22:46, *.play-internet.pl

Dzięki Arek pomogles nam przy bramkach zwłaszcza 2 i 3.

odpowiedz