Walerian Gwilia i Andre Martins - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia wznowił treningi

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W środę do pełnego treningu wrócił Walerian Gwilia. Równo dwa tygodnie temu Gruzin zachorował i przez kolejne dni przebywał w izolacji. Z jego zdrowiem jest już wszystko w porządku.

Do pełnej sprawności wrócił także Andre Martins, który ucierpiał podczas sobotniego meczu z Rakowem Częstochowa. Z kolei indywidualne treningi wznowił Igor Lewczuk. W ubiegłym tygodniu 35-letni stoper doznał urazu mięśnia czworogłowego. Powrót do pełnego treningu potrwa jeszcze ok. 2 tygodni.

Drużyna Czesława Michniewicza rozpoczęła przygotowania do starcia z Jagiellonią Białystok, które zaplanowano na niedzielę. W czwartek i piątek "Wojskowi" będą trenowali w południe, a w sobotę po treningu zaplanowanym na godzinę 14 wyruszą do Białegostoku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
@SF - 11.02.2021 / 14:48, *.chello.pl

Znów zapnie nochala w murawę i będzie hamował.Klamka od zakrystii.

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 11:32, *.tpnet.pl

Czy znow bedzie hamowanie gry to zobaczymy !!

odpowiedz
Kiero - 10.02.2021 / 21:09, *.centertel.pl

Zła nowina...

odpowiedz
ben - 10.02.2021 / 19:39, *.inetia.pl

Dobrze że wraca na ławkę.

odpowiedz
Hiszpan - 10.02.2021 / 19:22, *.telnaptelecom.pl

Coś ucichło z tymi transferami. Czyli jednak prawda że tak naprawdę nikt sensowny nie chce tu przyjść?

odpowiedz
:) - 11.02.2021 / 06:12, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: tak

odpowiedz
Darek - 10.02.2021 / 19:14, *.t-ipconnect.de

Gdzie te kocury z tapety Kucharskiego?

odpowiedz
Opoor - 10.02.2021 / 19:19, *.chello.pl

@Darek : nie kocury tylko kotki. Widziałem, ma na tapecie na swoim IBM

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.02.2021 / 16:34, *.orange.pl

Martins na tym zdjęciu przypomina Fauna z filmu: "Opowieści z Narnii". Tamten miał kopyta...

odpowiedz
:) - 10.02.2021 / 16:55, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: to ile ty masz typie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.02.2021 / 17:16, *.centertel.pl

@:) : Typ to ty jestes, marka - trabant, z tektury...

odpowiedz
Gutkovskis - 10.02.2021 / 15:45, *.centertel.pl

I bardzo dobrze jeden z najlepszych piłkarzy w historii naszego klubu. Dzięki niemu są zdecydowanie większe szanse by utrzymać się w top 5. Ja bym ściągnął na skrzydło Luke Zarandie ten to ma pokrętło.

odpowiedz
Brat - 10.02.2021 / 19:56, *.play-internet.pl

@Gutkovskis: no to ściągnij A nie gadasz po proznicy.

odpowiedz
Andreas - 10.02.2021 / 15:03, *.play-internet.pl

Najpilniejsze zadanie to stoper

odpowiedz
:) - 10.02.2021 / 15:38, *.6gnet.pl

@Andreas : w senie ? :D

odpowiedz
Kolos - 10.02.2021 / 20:00, *.play-internet.pl

@:): co to znaczy w senie? Oglądasz stoperow Legii choćby wczoraj i nie widzisz jacy nieudolni.

odpowiedz
Włodeczek - 10.02.2021 / 14:47, *.play-internet.pl

Gargamel mógłby się wziąść w końcu do roboty faken !

odpowiedz
gLa - 10.02.2021 / 14:57, *.vectranet.pl

@Włodeczek :
wziąć , jeśli już dzbanie????

odpowiedz
chrisSiekierki - 10.02.2021 / 15:47, *.play-internet.pl

@gLa: Młodzież nie ma pojęcia o poprawnej polszczyźnie... niestety...

odpowiedz
1965 - 10.02.2021 / 20:20, *.chello.pl

@Włodeczek : Brakowało mnie Władeczka ,maciory i Szwagra .Faken nawet jak pisze wziąść:-)

odpowiedz
Siema - 10.02.2021 / 22:17, *.18.56

@1965: czyli też jesteś niepełnoletni i masz łeb zryty po dragach jak twuj kompan elodeczek

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2021 / 13:25, *.mm.pl

@Siema: "...twuj"....
I było się popisywać elokwencją???

odpowiedz
Się. A - 11.02.2021 / 20:21, *.18.56

@Wolfik: a UJ cie to obchodzi ja widzę że ty tylko błędy ort wszystkim wypominasz nudzi ci się?

odpowiedz
Jerry - 10.02.2021 / 14:47, *.centertel.pl

Do gry wraca mistrz wszechświata i okolic !!!

odpowiedz
Elquatro - 10.02.2021 / 14:45, *.6gnet.pl

A mi działa telewizja

odpowiedz
lolo - 10.02.2021 / 14:44, *.Gawex.PL

Klękajcie narody!!!

odpowiedz
Władeczek - 10.02.2021 / 14:38, *.netfala.pl

Ch... z nim faken!

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 10.02.2021 / 14:42, *.246.2

@Władeczek: Dookładnie tak . Z nim musiałbyś 2x0,7 Maciory opędzlować :P

odpowiedz
Maro - 10.02.2021 / 20:24, *.plus.pl

@Mądrala 0,7:
Maciora ma 1 l pojemności , krowa ma 0,7 l

odpowiedz