Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karbownik zadebiutował w Anglii

Woytek

Michał Karbownik zadebiutował w barwach Brighton & Hove Albion FC. Były zawodnik Legii zagrał całe spotkanie V rundy Pucharu Anglii z Leicester City FC. Jego drużyna przegrała po bramce straconej w 90 minucie spotkania.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 11.02.2021 / 18:39, *.orange.pl

Michał najlepszy na boisku. Kuba drugi.

Ta liga jest śmieszniejsza niż ekstraklasa. To co prawda był puchar, ale zespoły z Premier League. A to Karbownik i Moder byli najlepsi (!!!) z piłką przy nodze. Szkoda, że nie mieli jej więcej. W ogóle, to jak grał Karbownik to jest poziom Phillipa Lahma i Daniego Alvesa - mniej więcej tego typu rolę mu przypisano na boisku i spisał się wybornie. To jak wjeżdżał z piłką w pole karne to jest miazga. W Legii ani razu nie dano mu zagrać w ten sposób. A to takie coś w debiucie. Rewelacja!

odpowiedz
oLaf - 11.02.2021 / 19:34, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: dzięki za skrót meczu bo widzę że dla Redakcji to już za dużo ruszyć d... (tzn. kliknąć myszą parę razy) i przeczytać prasę z meczu.
Szacun!

odpowiedz
:) - 11.02.2021 / 20:58, *.chello.pl

@oLaf: jak się już zaszczepisz to zawsze możesz iść pod gniazdo i przekazać komuś swoje uwagi

odpowiedz
HW - 11.02.2021 / 14:48, *.orange.pl

Obaj wroca do polskiej ligi zeby się odbudowac za rok

odpowiedz
L - 11.02.2021 / 16:09, *.tpnet.pl

@HW: Oglądałeś ten mecz, że tak jęczysz? Ja oglądałem i obaj ani trochę nie odstawali od reszty zespołu. Jak na fakt, że jeszcze niedawno grali w ekstraklasie a teraz mierzyli się z 3 drużyną Premier League to wypadli na prawdę nieźle. Co do Karbo to dawał fajne impulsy na prawym wahadle. Szkoda, że go już u nas nie ma.

odpowiedz
Gul - 11.02.2021 / 07:27, *.play-internet.pl

No to może sobie pogra dłużej w drużynie lepiej poukładanej.

odpowiedz
Tomek - 11.02.2021 / 06:39, *.t-mobile.pl

Chodzi mi o Modera kogo obchodzi że grał

odpowiedz
PFCL - 11.02.2021 / 09:14, *.inetia.pl

@Tomek: A kogo obchodzi gość z amiki?

odpowiedz
Tomek - 11.02.2021 / 06:37, *.t-mobile.pl

Co z tego źe grał kogo to obchodzi

odpowiedz
Potato - 11.02.2021 / 06:15, *.t-mobile.pl

Modzio też grał

odpowiedz
Kibolek - 11.02.2021 / 07:04, *.telefonica.de

@Potato: z tobą w ping-ponga

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 11.02.2021 / 10:59, *.chello.pl

@Potato: ziemniaku, nie macie swojej strony?

odpowiedz
Filipek - 11.02.2021 / 11:43, *.109.38

@Potato: a kogo obchodzi Modzio drewno i tyle

odpowiedz
dejne3 - 11.02.2021 / 17:20, *.199.66

@Potato: Tu się kartofle posadzone miedzy Warszawa a Berlinem , wypowiadają , bo nie trzeba się logowaćdo strony

odpowiedz