fot. PZPN
REKLAMA

W piątek losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski

Woytek

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że losowanie par 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski odbędzie się w piątek o godzinie 12:00. Mecze tej fazy zaplanowane są na 3 marca.



Do tej pory awans uzyskały drużyny Legii Warszawa, Piasta Gliwice, Rakowa Częstochowa, Puszcza Niepołomice, Cracovia, Chojniczanka Chojnice, Lech Poznań.

Do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie: Arka Gdynia - Górnik Łęczna

Puchar Polski 2020/21


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Wie(L) un - 12.02.2021 / 10:57, *.18.56

Dawać tych co mają k... A dość hehe bez pucharów środek tabeli tam jest miejsce wronek

odpowiedz
Kibol - 12.02.2021 / 09:18, *.chello.pl

Jakas transmisja?

odpowiedz
(L) uz - 11.02.2021 / 23:47, *.inetia.pl

Kogo wylosujemy nie ma znaczenia.Czas dokończyć dzieła i zgarnąć w tym roku jubileuszowy 20 PP. A jak łach dojdzie do finału to co robićj, posunięcie ich na oczach całej Polski będzie bardziej smakowało. Żeby można było powiedzieć "cała Polska widziała". Starsi kibicujący wiedzą o co chodzi.

odpowiedz
Włodarczek. - 12.02.2021 / 09:52, *.play-internet.pl

@(L) uz: Warszawa nie zapomniała ... Za 2 lata 30 rocznica..

odpowiedz
Legia w sercu, Lech w d.upie - 11.02.2021 / 23:30, *.chello.pl

Dawać Puszczę,k..!
;-)

odpowiedz
Hugon - 11.02.2021 / 23:26, *.vectranet.pl

2 Legionistów byłych nie strzeliło gola łachowi

odpowiedz
K - 11.02.2021 / 23:20, *.chello.pl

Tak jak Radomiak spier@%#€ł rzuty karne to maestria!
Prowadząc 2:0 w karnych przerżnąć 3:4 to trzeba się postarać i to dobrze.
A mogli zakończyć sezon łachowi...

odpowiedz
Tomek - 12.02.2021 / 09:06, *.113.189

@K: Kolego w którym momencie Radomiak w karnych prowadził 2:0? W żadnym. Lech nie strzelił dwóch pierwszych jedenastek a Radomiak jedną strzelił a drugiej nie strzelił, co nie zmienia faktu, że spier... to po całości

odpowiedz
Yeti - 11.02.2021 / 23:14, *.vectranet.pl

Radomiak to jednak frajerzy...

odpowiedz
Kibic L - 11.02.2021 / 22:45, *.tpnet.pl

Jak finał odbędzie się z kibicami to pod względem kibicowskim będzie to porażka...

odpowiedz
Szelka - 11.02.2021 / 20:40, *.chello.pl

Mecz z Chojniczanką na Łazienkowskiej? Dlaczego nie!

odpowiedz
Arek - 11.02.2021 / 22:24, *.tpnet.pl

@Szelka: ano dlatego, że jest dwie klasy niżej. Taki regulamin.

odpowiedz
Szelka' - 11.02.2021 / 22:55, *.chello.pl

@Arek: system grzewczy boiska w Chojnicach jest w trakcie wdrażania. W tym przypadku regulamin, na który się powołujesz przegrywa z realiami. Tak dzisiaj było w Lubinie. Sorry Kolego, ale nie udało Ci się zabłysnąć na naszym forum pełnym niespodzianek...

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2021 / 23:28, *.mm.pl

@Szelka': Teoretycznie masz Kolego rację. Ale realnie patrzeć to w marcu raczej takich mrozów nie będzie....

odpowiedz
Szelka'' - 12.02.2021 / 00:31, *.chello.pl

@Wolfik: cenię w Tobie tą szczegółowość i zwracanie uwagi na teoretycznie mało znaczące detale; autentycznie.
Co do planowanej na dzień 3 marca br. (?) edycji 1/4 PP, to pogoda w głównej mierze będzie rozdawać karty, a wcześniej, czyli w piątek prawdopodobnie Sekretarz Generalny PZPN - pełniący obowiązki "sierotki"...

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2021 / 00:40, *.mm.pl

@Szelka'': Tak czy owak, nawet jeśli wylosujemy wspomnianego rywala, zgodnie z regulaminem nie będziemy na miejscu gospodarza. Resztę dopisze życie. Pod tym katem mecz w Warszawie jest mało prawdopodobny, choć oczywiście nie jest niemożliwy :).
Pozdrawiam serdecznie :).

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 20:12, *.tpnet.pl

@ Piasek: Jak najbardziej a Leszka powinien wyeliminowac bo nie gra dobrze.
Zobaczymy !!!

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

Radomiak - LEGIA ! Oby sie spelnilo !!!

odpowiedz
Piasek - 11.02.2021 / 20:07, *.inetia.pl

@SF: Oby w finale

odpowiedz
Bałtyk klubem Gdyni.... - 11.02.2021 / 19:39, *.plus.pl

... i zdobywcą Wojewódzkiego PP w 2022 roku(będzie)

odpowiedz
oLaf - 11.02.2021 / 19:32, *.vectranet.pl

też chcę dolosowania Radomiaka! : ))

odpowiedz
PAB(L) O - 11.02.2021 / 19:26, *.mm.pl

Radomiak!

odpowiedz
PedroSc - 11.02.2021 / 19:13, *.chello.pl

Jak ARGA to chyba KDYNIA powinno być :)

odpowiedz
dino - 11.02.2021 / 22:00, *.plus.pl

@PedroSc:
Arga Kdynia Surwa kwinia

odpowiedz
P - 11.02.2021 / 19:04, *.play-internet.pl

Mocno Radomiak !!!

odpowiedz