Jasurbek Yaxshiboyev - fot. Legia.com
REKLAMA

Transfer

Yaxshiboyev przyleciał do Warszawy

Wiśnia, źródło: Legia.com

Pochodzący z Uzbekistanu Jasurbek Yaxshiboyev jest bliski transferu do Legii. W czwartkowy wieczór 23-letni napastnik przyleciał do Warszawy, gdzie przejdzie testy medyczne. Jeżeli wypadną one pomyślnie, wówczas podpisze kontrakt z drużyną mistrza Polski.


Yaxshiboyev przez połowę poprzedniego roku grał w Szachtiorze Soligorsk, natomiast wcześniej reprezentował barwy innego białoruskiego klubu - Energetiku-BGU Mińsk. Łącznie w sezonie 2019/20 rozegrał 27 meczów, w których strzelił 16 goli. Napastnik był do wspomnianych wcześniej drużyn wypożyczany z rodzimego Pakthatoru Taszkient, gdzie gra obecnie.

W 2018 roku Yaxshiboyev zadebiutował w reprezentacji swojego kraju, notując w niej do tej pory trzy spotkania. Ponadto napastnik jest wielokrotnym reprezentantem kadr młodzieżowych Uzbekistanu (23 spotkania / 10 goli).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Marian - 13.02.2021 / 08:49, *.play-internet.pl

Kupowanie z YT jest najlepsze, żaden skauting niepotrzebny.Zaraz coś poszukam i wyślę linki do klubu

odpowiedz
zoom - 12.02.2021 / 20:27, *.plus.pl

Nie jest to Rasiak ale może będzie ok? :-)

odpowiedz
R1958 - 12.02.2021 / 18:17, *.t-mobile.pl

, znów jakiś wynalazek Legijnego skautingu na zadupiu Euroazji , na jaki wuj potrzebna była ta szkółka, czy tamten kozak będzie lepszy od naszych chlopakow, wątpię.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.02.2021 / 08:23, *.orange.pl

@R1958:

Hmmm. Akurat w marcu zeszłego roku była to najlepsza grająca liga w Europie. Ja oglądałem, na tej Białorusi wcale źle nie grają. Czasem jest mnóstwo chaosu, ale w Ekstraklasie jest to samo.

odpowiedz
tommy - 12.02.2021 / 17:53, *.toneticgroup.pl

to teraz pol roku adaptacji, pozniej wiazadla w kolanie lub achilles, nastepnie otworza kluby i kasyna i gdzies w 2023 rozwiazanie za porozumieniem stron

odpowiedz
Fig - 12.02.2021 / 17:45, *.tpnet.pl

Legia kiedyś super klub,teraz kupują aby kupić,ten zawodnik powinien w 2 lidze,

odpowiedz
WL - 12.02.2021 / 16:48, *.tpnet.pl

Oby pomyslnie przeszedl testy to bedzie dobrze !!

odpowiedz
wachteL - 12.02.2021 / 16:13, *.tpnet.pl

Widać że myśli w polu karnym...

odpowiedz
PanTrener - 12.02.2021 / 15:55, *.chello.pl

Hołownia by trafil 98% tych bramek co na filmiku, zadnego klasowego trafienia których Pekhart w tym sezonie ma na pęczki, nie wróże dużej jakości po tym zawodniku

odpowiedz
dzl - 12.02.2021 / 15:15, *.mm.pl

kozak

odpowiedz
boban - 12.02.2021 / 14:06, *.vectranet.pl

To chyba kibice obcych klubów obrażają naszego nowego zawodnika.Trudno mi uwierzyć w to,że to kibice Legii.Wyśmiewanie się z nazwiska czy pochodzenia jest mega słabe.Zobaczymy co chłopak potrafi na boisku

odpowiedz
bizon - 12.02.2021 / 12:38, *.centertel.pl

Na filmiku wygląda to dobrze. Widać, że chłopak ma dobrze ułożoną stopę przy wolnych, świetną technikę w obu nogach i szybkość. Tylko, poziom obrońców i bramkarzy w lidze białoruskiej jest raczej beznadziejny, więc na to też trzeba wziąć poprawkę, że tam ich mógł mijać jak tyczki na treningu a w naszej polskiej skopanej może być z tym gorzej...

odpowiedz
Zawisza - 12.02.2021 / 11:39, *.orange.pl

Mam przeczucie, że to będzie drugi Nikolić

odpowiedz
Adasko - 12.02.2021 / 11:04, *.hapay.pl

Nie oszlifowany diament nie ogolony wąsik ukryty talent czy darmowe wakacje w Naszym Państwie ?
A może młodzieńczy zapał do gry sprawi że podniesie troche jakość i skuteczność, lepsze to niż jakiś 38 latek po kontuzjach i chorobach.
Skróć nazwisko strzelaj bramki i do zobaczenia na stadionie oby jak najprędzej.
Otwierać Stadiony !!

odpowiedz
n - 12.02.2021 / 10:27, *.172.85

Yapierdolev ?

odpowiedz
Motyl - 12.02.2021 / 12:25, *.101.91

@n: :D

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 12.02.2021 / 10:05, *.chello.pl

Powodzenia!

odpowiedz
DatiDucati - 12.02.2021 / 10:03, *.244.17

Chłopak nie zagrał dla nas jeszcze ani jednego meczu a połowa z komentujących już już totalnie go przekreśla. Ja jestem pełen wiary że da radę.

odpowiedz
Rambo - 12.02.2021 / 09:53, *.centertel.pl

Na filmiku obrońcy zbytnio mu nie przeszkadzali, więc zobaczymy jak będzie sobie radził z naszymi drwalami. Coś często się obrażał na Trenera czy kolegów, ale pożyjemy zobaczymy. Oby nie był to drugi talent typu Brian Iloski. Powodzenia. Oby wypalił.

odpowiedz
Chooyabongo - 12.02.2021 / 09:51, *.211.124

To jakiś raper jest?

odpowiedz
Hautausmaa - 12.02.2021 / 09:54, *.tpnet.pl

@Chooyabongo: Nie, blackmetalowiec, tylko się nie pomalował.

odpowiedz
SF - 12.02.2021 / 09:31, *.tpnet.pl

Brac i sie nie zastanawiac bo mamy jednego co strzela glowa a ten z nogi a takiego nam potrzeba !!

odpowiedz
RychuZdzichu - 12.02.2021 / 09:05, *.tpnet.pl

Mam przeczucie, że będziemy mieli z chłopaka pożytek.

odpowiedz
Kali z Bali - 12.02.2021 / 09:01, *.chello.pl

Uważam, że po rundzie zostanie królem strzelców.
Szybki i dobry technicznie.
Spokój i technika oraz myślenie w grze do samego końca. Wielu napadziorów w jego sytuacjach z tego filmu, z naszej eklapy w 99% lało by piłkę byle do przodu z zamkniętymi oczami. On prowadził do końca, kładł broniących i spokojnie patrząc na bramkę wybierał pytając bramkarza w który chce dostać róg.
Karnych polscy sprzedawczykowie tyle mu nie dadzą co tam, ale widać że potrafi uderzyć także z dystansu.
Może w końcu z wolnych nam coś wpadnie, bo już nie pamiętam kiedy ostatnio wpadało.
Brać i niech zapie.....

odpowiedz
Dimas - 12.02.2021 / 08:59, *.play-internet.pl

Dajmy mu czas,w naszej buraczanej lidze może bramek trochę nastrzelac i może tak go po prostu przywitać na Łazienkowskiej a nie jęczeć że jest słaby nie widząc jak gra jak to w każdym klubie wygląda więc powodzenia, niech wie w jakim klubie może grać jak przejdzie testy medyczne ;-)

odpowiedz
Walerek - 12.02.2021 / 08:37, *.netfala.pl

Kto to ku...a jest???

odpowiedz
chrisSiekierki - 12.02.2021 / 09:13, *.play-internet.pl

@Walerek: pewnie Messi albo Ronaldo bo tylko takich piłkarzy oczekujemy cała reszta poniżej to już podobno szrot...

odpowiedz
ben - 12.02.2021 / 15:21, *.inetia.pl

@Walerek: a kim ty k...wa jesteś?

odpowiedz
Grochow - 12.02.2021 / 08:37, *.t-mobile.pl

Zawodnik ma wazny kontrakt a do Nas przychodzi za darmo . Ot tak go Nam oddają.
Dziwne

odpowiedz
quad74 - 12.02.2021 / 08:27, *.chello.pl

"Dlaczego teraz Legii nie udaje się sprowadzić żadnego dobrego zawodnika? Bo nikt w Europie jej nie ufa" – ocenia obecne władze klubu Leśnodorski (wywiad dla PS).

odpowiedz
Paco - 12.02.2021 / 08:13, *.190.43

Jaszczur powodzenia. Każdy ma szanse .

odpowiedz
Snuff - 12.02.2021 / 08:11, *.t-mobile.pl

Jasięboję w Legii . Wow. Hit na miarę naszych czasów

odpowiedz
Hubi40 - 12.02.2021 / 08:08, *.com.pl

Bedzie kozak ;-)

odpowiedz
Kubas - 12.02.2021 / 08:07, *.chello.pl

Ja pierdziele, kogo my sprowadzany. Jestem ciekaw który menager wcisną Legii tego Uzbeka

odpowiedz
Mietek - 12.02.2021 / 11:18, *.jmdi.pl

@Kubas: Skąd wiesz że nie odpali? Jeżeli przeszkadza Ci to że jest Uzbekiem to pewnie takiego Aubameyanga też byś skreślił na starcie bo jest z Gabonu.

odpowiedz
PanTrener - 12.02.2021 / 15:57, *.chello.pl

@Mietek: a tym ze abomejang urodzil sie i szkolił we francji w Gabonie to on byl tylko na wakacjach

odpowiedz
PanTrener - 12.02.2021 / 15:58, *.chello.pl

@Mietek: a tym ze abomejang urodzil sie i szkolił we francji w Gabonie to on byl tylko na wakacjach

odpowiedz
Warszawiak1234 - 12.02.2021 / 08:04, *.chello.pl

Gdyby zyl Bareja to moglby teraz nakrecic niezly film o Legii. Enylej......pozyjom uwidim

odpowiedz
Fan ligi bialoruskiej - 12.02.2021 / 07:38, *.centertel.pl

Witamy witamy panie JakiśPojeb

odpowiedz
Pawciu - 12.02.2021 / 07:27, *.net.pl

Po kilku glebszych bedzie problem z wymowieniem jego nazwiska :)

odpowiedz
kermit - 12.02.2021 / 08:22, *.chello.pl

@Pawciu: po kilku głębszych będziesz z nim gadał jak z rodakiem :)

odpowiedz
Obcy - 12.02.2021 / 07:25, *.t-mobile.pl

I już na naszą ekstraklasę padł blady strach. Taki transfer z łapanki. Nikt go nie chciał to wcisneli go tapeciarzowi Kucharskiemu. Czy odpali nikt tego nie wie. A może okaże się drugim Niko.

odpowiedz
Ding - 12.02.2021 / 06:56, *.chello.pl

Pora na nową formułę: Legia postsowiecka!

odpowiedz
Jarkonet - 12.02.2021 / 06:44, *.metrointernet.pl

To naprawdę fajny piłkarz jak odpali Legia będzie miska pożytek z tęgi chłopaka . To dobry kierunek transferowy im chce się grać i nie boją się biegać wiec bravo.

odpowiedz
Babsb - 12.02.2021 / 06:33, *.t-mobile.pl

Podobno Man City sprzątnął nam go sprzed nosa...

odpowiedz
jo - 12.02.2021 / 06:13, *.tpnet.pl

Głównie lewa noga, ale prawa też nie służy mu tylko do wsiadania do tramwaju. Dopiero 23 lata - zamiast krytykować dajmy czas i niech się obroni człowiek swoją grą.

odpowiedz
Ho ho - 12.02.2021 / 09:47, *.centertel.pl

@jo: Ty naprawdę myślisz że on wie jak wygląda tramwaj?

odpowiedz
Zdzicho - 12.02.2021 / 06:07, *.tpnet.pl

Zbawca ze wschody tylko musi uwazac na te testy medyczne, bo u nas ostre sa, a nie on chyba nie ma innej oferty

odpowiedz
Kogo o i sprowadzaja - 12.02.2021 / 05:49, *.plus.pl

Znowu jakies drewno za darmo

odpowiedz
Witamy - 12.02.2021 / 05:36, *.chello.pl

Na filmiku wygląda świetnie, pewny siebie, dobrze ułożona lewa noga, niezły drybling i szybkość. Ten rzut wolny też robi wrażenie, ładnie zakręcił piłkę az niemal spadła na wysokości linii. Jak potrenuje wolne to może być drugi Edson, który lewą nogą bardzo często strzelał z wolnych. No i wiek bardzo atrakcyjny, oby był ambitny i chciał się jak najlepiej wypromować, ma szansę na dużo lepszy klub.

odpowiedz
Odp - 12.02.2021 / 07:13, *.lunet.eu

@Witamy: jeszcze popatrz na tych filmikach jak grają obrońcy i porównaj jak w naszej lidze traktowany jest np. Luquinias

odpowiedz
fantulipan - 12.02.2021 / 02:36, *.vectranet.pl

malkontenci jeszcze go nie widzieli a już wiedzą, że im nie pasuje.
Po tej prezentacji na YT widać, że bez problemu radzi sobie strzelając lewą i prawą nogą. Potrafi tak "dziubnąć" że piłka wpada tam gdzie trzeba. Karne i wolne tuż z za pola karnego mu wychodzą.
Ale głową nie strzela ale od tego jest Czech :)

odpowiedz
Pjoter - 12.02.2021 / 00:35, *.knc.pl

I jeszcze gruziński bramkarz Gola Traciwlidze powinien przyjść..

odpowiedz
Ja - 12.02.2021 / 00:42, *.tmodns.net

@Pjoter: heheh dobre

odpowiedz
Marcel - 12.02.2021 / 01:10, *.t-mobile.pl

@Pjoter: Roz...łeś system, dobry wariat z ciebie :-D

odpowiedz
Baranidze Cziładze - 12.02.2021 / 09:04, *.32.241

@Pjoter: K...a! Padłem na ryj... :D:D:D

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.02.2021 / 00:30, *.amazonaws.com

Witamy!⚽️Witamy⚽️Witamy⚽️✨✌️

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.02.2021 / 00:22, *.centertel.pl

Gosc bedzie wymiatal, tak mysle. Taka lepsza wersja Kosy.

odpowiedz
ben - 11.02.2021 / 23:55, *.inetia.pl

Bramki potrafi strzelać, to może z Tomasem będą się uzupełniać.

odpowiedz
miron - 11.02.2021 / 23:36, *.jmdi.pl

Brawo Radomiak a tak niewiele brakowało zatopić lokomotiw wronki.

odpowiedz
Farme(L) - 11.02.2021 / 23:06, *.187.59

Ale rośnie nam bramkarz dwa rzuty karne wybronione...

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2021 / 23:15, *.mm.pl

@Farme(L): Ch.. z tego, jak jego koledzy dali dupy po całości...

odpowiedz
Farme(L) - 11.02.2021 / 23:18, *.187.59

@Wolfik: fakt szkoda tego upokorzenia kuchenkorza, ale jego tam już w lipcu nie będzie :)

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2021 / 23:21, *.mm.pl

@Farme(L): W sumie... racja :)

odpowiedz
Farme(L) - 11.02.2021 / 22:30, *.virginm.net

Witamy w Polsce:)
Tymczasem w Posraniu maści brakuje:)
Nie wiem co mi bardziej michę cieszy lądowanie Jurka czy słowiki, które dziś dostają lekcje od Radomiaka ;)

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2021 / 22:12, *.mm.pl

No to pierwszy sukces za nami, wylądował. Jak przejdzie testy to już będzie sukces całkowity :).

odpowiedz
Arek - 11.02.2021 / 22:20, *.tpnet.pl

@Wolfik: całkiem niedawno, Janković też wylądował. A potem, te słynne testy hehe. No ciekawe, jak to się skończy.

odpowiedz
Real Deal - 11.02.2021 / 22:11, *.virginm.net

Ludzie co mnie interesuje z kad pochodzi,jak ma na nazwisko.Ma strzelac gole,te kopacze maja mu w tym pomoc- proste.Czech sam nie pociagnie tego balaganu.

odpowiedz
PFCL - 11.02.2021 / 22:10, *.inetia.pl

Jaszczur Jaszkibojew?

odpowiedz
Ja - 11.02.2021 / 22:05, *.centertel.pl

Kto kur..?!?

odpowiedz
Kamil - 11.02.2021 / 22:03, *.jmdi.pl

Umiejętności obrońców na tym filmiku to taka nasza podwórkowa liga... Nie mniej przyda sie doświadczenie gry na sztucznej murawie ;)

odpowiedz
dino - 11.02.2021 / 22:01, *.plus.pl

Gość wygląda jak kozak oby też kozacko grał

odpowiedz
kris - 11.02.2021 / 22:00, *.orange.pl

Podobno jeszcze japoński skrzydłowy Yebiesuki Nabosaka oraz Gruzin Wato Kaumanawardze są w orbicie zainteresowań Monchi Kucharskiego

odpowiedz
krzysiek - 11.02.2021 / 22:05, *.centertel.pl

@kris: Kaumanawardze - saga o Jakubie Wędrowyczu?:D

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 11.02.2021 / 21:41, *.55.238

Redakcjo prima aprilis jest w kwietniu.

odpowiedz
aaa - 11.02.2021 / 21:39, *.play-internet.pl

transfer z gatunku tych ,, grubych '' :)

odpowiedz
Zbyszko - 11.02.2021 / 21:47, *.centertel.pl

@aaa: ale to nie ten z wallpapera?

odpowiedz