REKLAMA

Piast Gliwice rywalem Legii w 1/4 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com

Piast Gliwice będzie rywalem Legii Warszawa w 1/4 finału Pucharu Polski. Mecz odbędzie się w Warszawie. Spotkania tej fazy zostaną rozegrane na początku marca. Droga Piasta do ćwierćfinału nie była łatwa. W pierwszym swoim meczu zmierzyli się ze Stalą Mielec. Wygrali dopiero po serii rzutów karnych (1-1, k. 4-3). Później zagrali na wyjeździe z Pogonią Szczecin, którą pokonali 2-1.

Pary 1/4 finału:
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia / Górnik Łęczna
Chojniczanka Chojnice - Cracovia
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Lech Poznań - Raków Częstochowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
PLK - 12.02.2021 / 23:03, *.cyfrowypolsat.pl

QRVA MAĆ!!!! Banda płaczków!!!! Skończcie beczeć bo wstyd!!!!

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2021 / 16:04, *.mm.pl

@PLK: Zrobili z tego Piasta ciul wie jaką to ekipę.... Tymczasem w lidze uzbierali jeden punkt więcej niż będący od trzech miesięcy w dużym kryzysie Lech (który z pewnością jest drużyną mocniejszą) w dodatku przy sporym udziale sędziego (mecz z Wisłą).

odpowiedz
miron - 12.02.2021 / 22:03, *.jmdi.pl

No to teraz bez napastnika będzie trudno bo wątpię żeby kogoś dokupili.

odpowiedz
markus - 12.02.2021 / 20:07, *.t-mobile.pl

Piast jest w formie to nie znaczy że ma nie przegrać I odpaść

odpowiedz
Obcy - 12.02.2021 / 18:47, *.t-mobile.pl

I może być już po pucharze. Piast jest w formie.

odpowiedz
PLK - 12.02.2021 / 22:58, *.cyfrowypolsat.pl

@Obcy: Skończ pajacu!!! Żenada czytać takie bzdury!!!! Nie pisz więcej w naszych komentarzach, ośle!!!!

odpowiedz
(L) uz - 12.02.2021 / 17:55, *.inetia.pl

Dobre losowanie, całe szczęście że nie ma już takich potentatów jak Stal Mielec i Podbeskidzie. Z Piastem wygramy na luzie 1-0, 2-1 albo 3-2 :)

odpowiedz
Marta - 12.02.2021 / 21:55, *.eimperium.pl

@(L) uz: ostatnio byliście też tacy mądrzy a przegraliście i mistrza my zajęliśmy :)

odpowiedz
(L) uz - 12.02.2021 / 22:37, *.inetia.pl

@Marta: Ostatnio - to my jesteśmy MP :) Umknęło uwadze?

odpowiedz
PLK - 12.02.2021 / 23:00, *.cyfrowypolsat.pl

@Marta: heeee... heeee.... heeeee.... Obudź się!!!! Jest rok 2021!!!!

odpowiedz
Świstak666 - 12.02.2021 / 16:30, *.chello.pl

Najgorsze losowanie z możliwych...ale jeśli chcemy zdobyć puchar to trzeba i Piastów gonić ;) druga para Lech vs Rakun ten mocna, a z pozostałych wejdą 2 dziady do półfinałów.

odpowiedz
SF - 12.02.2021 / 16:26, *.tpnet.pl

Z Rakowem Lech bedzie mial ciezko bo rownie dobrze mogl odpasc wczoraj !!

odpowiedz
bat - 12.02.2021 / 15:40, *.orange.pl

Nie ma się co cieszyć. Pekhart wyeliminowany z gry. Nie będzie napastnika. Nie będzie goli i załatwią nas samym Świerczokiem. Oby nie!

odpowiedz
PGfan - 12.02.2021 / 16:27, *.02.net

@bat: Oby tylko Świerczokiem.???? Nie zapominaj pan, że jest jeszcze Badia,Sokołowski. Piast jest w formie, a więc liczę na wygraną CŻPG.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.02.2021 / 16:48, *.247.5

@bat: może ten Kazach już będzie

odpowiedz
Mrok - 12.02.2021 / 17:04, *.net.pl

@PGfan: Tratata ...a w Legii jest wielki Valencia - najlepszy piłkarz ligi. Taki jest właśnie ten Piast nadmuchany. W formie jest natomiast takiej, że spina się tylko na Legię a resztę potrafi przerżnąć. Jak się nauczy grać regularnie i wygrywać seriami to może wówczas będzie to forma o jakiej warto pisać. Ja nie cenię jednak tego zespołu po ustawce Lech - Piast.

odpowiedz
Tbgliwice - 12.02.2021 / 17:46, *.182.242

@Mrok: seria 10 meczy bez porażki

odpowiedz
(L) uz - 12.02.2021 / 18:08, *.inetia.pl

@Tbgliwice: no i na początku marca będą już, dla odmiany, w trakcie kontynuowania serii 10 meczów z porażkami.

odpowiedz
Olo - 12.02.2021 / 14:20, *.chello.pl

Dziwne, że nie najsłabszy przeciwnik dla Legii, jak zawsze w losowaniu PP, tylko prawie najsłabszy...

odpowiedz
Felek - 12.02.2021 / 15:16, *.netfala.pl

@Olo: Przecież najsłabszy przeciwnik jest zawsze zarezerwowany dla posrańskiego łacha.

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2021 / 14:17, *.mm.pl

Mój typ się sprawdził. Zawsze fajnie dowalić znajomym :)

odpowiedz
Władeczek - 12.02.2021 / 14:04, *.netfala.pl

Luzik faken, objedziemy ich smalcem i kiszonym ogórkiem faken.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 12.02.2021 / 15:02, *.68.151

@Władeczek: odpale maciore jak sie sprawdzi to co piszesz ;o)

odpowiedz
Roen - 12.02.2021 / 13:49, *.t-mobile.pl

Piast jest nieźle przygotowany do rozgrywek, szczególnie jak się go porówna z pozostałymi asami ekstraklasy...

odpowiedz
Pablo33 - 12.02.2021 / 12:42, *.ziggo.nl

Dwa ostatnie mecze mogły by być półfinałem.

odpowiedz
Marian - 12.02.2021 / 12:21, *.zus.pl

a sędzią meczu Marciniak

odpowiedz
Ding - 12.02.2021 / 12:17, *.play-internet.pl

To po ilu latach mecz Legii w PP przy Ł3?

odpowiedz
jo - 12.02.2021 / 12:44, *.sekocin.pl

@Ding : i co z tego skoro stadion zamknięty :-(

odpowiedz
Krzych - 12.02.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

Pięknie ustawione losowanie ????

odpowiedz
GCW - 12.02.2021 / 12:11, *.com.pl

Jedziemy z hanysami!!!

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2021 / 14:19, *.mm.pl

@GCW: Kaj żeś w Gliwicach Hanysów widział? To co najwyżej Krojcoki są a i to nie w pierwszej linii :).

odpowiedz
sks - 12.02.2021 / 12:11, *.mm.pl

Puszcza-Górnik Łęczna

odpowiedz
20 puchar dla Legii!!!!!!!!! - 12.02.2021 / 12:11, *.194.12

Tak sobie. Piast nam wyjątkowo nie leży, zwłaszcza przy Ł3.

odpowiedz
Lupus - 12.02.2021 / 13:14, *.centertel.pl

@20 puchar dla Legii!!!!!!!!!: Raków też nie leżał i go stukneli bez większych problemów.

odpowiedz