Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trener o transferach Yaxshiboyeva i Szabanowa

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Duże nadzieje pokładamy w tym zawodniku. Znamy jego wartość, choć nie widziałem go na żywo, bo nie było okazji. Liczę na to, że szybko przejdzie testy medyczne - choć z tym nigdy nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że w jego wypadku wszystko będzie okej i szybko zostanie włączony do treningów z drużyną - mówi Czesław Michniewicz o Jasurbeku Yaxshiboyevie, który w czwartek przyleciał do Warszawy.

- Na początku nie oczekuję cudów. Musi zaadaptować się w nowym miejscu, nowym otoczeniu. Musi poznać kolegów, my musimy poznać jego sposób grania. Materiały filmowe napawają optymizmem, liczę, że ten zawodnik bardzo nam pomoże. Może grać na kilku pozycjach. Może grać jako skrzydłowy w ustawieniu 4-3-3 zarówno z prawej, jak i z lewej strony. Może też grać w naszym nowym ustawieniu na pozycji podobnej do Bartka Kapustki czy Luquinhasa. Wszystkie pozycje, które są związane z atakowaniem to jego docelowe miejsca, na których może występować - dodaje szkoleniowiec.

Michniewicz skomentował także temat Artema Szabanowa:

- Niedawno graliśmy z Dynamem Kijów i wiemy o nim więcej. Czy dojdzie do nas... nie jest tajemnicą, że toczą się rozmowy, ale jeszcze brakuje kilku szczegółów i dogrania rzeczy kontraktowych. Mam nadzieję, że w tym tygodniu wszystko się wyjaśni i dołączy do nas jak najszybciej. To zawodnik lewonożny, może występować jako środkowy obrońca obok Lewczuka, Wieteski lub Jędrzejczyka, albo tak jak ostatnio grał Mateusz Hołownia. W niektórych meczach z konieczności może grać także jako lewy obrońca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Dev - 13.02.2021 / 13:52, *.orange.pl

Bla bla bla. Jesteście pisania. Tyle w temacie. Dzięki za hejt. Zdrówka życzę.

odpowiedz
marik - 13.02.2021 / 09:11, *.tpnet.pl

Szkoda ,ze cicho o Grosickim,to zawodnik,który najwięcej asyst dla Lewandowskiego,chciał przyjść za obniżona cenę,każdy mówi ,że dużo zarabia a ile zarabiają inni w Śląsku Wrocław niektórzy mają 60 tys miesiecznie,krzyczą ,że 32 lata ale w tym wieku doświadczony skrzydłowy ,Lewandowski ,Glik,ten sam rocznik.Nie grał West Brom ,bo Bilic miał swoją paczkę,tacy zawodnicy mogą dużo wnieść do gry,wygrane to są też pieniądze,dlatego nieraz
warto zainwestować,żeby było lepiej Legia to super klub ,tylko trochę wzmocnienia i ogrywają wszystkich

odpowiedz
(L) uz - 14.02.2021 / 00:21, *.inetia.pl

@marik: O czym ty piszesz, 60 tys. PLN to Grosicki zarabia w WBA w niecałe dwa dni.
Zresztą w Legii jest niepotrzebny, tak uważam. Byłby tylko ferment.

odpowiedz
Remino - 13.02.2021 / 08:32, *.orange.pl

zgadzam się- Wieteska to ogromne nieporozumienie!

odpowiedz
Korda - 12.02.2021 / 23:58, *.centertel.pl

Przypominam tylko ze jak przychodził Louqinias to też forum było zawalone komentarzami że ogór, za niski itp. A gość ma ciąg na bramkę jakiego nie ma nikt w tej drużynie już od dawna. Wy pseudo znawcy dajcie im czas a boisko ich zweryfikuje. I wtedy będzie można powiedzieć czy słaby czy dobry

odpowiedz
Mario - 13.02.2021 / 08:55, *.amazonaws.com

@Korda: dokładnie ????

odpowiedz
Alesaando - 12.02.2021 / 23:54, *.200.10

"Na początku nie oczekuję cudów. Musi zaadaptować się w nowym miejscu, nowym otoczeniu. Musi poznać kolegów, my musimy poznać jego sposób grania" - jak mnie takie pi#dolenie irytuje. Mentalność w Polsce. Teraz przychodzi, ale ma zacząć grać za pół roku. Co za absurdalny standard się u nas wytworzył. Jak do roboty przychodzi wykwalifikowany pracownik to on ma pracować teraz, czy jak się zapozna z kolegami ? Ile czasu Milik był bez gry w Napoli ? I co ? Ile potrzebował żeby strzelić pierwszą bramkę we Francji ? Nikolić wszedł w tą gówniana ligę razem z drzwiami i futryną. Takich transferów tutaj chcemy !

odpowiedz
bronek49 - 12.02.2021 / 18:16, *.chello.pl

dlacze obok Wieteski ten zawodnik już dawno powinien być odstrzelony z Legi to największy babol w histori klubu

odpowiedz
(L) uz - 13.02.2021 / 22:15, *.inetia.pl

@bronek49: Co? Kto?O co chodzi? O Milika?

odpowiedz
Lubin - 12.02.2021 / 17:59, *.chello.pl

Dobra gdzie jest Grosik się pytam

odpowiedz
Lech - 13.02.2021 / 08:42, *.plus.pl

@Lubin : widziałeś pensje grosika? On nie zejdzie z niej a Legia by była spłukana po 7 miesiącach by musieli piłkarzy sprzedawać nie na wasze progi
A właśnie co tam jak 200 mln długów
Bo coś was prezes o tym wspominał

odpowiedz
LewLegia - 13.02.2021 / 11:34, *.net.pl

@Lech: H,,,, mnie obchodzą długi klubu. Jeśli je ktoś zrobił to won z klubu.
Może to wszystko celowe ? Może prezes to nie nieudacznik tylko właśnie megaudacznik ,
pomyśl

odpowiedz
Mrok - 13.02.2021 / 14:56, *.chello.pl

@Lech: Długi nie maja żadnego znaczenia, jako kibic Lecha powinieneś o tym najlepiej wiedzieć. W razie czego kupuje się licencje jakiejś padaki, zmienia się delikatnie nazwę, robi się nowy herb i w jedną noc kibice się przesiadają a klub startuje się pod starym szyldem już bez długów. Te zostają w starej spółce ze starym prezesem. Tak jak robiła to Polonia czy właśnie Lech.

odpowiedz
Cesio - 13.02.2021 / 21:26, *.com.pl

@Lubin :
U ciebie w kieszeni. Potrzebny jak dziura w moście

odpowiedz
Lutek - 12.02.2021 / 16:41, *.tpnet.pl

czytałem,że skłócony z kolegami z drużyny co grał,jest bardzo wierzący,taki klub a sprowadza słabych graczy

odpowiedz
Książę Nocy - 12.02.2021 / 17:08, *.inetia.pl

@Lutek: Co?

odpowiedz
(L) uz - 12.02.2021 / 22:51, *.inetia.pl

@Lutek: Lutek, a skąd ty jesteś że piszesz jakąś taką wiejską składnią? Aby nie pyrlandia?
A jak wierzący - to dobrze , będzie wiedział że jak źle zagra to grzeszy.

odpowiedz
atmosferic - 12.02.2021 / 15:15, *.orange.pl

Widzialem jego skroty na bialorusi - i bardzo dobry skrzydlowy obu nozny szybki - duzo grajacy 1 na 1 i przede wszystkim duzo wygrywa tych 1 na 1. Nie ma takich skrzydlowych w Polsce. Oczywiscie zobaczymy czy to liga bialoruska byla tak slaba ze tak wymiatal czy on jest poprostu dobry i w Polsce tez poszaleje. Jedno jest pewne - jak na warunki Polskie to jest to bardzo dobry skrzydlowy. Srzydlowi w Polsce w zasadzie nie sa skrzydlowymi tylko pomocnikami ustawionymi na skrzydle. W Polsce nie podejmuja ryzyka 1 na 1 a ten jasur caly czas ryzykuje i bardzo dobrze.

odpowiedz
Obcy - 12.02.2021 / 18:43, *.t-mobile.pl

@atmosferic: Ty jesteś od loczka? Tak ładnie mówisz. Wszyscy widzą gówniane wzmocnienie,a ty jesteś,jakby z innej bajki.

odpowiedz
atmosferic - 12.02.2021 / 23:31, *.orange.pl

@Obcy: Nie, loczek sie nie nadaje jako prezes ale przeciez niektore transfery trafiaja (pekhart)na zasadzie - trafi sie czasem slepej kurze ziarno. Ten uzbek ma potencjal i ma dopiero 23 lata. Widzialem skroty z ligi bialoruskiej i nikt tak smialo nie atakuje w ekstraklasie od czasow Bohara. Jestem optymistycznie nastawiony - bo co mi pozostalo :D

To czego nie lubie to siedziec i zrzedzic i narzekac jak wiekszosc Polakow - trzeba grac tym co sie ma - nawet jak jest to szrot. Nie podoba mi sie wiekszosc transferow tych panow ale ten transfer mi sie podoba po obejrzeniu skrotow. Niektorzy pilkarze Legii to nawet na skrotach nie potrafia zaimponowac. Z ich zenujacej gry nie da sie nawet zrobic 3 minutowej kompilacji.

odpowiedz
rroy - 12.02.2021 / 15:02, *.mm.pl

gunwo a nie transfery

odpowiedz
lol - 12.02.2021 / 15:31, *.amazonaws.com

@rroy: racja 100%

odpowiedz
Kib - 12.02.2021 / 15:00, *.tpnet.pl

Tylu fajnych chłopaków za grosze sprzedajemy a tu nie znany piłkarz gwiazda Legii,taki super klub a ściąga marnych pilkarzy,szkoda gadac

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2021 / 14:22, *.mm.pl

Fajna wypowiedź: "...Znamy jego wartość, choć nie widziałem go na żywo...."

Jak w znanym filmie.... oni hymn znają, ale nie umieją :).

odpowiedz
Gepetto - 12.02.2021 / 13:02, *.chello.pl

Bokaye u wyśmiewanego zadłużonego Górnika. Sporo na nim zarobią, a strzeli dwa razy tyle goli co Angulo, a eLoko nie stać nawet na piłkarza, którego bankruta z Zabrza stać to jakie mają być transfery? Chyba z CLJ do drużyny rezerw lub z rezerw do pierwszego składu. Lepiej się módlmy żeby eLoko upadłości nie ogłosił klubu lub żeby nie było gry przynajmniej ligę niżej...

odpowiedz
Obcy - 12.02.2021 / 12:59, *.t-mobile.pl

To są zakupy. Puszczą loczkowi i naszemu dyrektorowi płytę CD z pokazem gry zawodnika i oni się cieszą,jak małe dzieci. Trener Czesław to nawet nie wie z kim ma do czynienia. Kabaret.

odpowiedz
olew - 12.02.2021 / 12:39, *.vectranet.pl

nie ma się co wzmagać, na mistrza skład mamy, potrzebne wzmocnienia na puchary, a te dopiero latem, trzeba spokojnie czekać na okazję typu Vadis, kupowanie średniaków nie ma sensu, transfery nie powinny być celem, lecz środkiem

odpowiedz
Roma - 12.02.2021 / 12:24, *.plus.pl

Niestety nie są to wzmocnienia, ale przy obecnej kadrze dobre i to. Jeśli chodzi o Szabanowa to znamienne jest to, że pozbywają się go z Dynama, bo wolą stawiać na zawodników 18 - 20 letnich.

odpowiedz
markus - 12.02.2021 / 12:09, *.t-mobile.pl

To są uzupełnienia wąskiej kadry , bo na WZMOCNIENIA nas nie stać do czego doszło w naszym klubie , a transfery dokonuje się przed obozem , a nie w trakcie sezonu

odpowiedz
Felek - 12.02.2021 / 11:58, *.netfala.pl

Chłopie daj sobie już spokój z tym Wieteską. On pewnego poziomu nie przeskoczy, dla Legii jest za słaby.

odpowiedz
Beniaminek - 12.02.2021 / 11:38, *.t-mobile.pl

Yaxshiboyev nie dla Legii. Testy medyczne wykazały że ma źle zawiązaną sznurówkę w laczku

odpowiedz