Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

51. urodziny Czesława Michniewicza

Redakcja, źródło: Legionisci.com

51. urodziny świętuje dzisiaj pierwszy trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz. Pracę ze stołecznym zespołem rozpoczął 21 września ubiegłego roku. Dotychczas prowadził drużynę w 17 meczach, z których wygrał 11, 2 zremisował i 4 przegrał. Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia, zdrowia i wielu sukcesów.

Ostatnim klubem, który Michniewicz trenował przed Legią, była Termalica, z której odszedł w marcu 2017 roku. Wcześniej był również szkoleniowcem Pogoni Szczecin, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Polonii, Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Zagłębia Lubin, Lecha Poznań i Amiki Wronki. Pracował także jako selekcjoner reprezentacji Polski U-21.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Luk - 13.02.2021 / 22:57, *.eurotel.cz

Czesiu 711 lat!!! Oby jak najszybciej Cie loczek wyrzucil????

odpowiedz
LegiaFans - 13.02.2021 / 19:48, *.chello.pl

Walczyć Trenować Legia musi Panować.

odpowiedz
123 - 13.02.2021 / 14:18, *.chello.pl

Ciekawe ile paczkow przytulil ????

odpowiedz
mexx - 12.02.2021 / 22:26, *.chello.pl

Czesiu, skoro już u nas jesteś, to parafrazowałbym dawny numer kabaretu Otto:
Siedemset jedenaście miał lat
i śpiewał cziki cziki taa… :D
Najlepszego grubasie!
;)

odpowiedz
SF - 12.02.2021 / 20:33, *.tpnet.pl

Zdrowia , MIstrza i LE ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Arek - 12.02.2021 / 19:36, *.tpnet.pl

Najlepszego Czesław. I Żebyś już więcej nie śpiewał:) No i jak to mówią, 711 lat!

odpowiedz
Piotr - 12.02.2021 / 16:06, *.chello.pl

100 lat Czesiu. Musisz mocno popracować aby cię tu polubili ;-D

odpowiedz
doni - 13.02.2021 / 12:55, *.vectranet.pl

@Piotr: nie polubia chocby wygral LM

odpowiedz
opoor - 12.02.2021 / 13:56, *.futuro.pl

Stówka Czesiu!!! Wygraj tą ligę tym co masz to pozamykasz usta co poniektórym. Najlepszego!

odpowiedz
Rambo - 12.02.2021 / 13:30, *.centertel.pl

711 lat ;) !!!

odpowiedz
OSA(L) - 12.02.2021 / 16:16, *.15.207

@Rambo:
:) szkoda, że nie ma meczu z publicznością, to na jakąś ciekawą melodię te 711 lat można byłoby zaśpiewać Czesiowi :)

odpowiedz