Bogdan Zając - fot. Jagiellonia/YouTube
REKLAMA

Konferencja trenera Jagiellonii

Zając: Przed Legią nie muszę nikogo mobilizować

Woytek

- Przed nami kolejne spotkanie, w którym chcemy walczyć o zwycięstwo. Do Krakowa też pojechaliśmy grać otwarty futbol, mimo trudnych warunków stwarzaliśmy sytuacje, podjęliśmy walkę. Nie udało nam się odrobić strat - taka jest piłka. Nie załamujemy się, a wręcz przeciwnie, bo przed nami mecz z rywalem, o którym nie muszę nic mówić na odprawie. Wystarczy tylko pokazać nazwę i wszyscy są zmobilizowani. Czekamy na to spotkanie - mówi Bogdan Zając, trener Jagiellonii.

- Dla rywala rozegranie meczu w Pucharze Polski na pewno było na plus. Wiemy jak jest na wiosnę, każde dodatkowe spotkanie o punkty poprawia automatyzmy. Legia przyjęła trochę inny sposób gry, nie będzie różnicy w kwestiach motorycznych. Dla Legii mecz z ŁKS-em był kolejnym spotkaniem, które utwierdziło ich w tym co robią i z meczu na mecz rosną.

- Mocną stroną Legii jest ogromne doświadczenie i duży potencjał indywidualny zawodników. Wiemy na jakim są poziomie, mieli swoje problemy jak każdy zespół, ale teraz stanowią monolit i nie będzie łatwo się dobrać do rywala.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Taras - 12.02.2021 / 12:32, *.tpnet.pl

Weranda wnuk Stepana już nie śpi od tygodnia os..any po pachy. Tylko mecze z z Legia są dla nich wszystkim. Pozostałe mecze w roku takie zwykłe. Wślizgi i piana na pysku jak tosiki, kuchacze ipt.

odpowiedz
dejne3 - 13.02.2021 / 10:08, *.199.66

@Taras: 100% racji , co ten Drwal Tosiek , zrobił Markowi Saganowskiemu

Święto na Podlasiu , przyjeżdża znienawidzona Legia

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 12.02.2021 / 11:16, *.orange.pl

Myślę, że funkcja 1 trenera to za wysokie progi dla Pana, rola asystenta to max. możliwości, weryfikacja będzie bolesna

odpowiedz
Remu - 12.02.2021 / 13:48, *.vectranet.pl

Trzeba trenera a nie człowieka co dopiero raczkuje w trenerce..

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 12.02.2021 / 11:16, *.orange.pl

Myślę, że funkcja 1 trenera to za wysokie progi dla Pana, rola asystenta to max. możliwości, weryfikacja będzie bolesna

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.