fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
GL - 14.02.2021 / 19:52, *.tpnet.pl

P.Trenerze w dalszym ciagu jest brak pomyslu na wykonczenie akcji a strzalow z 16m brakuje!!

odpowiedz
Kris - 14.02.2021 / 19:49, *.t-mobile.pl

Bez ładu i składu, bez polotu. Kopanina taka sama jak od wielu lat. Piłkarze bez techniki, wszystko na przypadku. Tego oglądać się nie da. Kiedy oni zagrają całą rundę o niebo nad wszystkimi. Czy my się doczekamy klasowych piłkarzy i Legiuni grającej bez wstydu w pucharach???

odpowiedz
WL - 14.02.2021 / 19:34, *.tpnet.pl

Var nie dla LEGII taka jest prawda !!

odpowiedz
Wawa - 14.02.2021 / 19:32, *.124.248

Nie da się wygrać meczu w 8smiu
Miszta elektryczny jak cholera
Ale Witeska Jedza to piąta kolumna
Kapustka słabo slisz to samo
Loczek coś ty zrobił z naszej Legii
Klub z 250 milionowym budrzetem a ławka rezerwowych dno nie ma kogo zmienić..

odpowiedz
jim - 14.02.2021 / 19:31, *.tpnet.pl

Niestety słabych mamy grajków, mecz idealny dla Kapustki ale chłop grał jak na osiedlowym boisku.

odpowiedz
Miki - 14.02.2021 / 19:30, *.plus.pl

Szanowana Redakcjo proszę dodać do pola ocen ocenę dla trenera po meczu. Dziś duże 0 -ZERO.
Wszołek do zmiany
Kapustka do zmiany
Mladenowicz do zmiany
gdyby nie uraz Pekharda to nie było by zmiany. Po co robic wycieczki 20 jak może jechać 12 !!!!!!

odpowiedz
legion - 14.02.2021 / 19:29, *.chello.pl

LOCZEK , TY NIEUDACZNIKU !!! Kup sobie stragan z warzywami , a nie klub sportowy.
Takiej WIOCHY jak za twoich czasów , to nigdy jeszcze nie było !!!!!!!!!!!
WSTYD na cały kraj !!!!!!!!!!!!
Po raz kolejny...............................
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNN !!!!!!

odpowiedz
Yaro - 14.02.2021 / 19:25, *.com.pl

Kapusta głowa pusta.

odpowiedz
Farme(L) - 14.02.2021 / 19:13, *.virginm.net

Poza jednym babolem bez konsekwencji dziś Wietes poprawna gra... jeszcze nam środkowy obrońca wyrośnie ;)

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.02.2021 / 19:10, *.255.243

A temu pajacowi czeskowi mecze się popieprzyły i myśli że można tylko 3 zmiany zrobić ????????????????????

odpowiedz
JACUNHO - 14.02.2021 / 19:09, *.kampinostelco.pl

80 min. Ruskie cztery zmiany, u nas ZERO!!!'

odpowiedz
Mar - 14.02.2021 / 19:00, *.juwentus.pl

No i co ? VAR milczy? Nie podpowiadają łysemu nic?

odpowiedz
Jerry - 14.02.2021 / 18:49, *.com.pl

Kapustka to dziś chyba wszystkie pojedynki jeden na jeden przegrał. Wogóle jego wspólparaca z Wszołkiem słabo wyglada.

odpowiedz
Książę Nocy - 14.02.2021 / 18:40, *.inetia.pl

no nie mogę patrzeć na te nie wymuszone błędy, te podania do nikąd...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 14.02.2021 / 18:38, *.amazonaws.com

Kilkanaście razy obejrzałem sytuacje z faulu Centryhuja na Brazyliczyku naszym,komisja powinna ukarać sèdziego i Centryhuja na 3 kolejki!to był atak od tyłu nic nie majácy z piłká nożná,sorry za ortografie itd

odpowiedz
Książę Nocy - 14.02.2021 / 18:34, *.inetia.pl

Oby nie było powtórki nerwów jak z ŁKS. Muszą się bardziej koncentrować w polu karnym Jagielloni.

odpowiedz
SF - 14.02.2021 / 18:31, *.tpnet.pl

Sedzia nie ma czerwonych kartek dla Jagiellonii bo za faul na Lugim Tiru powinien otrzymac czerwona i tego nie sprawdzil jak podnosi noge do gory czyli to jest zamierzone kto sedziuje wiadomo a odnosnie karnego dla gospodarzy to sprawdzil gdzie Miszta wybijal pilke a faulu nie bylo natomiast za faule na Lugim gospodarze powinni miec minimum 2 czerwone a karny dla gospodarzy byl po to zeby wyprowadzic na prowadzenie !!

odpowiedz
PAB(L) O - 14.02.2021 / 18:23, *.mm.pl

Koncert Jędzy i wietesia trwa, ja pierdziele co oni robią, powiem tak jakby tak wymienić obronę to ten system naprawdę ok, do boju, Jędza bez, kartki w drugiej i po zwycięstwo

odpowiedz
Mar - 14.02.2021 / 18:15, *.juwentus.pl

Ktoś liczy faule na Luqim??

odpowiedz
Farme(L) - 14.02.2021 / 18:19, *.virginm.net

@Mar: 4 lub 5 z czego chyba trzy kartki

odpowiedz
RMFC - 14.02.2021 / 18:05, *.orange.pl

Wydaje mi się że ten mecz możemy kończyć dzięki Jędzy i pajacowi Marciniakowi w 10 tke

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2021 / 18:14, *.mm.pl

@RMFC: Nie jest to wykluczone. Jędza macha tymi łapami bez opamiętania.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.02.2021 / 18:15, *.bredband2.com

@RMFC: 45 minut i 7 zoltych kartek. normalnie football manager.

odpowiedz
jezus - 14.02.2021 / 19:04, *.vectranet.pl

@RMFC: Jedza to jest debilem od dawna, niech juz wypieprza na emeryture

odpowiedz
OIF - 14.02.2021 / 19:37, *.orange.pl

@jezus: Dokładnie tak jak mówisz, jędza to powinien już dawno polecieć razem z fatalczykiem

odpowiedz
Mar - 14.02.2021 / 18:05, *.juwentus.pl

Nie ! Czesiek musi zdjąć Jędrzejczyka, bo zaraz będzie za późno, a jest szansa na dobry wynik, bo ruskie cieniują

odpowiedz
Tolek - 14.02.2021 / 18:01, *.centertel.pl

Dobra to dlaczego teraz nie było karnego po faulu na Jędrzejczyku? Przecież obronca ewidentnie spowodował jego upadek

odpowiedz
Krzeszczu - 14.02.2021 / 18:00, *.bredband2.com

Wieteska.... No qrwa comment...

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2021 / 18:02, *.mm.pl

@Krzeszczu: Na szczęście, tym razem "babol" bez konsekwencji :)

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2021 / 17:54, *.mm.pl

I już jest przygotowany grunt pod wyrzucenie Juranovicia z boiska....

odpowiedz
Farme(L) - 14.02.2021 / 17:48, *.virginm.net

15 minut a gwiazdor już pokazał 4... sorry 17 i 5 żółtych kartek i 2 karne ;)

odpowiedz
ben - 14.02.2021 / 17:44, *.inetia.pl

Nędza znowu sprzedał mecz.

odpowiedz
Buk - 14.02.2021 / 17:44, *.vectranet.pl

Jeszcze jedna i pewne 4.5K a kibice niech płaczą .Polska liga do bukmacherka.

odpowiedz
Tolek - 14.02.2021 / 17:40, *.centertel.pl

Pierwszy raz w życiu takiego karnego widzę.A podobno piłka nożna to sport kontaktowy

odpowiedz
Simon - 14.02.2021 / 17:38, *.orange.pl

Ciekawe co piłkarze powiedzą z trenerem po tym meczu bo widzę że znowu przegrana się szykuje, i dalej nikt się nie obudzi żeby nie przepłacać tych grajkow

odpowiedz
Pusia - 14.02.2021 / 17:37, *.vectranet.pl

Miszta zawala kolejny mecz, super bramkarz! Super! Pryszczaty smark na ławę a nie do Legii... to jest skandal!

odpowiedz
artic - 14.02.2021 / 18:32, *.t-mobile.pl

@Pusia: Miszta ratuje nas pajacykiem ala Boruc przed bramka do szatni! Pusia raz na wozie raz pod wozem mlody bramkarz zawsze musi zaplacic frycowe i swoje wpuscic pamietaj o tym .

odpowiedz
Ja - 14.02.2021 / 18:33, *.vectranet.pl

@Pusia: co miał zrobić przy tym karnym, uciec od piłki? Czy może nie obronił groźnego sam na sam z Imazem? Do oglądania powtórek marsz, a potem przestań bredzić.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 14.02.2021 / 17:37, *.orange.pl

A podobno to Legii sędziowie pomagają.

odpowiedz
As - 14.02.2021 / 17:36, *.chello.pl

Piękny początek:)

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2021 / 17:36, *.mm.pl

Nie ma sensu tego oglądać, cały kur... Marciniak!!!! Od razu wiedziałem, co ten pajac odpier...li.

odpowiedz
moj nick - 14.02.2021 / 17:46, *.chello.pl

@Wolfik: ale sie zgfadzam

odpowiedz
Wwa - 14.02.2021 / 17:35, *.centertel.pl

Dla chłopaka za wysokie progi

odpowiedz
SEBO(L) - 14.02.2021 / 17:35, *.chello.pl

Jędza won!!!

odpowiedz
Farme(L) - 14.02.2021 / 17:32, *.virginm.net

Mam wrażenie, ze to ma być ten mecz gdzie będą zmieniać system...

odpowiedz
SEBO(L) - 14.02.2021 / 17:27, *.chello.pl

A co tam,wygramy 3:0 ! (J-L 0:3)

odpowiedz
Farme(L) - 14.02.2021 / 17:27, *.virginm.net

Po zwycięstwo...
Po mistrzostwo...
Legio Mocno...

odpowiedz
Moko - 14.02.2021 / 17:07, *.t-mobile.pl

Bracia macie moze stream

odpowiedz
Me(L)o - 14.02.2021 / 17:12, *.kabel-deutschland.de

@Moko: maniak.tv nie wystrasz się wyskakującymi reklamami to tak ma być kasuj aż będzie można oglądać ;)

odpowiedz
(L) - 14.02.2021 / 16:16, *.t-mobile.pl

Boruc jakiś uraz bo 20 min temu on miał być na bramce a teraz miasta ?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 14.02.2021 / 16:22, *.legionisci.com

@(L): Rano wstawiliśmy prawdopodobny skład. Brak Boruca to zaskoczenie.

odpowiedz