fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa

Na Podlasiu znów tylko punkt

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 17. kolejki Ekstraklasy rozegranym w Białymstoku Legia Warszawa zremisowała 1-1 z Jagiellonią. Na trudny teren mistrzowie Polski jechali w roli faworytów, ale większość dość ostrożnie podchodziła do rywalizacji z "Jagą", ponieważ na Podlasiu nie udało się wygrać ostatnich siedmiu spotkań. Niestety ta seria została podtrzymana i choć to "Wojskowi" byli stroną przeważającą, to nie zdołali przechylić szali na swoją korzyść i nadal tracą dwa punkty do prowadzącej w tabeli Pogoni Szczecin.

W wyjściowej jedenastce miała zajść tylko jedna zmiana w porównaniu z ostatnim meczem ligowym. Chorego Mateusza Hołownię zastąpić miał Josip Juranović. Jednak przed samym meczem niespodziewanie ze składu wyjściowego wypadł Artur Boruc, który zgłosił trenerowi problem z plecami. Jego miejsce między słupkami zajął Cezary Miszta.

Początek meczu nie przebiegł po myśli Legii. Już w 2. minucie niepewnie w polu karnym interweniował Cezary Miszta, ale na szczęście napastnik gospodarzy posłał piłkę nad poprzeczką. Minutę później po kolejnym dośrodkowaniu w szesnastkę Cezary Miszta ruszył do piłki wraz z Jakovem Puljiciem. Napastnik Jagiellonii prawdopodobnie minimalnie szybciej dotknął głową piłki, po czym został uderzony przez nacierającego Misztę. Sędzia Szymon Marciniak po obejrzeniu powtórki na VAR zdecydował się na podyktowanie jedenastki. Tę na gola zamienił Jesus Imaz, posyłając piłkę po ziemi tuż przy słupku. Bramkarz Legii wyczuł intencje strzelca, ale nie zdołał sięgnąć futbolówki.

W 17. minucie prawą stroną ładnie przedarł się Paweł Wszołek. Zbiegł do linii końcowej i wyłożył piłkę Tomasowi Pekhartowi, który jednak uderzył niecno nieczysto, a piłka jeszcze trafiła w nogę obrońcy i wyszła na rzut rożny. Korner wykonał Andre Martins i posłał piłkę w stronę czeskiego napastnika, który był nieprzepisowo przytrzymywany przez Błażeja Augustyna. Sędzia wyłapał to zachowanie gracza Jagiellonii i drugi raz w tym spotkaniu wskazał na wapno. Rzut karny pewnie wykorzystał najskuteczniejszy zawodnik tego sezonu - Tomas Pekhart. W 22. minucie żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Josip Juranović i było to... szóste napomnienie w tym meczu. Szymon Marciniak zdążył wcześniej pokazać "żółtka" Miszcie, Tiru, Cernychowi, Jędrzejczykowi i Augustynowi. W 26. minucie po kolejnej wrzutce w szesnastkę strzału z przewrotki próbował Pekhart, ale nieczysto trafił w piłkę. W 30. minucie błąd w linii defensywnej popełnił Mateusz Wieteska. Stoper za lekko dograł do Cezarego Miszty, który musiał wślizgiem ratować sytuację. W 32. minucie Filip Mladenović genialnie wypuścił na piąty metr Pekharta, który huknął nie do obrony, ale piłka trafiła w poprzeczkę i spadła tuż przed linią bramkową! W ostatniej minucie pierwszej połowy Jesus Imaz znalazł się w doskonałej sytuacji sam na sam z Cezarym Misztą, uderzył po ziemi, ale świetnie interweniował młody bramkarz Legii i uratował zespół przed stratą drugiego gola.

W przerwie szkoleniowiec Jagiellonii dokonał jednej zmiany, legioniści wrócili na boisko bez żadnych korekt w ustawieniu. W 52. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Bartosz Slisz - uderzył mocno tuż nad murawą, ale obok bramki. W 58. minucie Slisz został sfaulowany dość blisko pola karnego. Futbolówkę ustawił sobie Filip Mladenović i oddał bardzo dobry strzał przy słupku, ale jeszcze lepiej zachował się bramkarz "Jagi" Xavier Dziekoński, który zdołał wybić piłkę na rzut rożny. W kolejnych minutach podopieczni Czesława Michniewicza kontrolowali przebieg spotkania, próbowali przedzierać się w pole karne rywali i oddali kilka niegroźnych strzałów, ale ogólnie tempo meczu nie było tak porywające jak w pierwszej połowie. W 73. minucie akcję ofensywna napędził Juranović, który podał do Luquinhasa, ten zagrał na skrzydło do Mladenovicia. Serb dośrodkował prosto na głowę Pekharta, ale niestety piłka po uderzeniu Czecha przeleciała tuż obok słupka. Akcje Legii próbował napędzać Luquinhas, ale często brakowało ostatniego dobrego podania. W 83. minucie piłka trafiła w polu karnym do Luquinhasa, Brazylijczyk nieco zwlekał ze strzałem, ale ostatecznie huknął prosto w poprzeczkę. Trzy minuty później Brazylijczyk stanął przed szansą, uderzając zza pola karnego, ale świetnie obronił Dziekoński.

Po końcowym gwizdku pozostał spory niedosyt, bo gdyby skuteczność w ofensywie była lepsza, to trzy punkty pojechałyby do stolicy. Kolejne spotkanie "Wojskowi" rozegra w sobotę na własnym stadionie z Wisłą Płock.

Ekstraklasa
17. kolejka
#JAGLEG
bez udziału publiczności
Białystok
14.02.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
1-1
Legia Warszawa
4' Imaz (k)
(1-1)
Pekhart (k) 18'
55 Xavier Dziekoński
38 Paweł Olszewski
25 Bogdan Tiru
3 Błażej Augustyn
5 Bojan Nastić 46'
16 Ariel Borysiuk
26 Martin Pospisil 88'
15 Kris Twardek 70'
11 Jesus Imaz
13 Fedor Cernych 42'
21 Jakov Puljić 70'
1 Pavels Steinbors
8 Przemysław Mystkowski 42'
10 Maciej Makuszewski 70'
17 Ivan Runje
27 Bartłomiej Wdowik 46'
30 Miłosz Matysik
31 Bartosz Bida
36 Maciej Bortniczuk 70'
99 Bartosz Kwiecień 88'
Cezary Miszta 35
Josip Juranović 2
Mateusz Wieteska 4
Artur Jędrzejczyk 55
Paweł Wszołek 22
Bartosz Slisz 99
Andre Martins 24
Filip Mladenović 25
Bartosz Kapustka 67
86' Tomas Pekhart 9
Luquinhas 82
Radosław Cierzniak 33
Jakub Kisiel 63
Walerian Gwilia 8
Joel Valencia 11
Kacper Skibicki 71
Kacper Kostorz 30
86' Rafael Lopes 21
Szymon Włodarczyk 28
Trener: Bogdan Zając
Asystent trenera: Rafał Grzyb
Kierownik drużyny: Arkadiusz Szczęsny
Lekarz: Zdzisław Koryszewski
Masażyści: Jarosław Ołdakowski, Marcin Piechowski
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Tomasz Marciniak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
Marian - 15.02.2021 / 21:31, *.play-internet.pl

Czy ten remis oznacza że zeszliśmy z zwycięskiej ścieżki?

odpowiedz
filand - 15.02.2021 / 21:49, *.t-mobile.pl

@Marian : Jeszcze nie...

odpowiedz
Mietek - 15.02.2021 / 21:53, *.vectranet.pl

@Marian : Nie, bo wczesniej rozbiliśmy w pył takich mocarzy jak Podbeskiedzie czy Stal.

odpowiedz
Marcin - 17.02.2021 / 09:43, *.vbox.pl

@Marian : Tylko na chwilę,to był wypadek przy pracy.Znowu powrócimy do 6 zwycięstw z rzędu....

odpowiedz
Nie tylko a aż ... - 15.02.2021 / 18:51, *.pktele.pl

Drobna pomyłka redaktorze.

odpowiedz
gazza - 15.02.2021 / 18:35, *.inetia.pl

Patrzę jak grają i nadal zadaje sobie pytanie - Za co oni biorą pieniądze ??????

odpowiedz
Andreas - 15.02.2021 / 16:37, *.play-internet.pl

Bardzo dobrze że nie bierzemy Grosika. Nie jesteśmy przytulkiem dla emerytów. W czerwcu jeszcze kilku wypadnie Astiz Cierzniak Lewczuk

odpowiedz
Xxx - 15.02.2021 / 14:58, *.chello.pl

Co z ciebie za kibic jak nie odróżniasz ligi od pucharu Polski

odpowiedz
Sprite - 15.02.2021 / 14:38, *.play-internet.pl

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji dlaczego Pekhart po czerwonej kartce mógł zagrać w Białymstoku?

odpowiedz
singspiel - 15.02.2021 / 17:53, *.atman.pl

@Sprite: a czemu nie? kartkę i zawieszenie dostał w pucharze

odpowiedz
Sprite - 15.02.2021 / 23:58, *.play-internet.pl

@singspiel: ok.dzięki

odpowiedz
Paprykarz - 15.02.2021 / 12:47, *.plus.pl

Grosicki blisko Pogoni
https://www.meczyki.pl/newsy/kamil-grosicki-blisko-pogoni-szczecin-transfer-jeszcze-w-tym-tygodniu-nasz-news/160497-n#comments

odpowiedz
Quick - 15.02.2021 / 13:04, *.tpnet.pl

@Paprykarz:
Szkoda myslałem ze przyjdzie do Legii. Ale jak widac Miodek odpuścił temat Grosika.

odpowiedz
Gienek - 15.02.2021 / 09:28, *.netfala.pl

Mecz niezły ale wynik słaby. Legia powinna to wygrać. Białystok robi się dla Legii twierdzą nie do zdobycia jaką był Kraków (Wisła) w latach 1997-2012 albo Poznań w latach 2004-2012.

odpowiedz
Zdzicho - 15.02.2021 / 08:33, *.tpnet.pl

Grosik jedną nogą w Pogonii....

odpowiedz
Quick - 15.02.2021 / 10:41, *.tpnet.pl

@Zdzicho:
To było do przewidzenia że wróci do Polski. A to że wybiera nie jest zaskoczeniem. Legia odpuściła temat,bardziej sie skupiła się na rynku wschodnim. Do tego Pogoń ma ciśnienie na MP . Budują stadion,więc taki transfer jest bardziej realny w Szczecinie niż w Legii.

odpowiedz
grzesiek - 15.02.2021 / 08:01, *.centertel.pl

Od momwntu zatrudnienia Michniewicza liczba rzutow karnych dla Legii wzrosła dwukrotnie

odpowiedz
Pietrek - 15.02.2021 / 19:35, *.vectranet.pl

@grzesiek: a jak się to zmieniło przeciwko Legii? Vide: mecz z Mielcem ????

odpowiedz
Legia idzie na "miszcza" - 15.02.2021 / 04:59, *.chello.pl

I właśnie w takich meczach traci się mistrzostwo. Na 12pkt w ostatnich meczach zdobyli 4. Parodia.

odpowiedz
olew - 15.02.2021 / 11:29, *.vectranet.pl

@Legia idzie na : Nasz rywal też zremisował , u siebie po zero... mamy do odrobienia dwa punkty w trzynastu meczach, Legia grała wczoraj znacznie urodziwiej od Pogoni. Lubię Pogoń i życzę im, by nas wyprzedzali do dwudziestej dziewiątej kolejki, choć najważniejsze w tej zabawie jest dobrze się bawić, i Legia i Pogoń to zapewniają.

odpowiedz
atmosferic - 15.02.2021 / 12:52, *.orange.pl

@Legia idzie na : Chyba cie poj...alo jak na tym etapie juz przekreslasz szanse Legii na tytul - nie, chwila, nie poj...alo cie jednak - ty nie znasz realiow ekstraklasy poprostu... Legia 3 punkty straty. Pogon zaraz zacznie seryjnie tracic punkty - zacznie juz z Wisla w Krakowie ktora potrzebuje punktow... tak z 3-1 wisla ich klepnie.

Dla mnie to jeszcze Lech i Piast maja szanse na tytul... Poki sa matematyczne szanse to jest to w Polsce mozliwe. Zadna druzyna nie bedzie w Polsce nigdy robic 2.5 punkta na mecz.

odpowiedz
singspiel - 15.02.2021 / 17:56, *.atman.pl

@atmosferic: Lech jak co roku. w tym sezonie czeka ich ostra walka o górną połówkę

odpowiedz
filand - 15.02.2021 / 20:07, *.t-mobile.pl

@Legia idzie na : Jeszcze nie teraz ale są na dobrej drodze aby to uczynić.

odpowiedz
olew - 15.02.2021 / 00:55, *.vectranet.pl

dobry mecz Legii, Jaga nie istniała, pechowo nie strzeliliśmy ze trzech bramek, bardzo dobry ich bramkarz, beznadziejny sędzia, szkoda że nie wygraliśmy, gramy jednak najlepszą piłkę w lidze i to napawa radością

odpowiedz
Autor - 15.02.2021 / 06:05, *.virginm.net

@olew: pechowo od 4 lat. To nie przypadek a wyniki p Mioduskiego. Ten klub stał się po prostu mocno przeciętny.... Tyle

odpowiedz
olew - 15.02.2021 / 10:50, *.vectranet.pl

@Autor: Nie piszmy: "ten klub" ?! to jest Legia ! Otóż Legia ostatnio regularnie leje całą ligę... od momentu przejęcia Legii przez Mioduskiego były LE , LM , kilka mistrzostw, pucharów Polski, chciałbym lepszej gry, półfinału Europy jak w 1970, ale skoro Polska jest biedna, a grajki mogą wyjeżdżać , będzie to trudne. Ten meczyk był niezły, była w nim piłka, Legia gra dobrze, niefartownie zremisowała, zdarza się... pozwólmy innym marzyć o pokonaniu Legii, bez tego nie będzie zabawy !

odpowiedz
Kowalski - 15.02.2021 / 13:48, *.206.181

@olew: to nie był dobry mecz Legii. Jaga była bardzo słaba i jeśli nie umie się tego wykorzystać, to znaczy, że jest się niewiele lepszą drużyną. Wszołek jak ograł, to nie dograł jak należy. Albo - w drugiej połowie - już nie ogrywał, bo na stojaka trudno wygrać jeden na jeden. Mlade miał ze 4 przeciągnięte dośrodkowania. Kapustka chyba nie wiedział co i jak ma grać. Puste przeloty i nietrafione podania. Zero zrozumienia z Wszołkiem. Lukiniasz zniknął w II połowie na długo bo ktoś mu kazał zmienić miejsce na boisku. Slisz niezły, ale żadne podanie otwierające nie doszło. Brak zmian w schemacie gry do końca meczu. Fatalna skuteczność.

odpowiedz
AAA - 14.02.2021 / 23:07, *.play-internet.pl

Jędrzejczyk czy Ty naprawdę wiesz na czym polega ten sport?

odpowiedz
Jędza. - 15.02.2021 / 08:28, *.vbox.pl

@AAA: Oczywiście że wiem,trzeba przeciwnikowi jak najwiecej razy wyje.... w tył głowy z łokcia.Tylko nie rozumiem dlaczego potem nie mogę go dobić w parterze.

odpowiedz
Marian - 14.02.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

Może po karnych dla nas w każdym meczu jakoś obronimy MP

odpowiedz
(L) uz - 16.02.2021 / 23:21, *.inetia.pl

@Marian : Ty chyba jesteś już po Covid -19, wielu ozdrowieńców ma kłopoty z pamięcią.
Pewnie już meczu ze Stalą nie pamiętasz, trzy karne w meczu , wszystkie przeciwko Legii.
I co z tego , że Legia strzeliła z akcji dwie bramki.
Po twoich wpisach wyczuwam trola, produkuj się najlepiej na innym forum zamiast puszczać tu bąki.

odpowiedz
filand - 14.02.2021 / 22:09, *.t-mobile.pl

Dzień dobry wieczór .Na początek.zlosliwości. Tydzień temu wyśmiewano mnie,że Everton to słaba drużyna. Dzisiaj przegrali 0:2 Z Fulham. U siebie. Proszę zobaczyć kto gdzie jest w tabeli.
Man Utd (jestem czlon6klybu kibica) zremisował z WBA. Nie będzie mistrzem Anglii bo na 6 punktów z drużynami spadkowymi zdobyli tylko 1 pkt. Man City ucieka...
Wracamy do Legia. Z jednej strony cenny punkt zdobyty z drużyną z pierwszej ósemki. I to na wyjeździe. Z drugiej strony brak zmniejszenia odległości do lidera, Pogoni Szczecin.

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Pozdrawiam z wyrazami szacunku oraz poważaniem .Ps.Pekhart dziękuję ⚽️

odpowiedz
Misztal - 14.02.2021 / 21:51, *.253.33

Karny błąd Miszty ale jest młody niech wyciaga wnioski. Ale rzut wolny przed karnym to znowu łokieć psychicznego kapitana. Wtorek trening analiza meczu, wszystkie zagrania nogą z tego meczu el capitano.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.02.2021 / 07:41, *.chello.pl

@Misztal : Miszta nie faulował.

odpowiedz
Marcin. - 15.02.2021 / 08:24, *.vbox.pl

@Po(L)ubiony: Niestety ale faulował,zawodnik Jagi pierwszy trącił piłke,

odpowiedz
Tomek - 15.02.2021 / 09:25, *.113.189

@Marcin.: Ja przy tym całym varze to z meczu na mecz jestem głupszy. Skoro tutaj faulował Miszta to czemu nie było drugiego karnego dla Legii, gdzie po uderzeniu nożycami przez Pekharta do piłki dopadł Jędrzejczyk ale został wycięty przez obrońcę Jagi. VAR wprowadza więcej zamieszani i kontrowersji niż gdy var-u nie było...

odpowiedz
Bbk - 16.02.2021 / 13:39, *.amazonaws.com

@Tomek: akurat w wyciaganiu wnioskow to jestesmy najlepsi , co mecz to nowe do wyciagniecia heheheh juz soe chyba w szatni nie mieszcza

odpowiedz
Marcin - 17.02.2021 / 09:42, *.vbox.pl

@Tomek: Obejrzałem tą sytuacje jeszcze raz,i rzeczywiście był karny.Nie zauważyli że przy tym całym dziwnym wślizgu był atak na nogi Jędzy.Z tego co pamietam to tam nawet Varu nie brali,no cóż z Marciniakiem nie wygrasz.Napewno kiedys wystapi w Tańcu z gwiazdami.A jak tą sytuacje ocenili ci niby "eksperci" z C+?,Bo Ja tych bzdetów to nie ogladam.

odpowiedz
Arek - 14.02.2021 / 21:41, *.tpnet.pl

Ja nie wiem, jak oni tego nie wygrali.

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2021 / 21:45, *.mm.pl

@Arek: Pech i 3 minuta Marciniaka.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.02.2021 / 21:40, *.255.243

Na stronie internetowej każdy krytykuje mecz Legii a jakby była możliwość to każdy by jeździł na mecz tylko po to aby ryja podrzeć a grę i wyniki każdy ma w dupie. Kiedyś jak równy z równym graliśmy z realem czy potrafiliśmy ograć Sporting a teraz to leją nas drużyny z kazachstanu a jeszcze trochę to i będą lać nas z moldawi czy san Marino.

odpowiedz
oLaf - 14.02.2021 / 22:37, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew: kolego, przesadziłeś, Kazachstan to bym nam wp...., a z Mołdawią to chyba 3 lata temu przegraliśmy dwumecz, no nie?
Z San Marino mamy szansę, bo jakiś Lichtenstain nam wtłukł przecież : (

odpowiedz
Kurak - 15.02.2021 / 14:07, *.amazonaws.com

@oLaf: LUKSEMBURG

odpowiedz
Loczek - 14.02.2021 / 21:39, *.tpnet.pl

A tymczasem Grosicki w Pogoni. Jutro Kamil przybywa do Szczecina,. Szkoda ze wzmacnia rywala do Mistrza.

odpowiedz
Pierwszy - 14.02.2021 / 21:31, *.75.50

Marciniak zawsze sędziował przeciwko Legii, a Stępniewski nigdy go nie skrytykuje. Stąd karny dla jagi i brak karnego po ręce.

odpowiedz
waw - 14.02.2021 / 21:29, *.chello.pl

do Miodka i Czeslawa od 2016 r ciagle to samo kopia okragla kole , biegaja , ledwo co sie poruszaja ze zmeczenia po 90 minutach , od cala nasza Legia ani Ligi Europy ani Ligi Mistrzow , ale polukac trza jaak kole tocza po murawie

odpowiedz
Do Redakcji - 14.02.2021 / 21:18, *.47.217

Wielka prośba od kibiców
Zapytajcie proszę naszego super Prezesa i wybitnego Trenera o co gra nasza Legia w tym sezonie?
Jeśli nie potrafimy ograć tak słabej Jagiellonii, ktora dziś nic nie grała
Jeśli nie widać ambicji, chęci zwycięstwa, to po co się oszukiwać?!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.02.2021 / 21:07, *.chello.pl

Tomuś powinien cztery bramki strzelić.Strata punktów jaga farciara.

odpowiedz
Normalny człowiek - 14.02.2021 / 21:00, *.chello.pl

Szkoda niezdobytych punktów.
Jaga na poziomie okręgówki i nikt jej nie lubi.
Legia na Mistrza.
Luquinhas dobry piłkarz. Za wszelką cenę trzeba go trzymać

odpowiedz
hajdukL - 14.02.2021 / 20:42, *.plus.pl

Jakie to wszystko jest słabe.

odpowiedz
Avatar - 14.02.2021 / 20:40, *.mm.pl

Dużo gry bokami i bardzo dobrze!
Brakuje mi tylko takiej piłki wstecznej granej na 12-16metr że strzałem i oby strzelającym nie był Luquinhas bo petardy w nodze to niestety on nie ma a szkoda.
Wieteska styl gry lata 80

odpowiedz
JACUNHO - 15.02.2021 / 10:00, *.kampinostelco.pl

@Avatar:
Ale ten schemat już wszyscy opracowali
Nie zależy przeciwnikom że Mlado czy Josip będą wrzucać w pole karne, ważne aby dobrze pokryć Tomasa bo innej możliwości nie ma
A szkoda taki ruch można wykorzystać dla kogoś wchodzącego z drugiej linii, ale nie przecież tam czeka Perkhart. Mam nadzieję że nasz nowy nabytek może czasem wykaże się swoją szybkością i coś się zmieni, bo teraz to na to patrzeć nie można co się wyrabia

odpowiedz
grev - 14.02.2021 / 20:28, *.vectranet.pl

Wieteska powinien odejść do Górnika. Tak będzie dla niego lepiej. Niewiele, ale lepiej.

odpowiedz
Jogurt - 14.02.2021 / 20:25, *.chello.pl

Zagrali na ile mogli. Nie ma transferów więc zgłaszam swoją chęć do gry w pierwszym zespole Legii. Dawno nie kopałem piłki, zaległości w treningu około 20 lat, nadwaga nieznaczna , mały problem z alkoholem ale kto go nie ma, ale mam coś czego nikt nie ma. wiarę w to że warto dać szanse lepszym ode mnie.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.02.2021 / 20:18, *.bredband2.com

Przykro to mowic ale gtak patrzac na nasza (nedzna) gre, to jestesmy Dosrodkowia Mk II. Zero planu, zero pomyslu, zero gry, gazilliard wrzutek i dosroskowan. *ujnia a nie gra, nie mowiac juz/nawet ze gra Mistrz Polski...

odpowiedz
wujo81 - 14.02.2021 / 20:16, *.play-internet.pl

Władeczek idę twoją drogą i maciora już grana i oglądam lige+ na moim marnym lg 49"

odpowiedz
PLBBOY - 14.02.2021 / 21:05, *.inetia.pl

@wujo81: Serio. Oglądasz ligę na takim nędznym telewizorze. Widzisz tam coś? Pożyczyć ci jakieś drobniaki?

odpowiedz
Sebo - 14.02.2021 / 20:12, *.orange.pl

Jak ktoś dziś oglądał mecz w Płocku to widział cała Polska widziała. Ten mecz w Płocku to patologia. A Legia gra najładniejsza piłkę dla oka w całej lidze minus????????????‍♂️I tak będziemy mistrzem (L)

odpowiedz
pogoniarz - 15.02.2021 / 00:00, *.play-internet.pl

@Sebo: chyba w fifie 98

odpowiedz
eLo - 15.02.2021 / 05:37, *.chello.pl

@pogoniarz: won śmierdzielu

odpowiedz
Wujo81 - 14.02.2021 / 20:07, *.play-internet.pl

Jak Legia tego meczu nie wygrała to ja nie wiem.A Marciniak to się nadaje do sędziowania ligi podwórkowej.

odpowiedz
Michał - 14.02.2021 / 20:07, *.plus.pl

Ten mecz powinniśmy wygrać z palcem w .....Stracone 2 punkty.Szkoda i sami sobie znów komplikujemy sytuację.Teraz rozjechac Płock i tyle w temacie.Pozdrawiam wszystkich L!!!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 14.02.2021 / 20:06, *.centertel.pl

Remis nie jest złym wynikiem

odpowiedz
Gocław - 14.02.2021 / 20:23, *.net.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: to prawda z tym grubym trenerem remisy bierzemy w ciemno, wygrane po telefonach, a do przegranych trzeba się przyzwyczaić.

odpowiedz
SF - 14.02.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

LEGIA dzis bez VAR. P.Sedzio tak nie wypada sedziowac !!

odpowiedz
Dyzio - 14.02.2021 / 20:05, *.com.pl

Drugi karny się należał panie marciniak a pan sławek gadalłglupotywlidze plus extra takie coś prowadzili chyba coś mu się przysnilo i bredziłtrzy po trzy ,legia zagrała niezłe spotkanie poprzeczki i bramkarz wybronił jadze remis

odpowiedz
JACUNHO - 14.02.2021 / 19:58, *.kampinostelco.pl

Nie wierzyłem że kiedyś to napiszę, ale jednak:
Panie Sławku ******lisz Pan jak potłuczony
Augustyn robi ruch całym ciałem w kierunku piłki i odbija ją ramieniem
To jest jakaś paranoja!!!

odpowiedz
Romcio - 15.02.2021 / 09:49, *.plus.pl

@JACUNHO :
A zaraz potem przytrzymał piłkę ręką i nawet nikt o tym nie wspomniał.

odpowiedz
Darek - 14.02.2021 / 19:44, *.t-ipconnect.de

Nawet dobrze to wyglądało.Była przewaga w grze.Były sytuacje i poprzeczki.Pekhart miał jeszcze 2 super okazje.Luquinhas dobrze zagrał.Szkoda,że strzały za pola karnego Martinsa i Luquinhasa były w sam środek bramki.
Kapustka miał dobrą okazje w 76 ale nie trafił w bramkę.
Były też słynne już łokcie Jedrzejczyka i oczywiscie babol Wieteski.Miszta uratowała mu dupę.
Jedna tylko zmiana.Chyba Czesio nie wierzy w naszą młodzież.Valencia to parodysta więc dobrze że nie zagrał.Przydał by się dobry stoper za Wieteske i jakiś porządny napastnik za Pekharta.Ten co przyszedł może da radę A Lopesa z Wieteską wystrzelić na księżyc.

odpowiedz
Wilanow - 14.02.2021 / 20:09, *.tpnet.pl

@Darek : Oczywiście przydałby się drugi napastnik ale za Pekharta tylko grający razem z nim. Nie rozumiem ciągłej krytyki Tomasza, gość strzela bramki praktycznie w każdym meczu. Moim zdaniem to pozytywny facet ciągnący naszą drużynę, a że nie jest CR7 to przecież nie jego wina.

odpowiedz
ben - 14.02.2021 / 21:03, *.inetia.pl

@Darek : Ty wystrzel w kosmos Jędze bo ten gamoń już nigdy niczego się nie nauczy i niepotrzebnie obciąża budżet.

odpowiedz
lol - 14.02.2021 / 19:43, *.amazonaws.com

slabiutka ta legia - mecz dziadostwo. irytujaca masa niecelnych podan

odpowiedz
LewLegia - 14.02.2021 / 19:42, *.net.pl

Kolejny popis trenerskiej sztuki dał 711.
Co ten dyletant, słowik poznański wniósł do Legii?
Nic, nic, nic

odpowiedz
:) - 14.02.2021 / 20:15, *.chello.pl

@LewLegia: Rozpędź się i trzaśnij łbem w ścianę. Może ci pomoże.

odpowiedz
Rick - 14.02.2021 / 19:41, *.71.60

Kolejna kompromitacja tłustego Czesława

odpowiedz
Hiszpan - 14.02.2021 / 19:40, *.telnaptelecom.pl

Jest niedosyt...

odpowiedz
Ja! - 14.02.2021 / 19:40, *.tpnet.pl

Dziś ściereczka trochę lepiej niż w Bielsku-Białej. Ale nadal pozostaje dla mnie ściereczką. Aż się poprawi. Ściereczka 4 punkty w 4 ostatnich meczach!!! Brawo!!!

odpowiedz
Tommybielany - 14.02.2021 / 19:39, *.chello.pl

Co Wszołek robił od 70 min?nie dał rady biec do zadnego podania,po co był dalej na boisku?dziwne sytuacje w polu karnym bez Varu i Marciniak...

odpowiedz
Hiszpan - 14.02.2021 / 19:53, *.telnaptelecom.pl

@Tommybielany: Gdyby na ławce był trener może dokonał by zmian. Może Skibicki lub młody Nędza coś by zmienili.

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2021 / 19:32, *.mm.pl

Szkoda, bo zagraliśmy niezłe spotkanie. Dziekoński wybronił Jadze kilka piłek a dopisywało mu też szczęście. Trzeba szanować punkt wywieziony z trudnego (szczególnie dla nas) terenu. No i pamiętajmy że Marciniak odpowiednio "ustawił spotkanie już w 3-ej minucie.

Dojdzie napastnik, stoper i może jeszcze powalczymy w tym sezonie...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.02.2021 / 19:40, *.chello.pl

@Wolfik: Po prostu, nie żarło. No i karnych dla Legii, ani Marciniak ani VAR nie widzieli. Też uważam, że nie było źle. Białystok to dla nas niełatwy teren.

odpowiedz
andreas - 14.02.2021 / 20:09, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: a gdzie dla nas jest łatwy teren. Wszędzie pod górę. Trzeba strzelać a nie pokazywać kunktatorstwo że samo wpadnie. Żaden nie ma kopyta żeby strzelić tak jak kiedyś Stachurski czy Wdowczyk

odpowiedz
Hakon - 14.02.2021 / 19:29, *.plus.pl

F... Ani drużyna ani buk... Trochę męczy granie na Czecha...

odpowiedz
eR - 14.02.2021 / 19:29, *.254.14

K..wa! Jak ten mecz można było tak sp..lić?! Tak słabej Jagi nie było od lat, a znowu punkty zostały podzielone... Czy jedyna taktyka w tym zespole to laga na Tomasa?! Czy nie może ktoś inny z dystansu spróbować pie..lnąć?! Milion podań przy polu karnym i ch..j z tego?! No krew zalewa po czymś takim. A później takie głupio stracone punkty odbiją się czkawką na koniec sezonu, ale ch..j to widocznie kogo obchodzi. Czesiek jedną zmianę robi w meczu, gdzie ma szansę na 5, no to o czym rozmawiamy...

odpowiedz
JACUNHO - 14.02.2021 / 19:49, *.kampinostelco.pl

@eR:
Otóż to
Dokładnie
Jak się gra 10 na 15 (nie liczę bramkarzy) to tak musi się kończyć. Ciekawe że pudel nie reaguje pod tym względem. Po co mu zatrudniać dwudziestu piłkarzy, jak i tak gra jedenastu, góra trzynastu zawodników. Chciłbym nadmienić że problem ten istnieje od dłuźszego czasu. Sa Pinto i Vuko też podążali tą drogą

odpowiedz
Btm - 14.02.2021 / 19:59, *.telkab.pl

@eR: znawco futbolu mam pytanie kogo miał wpuścić ? Gra była poukładana , jedno słabe ogniwo popsułoby cała taktykę . Po prostu mamy krótka ławkę .

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.02.2021 / 19:28, *.chello.pl

Łysy dał popis. Dwóch karnych Augustyna: po zamierzonej ręce w polu karnym i kopnięciu Pekharta, oczywiście nie zauważył. Ale nieistniejący faul Miszty, owszem.

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2021 / 19:34, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Taki to już z niego typ. Najmądrzejszy fachowiec w lidze...

odpowiedz
wtf - 14.02.2021 / 19:27, *.chello.pl

Brak jakości w tej drużynie aż kłuje w oczy!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 14.02.2021 / 19:36, *.amazonaws.com

@wtf: bo tu sie kończy myšl trenerska,zero kreatywności ..a Michniewicz chyba myślał o Niedzieli....

odpowiedz