Tomas Pekhart - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Jagiellonią

Redakcja

Legia Warszawa kolejny raz nie potrafiła wygrać w Białymstoku. Tym razem padł remis po bramkach Jesusa Imaza oraz Tomasa Pekharta. Obaj zawodnicy wykorzystali rzuty karne podyktowane w pierwszej połowie. I choć podopieczni Czesława Michniewicza mieli swoje szanse, to ostatecznie wrócili do Warszawy z jednym punktem.

1-0. Jesus Imaz
1-1. Tomas Pekhart
Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV
Skrót z meczu na ŁączyNasPiłka.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.