Bartosz Kapustka - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Kapustka: Spory niedosyt

Woytek, źródło: Canal+

- Nie ma co ukrywać, jest spory niedosyt. Lepiej operowaliśmy piłką niż w poprzednich meczach. Udało nam się stworzyć sytuacje, ale nie udało się wygrać. Szanujemy więc ten punkt - powiedział po meczu Bartosz Kapustka.

- Trenujemy schematy i wiemy, jak zachowywać się w poszczególnych sytuacjach, ale pod bramką przeciwnika duże znaczenie ma kreatywność. Ja i Luquinhas mogliśmy dziś zrobić więcej, choć sporo kreowaliśmy. Bardzo dobrze czujemy się w tym ustawieniu. Miałem trzymać się bardzej prawej strony.

- Murawa w Białymstoku była najlepszą na jakiej graliśmy tej zimy. Jagiellonia bardzo się cofnęła i ciężko było zdobyć bramkę. Dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce i mieliśmy dużo miejsca, ale w okolicach pola karnego brakowało ostatniego podania i wykończenia.

- Fizycznie czuję się bardzo dobrze. Moje statystytki po meczu wypadają dobrze choć, nie są najistotniejsze. Nigdy nie miałem problemu ze startami do piłki, pokonywaniem dużych odległości. Kluczowe dla mnie było to, że trener Michniewicz postawił na mnie w środku pola. Pewności siebie nabieram w każdym kolejny meczu. Potrzebowałem regularnej gry i jestem szczęśliwy, że znów mogę co tydzień wychodzić na boisko.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Yaro - 15.02.2021 / 17:36, *.centertel.pl

Najsłabszy na placu. I widać na boisku konflikt z Mladenoviciem i Juranowiciem.

odpowiedz
Pusia - 15.02.2021 / 10:55, *.play-internet.pl

Słabo to wyglądało niestety, ale może z Płockiem będzie lepiej...

odpowiedz
SF - 15.02.2021 / 09:10, *.tpnet.pl

Wszolek juz nie mial sily grac ale P.Trener po co bedzie zmienial niech ten ktory by wszedl to zawsze swiezy iz nowym zapasem sil ! Tak sie robi !!!

odpowiedz
AAA - 14.02.2021 / 23:59, *.chello.pl

do Tomek: najsłabszy to był Wszołek i fortuna Jędzejczyk

odpowiedz
Mpp1986 - 14.02.2021 / 21:22, *.plus.pl

Kapustka to jest tak irytujące, że aż przykro się co ogląda w Legii. Podanie albo niecelne albo do najbliższego. Strzały, o ile są to Panu Bogu w okno, kompletnie nieprzygotowane. Żadnych sprintów , żadnej walki, zero ambicji. Szkoda takiego gamonia promować kosztem młodych...

odpowiedz
Andre - 15.02.2021 / 08:18, *.mm.pl

@Mpp1986 : obejrzyj mecz jeszcze raz

odpowiedz
olew - 15.02.2021 / 11:42, *.vectranet.pl

@Mpp1986 : w tym meczu ?! ja widziałem bardzo dobrego Kapustkę , dryblingi, podania, może zbyt mało strzałów, ale w sumie super grajek nam rośnie !

odpowiedz
Guciollo - 15.02.2021 / 12:05, *.229.8

@Mpp1986 :

Święte słowa. niech wraca na wyspy bo tutaj to porażka.

odpowiedz
Jerry - 15.02.2021 / 17:33, *.centertel.pl

@Mpp1986 : 100 % racji.

odpowiedz
Hiszpan - 14.02.2021 / 21:11, *.telnaptelecom.pl

Najsłabszy dziś na placu. Oby z Płockiem się odbudował.

odpowiedz
Tomek - 14.02.2021 / 20:23, *.chello.pl

Byłaś dziś najgorsza obok jedzy na boisku droga sałato

odpowiedz
andreas - 14.02.2021 / 20:02, *.chello.pl

Żeby jeszcze wam piłka nie przeszkadzała. Więcej biegania i zimnej krwi.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.02.2021 / 20:16, *.255.243

@andreas: Z trenerem Idiota nie ma na to szans. Płaczę o transfery a zmian nie robi bo myśli że w drużynie zamiast ludzi ma roboty.

odpowiedz