fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Jedynka kontra juniorzy CLJ

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piątkowy trening, podobnie jak poprzednie w tym tygodniu, odbył się pod balonem. W zajęciach wzięło udział 19 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Zajęcia były jednak nietypowe, bo po rozgrzewce odbył się mini sparing z drużyną juniorów, na co dzień występującą w Centralnej Lidze Juniorów. Grano 2 x 10 minut i 15 minut. Zawodnicy z Ekstraklasy wygrali 3-2.



Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

W niedzielę trener nie będzie mógł skorzystać z Mateusza Hołowni, który po meczu w Łodzi zachorował i nie trenował także w piątek. Pierwszy skład, który grał przez 20 minut, prezentował się następująco: Boruc - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk - Wszołek, Andre Martins, Slisz, Mladenović - Kapustka, Pekhart (10' Kostorz), Luquinhas. Rywalizacja była bardzo zacięta, młodzież chciała bowiem pokazać się z jak najlepszej strony, a wspomagał ich w bramce Radosław Cierzniak, który obronił kilka groźnych strzałów. W końcu "jedynka" dopięła swego, a konkretnie uczynił to Tomas Pekhart, który wykorzystał podanie Pawła Wszołka z prawego skrzydła.

Na drugą trzecią część rywalizacji z juniorami sztab szkoleniowy wystawił następujący skład: Miszta - Juranović, Kisiel, Tobiasz - Skibicki, Gwilia, Valencia, Cholewiak, Lopes, Włodarczyk, Kostorz

Dwie ładne bramki z okolic 16 metra zdobył Szymon Włodarczyk. Juniorzy odpowiedzieli trafieniami Jordana Majchrzaka - najpierw z rzutu karnego i w ostatniej akcji z bliskiej odległości.

W drużynie CLJ wystąpili: Cierzniak - Derlatka, Bednarz, Myszka, Urban, Pacek, Czajkowski, Kiedrowicz, Munik, Ślendak, Rytelewski, Vidosević, Dawid, Wicenciak, Staniszewski, Majchrzak,

Po 35-minutowym sparingu legioniści doskonalili jeszcze stałe fragmenty gry przed niedzielnym meczem ligowym. W sobotę drużyna będzie trenowała o godzinie 14 - tym razem na naturalnej nawierzchni, a po obiedzie uda się do Białegostoku na mecz z Jagiellonią.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Luk - 13.02.2021 / 23:04, *.eurotel.cz

Chore to jest to ze są zawodnicy z pierwszej i drugiej ligi polskiej ktorzy mieli by byc na testach a nie jakies wynalazki . Niech ktos mi powie czy widzial jakiegos dobrego usbeka. ?!Nie! To jest dziadostwo! Skauting Legii nie istnial nie istnieje i brak nadzieji na to ze bedzie istnial!Kucharski ,co Ty robisz mioduskiemu ze on Cie jeszcze trzyma?!

odpowiedz
Andreas - 13.02.2021 / 12:50, *.play-internet.pl

Znowu chory Uzbek. 3 dni to badają?

odpowiedz
Luk - 13.02.2021 / 11:39, *.tmcz.cz

Mam taką refleksję. Najlepsi pilkarze w duzej wiekszosci zawsze pochodzili z trudnych srodowisk lub z porzadnych rodzin ale nie majacych milionów na koncie , ,tacy chlopcy chcieli sie pokazac ,wyrwac się z biedy dlatego zapiepszali i byc moze zapiepszaja gdzies w Warszawie i okolicach tylko nie mają szansy sie dostac do akademii Legii. Wyzelowani chloptasie biegajacy po boisku tojest dramat. Wiem co mówię ,jest moda wsrod bkgatych zeby synek grał w L tak gra . Taki biedny chlopak spod warszawy ktorych mysle ze jest dosc takich nie ma szansy z takimi wyzelowanymi cwaniaczkami z bogatych rodzin w dodatku sprowadzonych z drugiego konca polski bo tatus dostal super pracę. W Legi myślę ze od dobrych 20 lat jest ten sam problem. Kilkanascie lat temu moj znajomy byl na testach w L wtedy mial ok 19 lat nieprzecietna szybkosc technika . Jednym slowem wyroznial się. Ale byl na jednym treningu ,takie cwaniaczki z dobrych domów go wyleczyli z tego zeby przyjsc na kolejny trening . Moze mu zabraklo mocnej glowy . bo umiejetnosci mial . Myslez etak moze byc doteraz. Mozna zobaczyc na przykladzie lewandowskiego jak legiamarnowalatakich zwyklych chlopakow spod Warszawy. Legia to nie klub dla zelusiow tylko dla ludzi z ambicjami i talentem a nie z pieniedzmi. Poki loczek jest prezesem inaczejnie będzie.

odpowiedz
Student_L - 13.02.2021 / 15:18, *.amazonaws.com

@Luk:
Myślę że to nie kwestia prezesa ale ludzi w sztabach szkoleniowych, którzy zawsze z kimś będą mieć powiązania. Masz rację z tym że zapewne jest dużo talentów bez większych szans na przebicie się.

odpowiedz
waw - 13.02.2021 / 10:04, *.chello.pl

luzik panowie trza sprawdzic jaki kursik u Buka na meczyk ,bo moze byc roznie........pozdro

odpowiedz
Lupus - 12.02.2021 / 21:31, *.centertel.pl

Pierwszy skład się oszczędzał, a młodzież się starała.
Niestety seniorom to oszczędzane weszło w krew.

odpowiedz
Darek - 12.02.2021 / 17:59, *.t-ipconnect.de

Rodzi się pytanie czy mamy tak słaby pierwszy skład czy tak zdolną młodzież?

odpowiedz
kalosz - 12.02.2021 / 17:06, *.mm.pl

rodzi sie pytanie...czy mamy tak slabych obronców?czy tak mocnych napastników?:) a skoro mamy to po cholere były tezaciągi zagraniczne i marnowanie kasy?...jakos Legia i inne polskie kluby mogły grac w pucharze uefa i lidze mistrzów przed 2000 rokiemi wiekszosc zawodników to "nasi" a nie jakies odpadki pilkarskie...

odpowiedz