fot. Marcin Gacoń
REKLAMA

Karolak trzeci w Aerowatch Konkursie za 3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jakub Karolak zajął trzecie miejsce w Aerowatch Konkursie Rzutów za 3 Punkty, który dziś rozegrany został w hali Globus w Lublinie. Zwyciężył zawodnik Pszczółki Startu, Martins Laksa.

Legionista w pierwszej rundzie zdobył 18 punktów, co było drugim wynikiem, spośród sześciu startujących zawodników i zapewnił sobie tym samym udział w finale. Pozostali gracze zdobyli: Martins Laksa 21 pkt., Raymont Cowels 13, Jakub Garbacz 10, Elijah Stewart 16 i Michał Kolenda 16. Dwaj ostatni gracze rozegrali dogrywkę o udział w rundzie finałowej i w niej lepiej wypadł zawodnik Śląska Wrocław.

Rundę finałową rozpoczął Martins Laksa, który uzyskał 21 punktów, czyli dokładnie tyle samo, co w rundzie pierwszej. Jako drugi do rywalizacji stanął Jakub Karolak, który przestrzelił trzy pierwsze rzuty z pierwszej "stacji". Dwa kolejne, w tym podwójnie punktowany rzut były celne i nasz zawodnik dalej był w grze. Dopiero słabszy wynik na trzeciej "stacji" (na wprost kosza) sprawił, że legionista stracił szanse na wygraną, ostatecznie uzyskując 13 punktów. Elijah Stewart zdobył punktów 16 i zawodnik Legii otrzymał nagrodę za zdobycie trzeciego miejsca w konkursie - wysokiej klasy zegarek marki Aerowatch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.