Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gala PN: Pekhart wyróżniony

Woytek

W sobotę odbyła się coroczna Piłkarska Gala Tygodnika Piłka Nożna, podczas której zostały przyznane wyróżnienia za 2020 rok. Legia Warszawa otrzymała jedno wyróżnienie, a konkretnie trafiło ono w ręce Tomasa Pekharta, który został "Obcokrajowcem roku".



Wyniki wszystkich kategorii:

Piłkarka roku: Paulina Dudek (PSG)
Pierwszoligowiec roku: Roman Gergel (Termalica)
Ligowiec roku: Jakub Moder (Lech Poznań)
Obcokrajowiec roku: Tomas Pekhart (Legia Warszawa)
Drużyna roku: Raków Częstochowa
Odkrycie roku: Jakub Moder (Lech Poznań)
Trener roku: Marek Papszun (Raków Częstochowa)
Piłkarz roku: Robert Lewandowski (Bayern Monachium)

fot. Piłka Nożna

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Casiraghi - 14.02.2021 / 16:44, *.241.144

Gdyby umiał przejść dryblingiem 2,3 graczy to by go już nie było

odpowiedz
WL - 14.02.2021 / 15:57, *.tpnet.pl

@ Rasiak - 2 : Zgadza sie ! Tego bardzo brakuje !!!

odpowiedz
Rasiak - 2 - 14.02.2021 / 14:52, *.com.pl

Rasiak też brylował w Polskiej lidze , jeszcze gdy była trochę ta nasza liga ciut silniejsza . Dla mnie Czech to takie słabsze odbicie Rasiaka . Zero techniki ,zero szybkości . Bramki strzelone końcówkami rapcii z 5 metrów , albo baniakiem . Ale , żeby jako napastnik przejść z 2 , 3 dryblingiem i strzelić bramkę lub dostać piłkę na 40 metrze od bramki i popędzić na sam na sam to już nawet bramkarz ostatni zawodnik po drugiej stronie boiska by go dopędził . Średniak nawet jak na naszą ligę , a w silniejszej od naszej gdzie miałby lepszych obrońców przed sobą to byłby już kompletnie nie widoczny . Ale jaka liga to i tacy mega napastnicy

odpowiedz
Zu(L)us - 15.02.2021 / 21:40, *.centertel.pl

@Rasiak - 2 : To w takim razie co powiesz o Gerdzie Millerze? Nie porównuj drewnalino do czecha. Dwa światy. Gerd też nie miał techniki a został legendą.

odpowiedz
Zu(L)us - 15.02.2021 / 21:40, *.centertel.pl

@Rasiak - 2 : To w takim razie co powiesz o Gerdzie Millerze? Nie porównuj drewnalino do czecha. Dwa światy. Gerd też nie miał techniki a został legendą.

odpowiedz
SF - 14.02.2021 / 09:10, *.tpnet.pl

Odnosnie druzyny roku to przesada !!

odpowiedz
OLaf - 14.02.2021 / 08:52, *.tpnet.pl

Lewandowski to powinien w niemieckich plebiscytach brać udział, dla mnie on jest niemcem bo i w ich języku mówi na galach a naszego się wstydzi.

odpowiedz
Hugon - 13.02.2021 / 22:17, *.vectranet.pl

A co osiągną Lewandowski w ekstra klapie ze się tu znalazł.Niedługo wybiorą Go najlepszym żużlowcem Polski.

odpowiedz
Odp - 14.02.2021 / 07:35, *.lunet.eu

@Hugon: to samo co Gergel

odpowiedz
S3 - 13.02.2021 / 22:04, *.centertel.pl

Może mi ktoś sensownie wytłumaczyć co osiagnal Rakow Częstochowa ze został drużyna roku?

odpowiedz
lucho_83 - 13.02.2021 / 22:13, *.chello.pl

@S3: My po kompromitacji w Europie byliśmy bez szans, Reprezentacja też gra beznadziejne, więc z dupoklasy ktoś musiał wygrać ;-)

odpowiedz
oLaf - 14.02.2021 / 12:53, *.vectranet.pl

@S3: proszę bardzo: z słabiutkim składem który teoretycznie mógł zająć miejsce 10-16 zajął miejsce ...., a w nowym sezonie jest na podium.

Czegoś więcej potrzeba?? może porównania z Legią , która z super zawodnikami (jak no polską ligę) wygrała MIstrza z małą przewagą a potem - po raz kolejny- skompromitowała się w el. LE...

Miej trochę obiektywizmu, gościu.

odpowiedz
Ja - 14.02.2021 / 13:22, *.plus.pl

@oLaf: to jest plebiscyt tylko za cały rok 2020. Wiosna zeszłego roku Raków nie miał oszałamiającego wyniku.
Za postawe na jesieni owszem. Wyroznienie dla nich się należało ale patrząc całościowo to już Pogoń miała lepsze wyniki

odpowiedz
Czarek - 15.02.2021 / 08:58, *.intertoll.pl

@oLaf: Obiektywnie rzecz biorąc, to drużyną roku powinien zostać Lech Poznań. Za grę w Lidze Europy, która ostatnio jest dla polskich klubów nie osiągalna. Jeśli nie Lech to Legia za mistrzostwo, ewentualnie Cracovia, za wywalczenie pierwszego w historii Pucharu Polski. W żadnym wypadku nie Raków Częstochowa.

odpowiedz