Zapaśnicy Legii z trenerem, Mariuszem Stępniem

Zapasy

Magomadov wygrał PP w Radomiu, Krajewski na campie na Węgrzech

W Radomiu odbyły się zawody Pucharu Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym, w których nie brała udziału czołowa dziesiątka, która poleciała do Budapesztu. Dzięki temu w zawodach wyższe lokaty zajęli młodzieżowcy. Zapaśnik Legii, Abdul Rokhman Magamadov, wygrał w kategorii wagowej do 55 kilogramów. Drugi z legionistów, Salman Khucheev był piąty w kat. -63kg.

Z kolei Rafał Krajewski, który wraz z trenerem kadry, Włodzimierzem Zawadzkim udał się na Węgry, zajął piąte miejsce w międzynarodowym turnieju w kat. -130 kg. Krajewski wraz z pozostałymi dziewięcioma kadrowiczami, ćwiczyć będzie jeszcze przez kilka dni podczas campu na Węgrzech, następnie przygotowywać się będzie w Cetniewie i Spale, do zawodów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które będą miały miejsce już za kilka tygodni.