Zapaśnicy Legii z trenerem, Mariuszem Stępniem
REKLAMA

Zapasy

Magomadov wygrał PP w Radomiu, Krajewski na campie na Węgrzech

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Radomiu odbyły się zawody Pucharu Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym, w których nie brała udziału czołowa dziesiątka, która poleciała do Budapesztu. Dzięki temu w zawodach wyższe lokaty zajęli młodzieżowcy. Zapaśnik Legii, Abdul Rokhman Magamadov, wygrał w kategorii wagowej do 55 kilogramów. Drugi z legionistów, Salman Khucheev był piąty w kat. -63kg.

Z kolei Rafał Krajewski, który wraz z trenerem kadry, Włodzimierzem Zawadzkim udał się na Węgry, zajął piąte miejsce w międzynarodowym turnieju w kat. -130 kg. Krajewski wraz z pozostałymi dziewięcioma kadrowiczami, ćwiczyć będzie jeszcze przez kilka dni podczas campu na Węgrzech, następnie przygotowywać się będzie w Cetniewie i Spale, do zawodów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które będą miały miejsce już za kilka tygodni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Paweł - 16.02.2021 / 13:29, *.com.pl

Boże... jakich my czasów dożyliśmy. Abdul i Salman...

odpowiedz
Lechu Brd - 16.02.2021 / 08:37, *.t-mobile.pl

Abdul i Salman ????

odpowiedz
Michał Białkov - 15.02.2021 / 09:13, *.tpnet.pl

Karolina jest na pewno dumna ;*

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.