REKLAMA

Łyżwiarstwo szybkie

Wełnicki szósty w OZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji łyżwiarskiej Legii, w ostatni weekend brali udział w finałowych zawodach Ogólnopolskich Zawodów Dzieci, które odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim. Najlepiej spośród legionistów wypadł Mateusz Wełnicki, który w niedzielę, dwukrotnie uzyskał drugi czas w swojej kategorii wiekowej.

W klasyfikacji wielobojowej, po czterech biegach, Wełnicki zajął miejsce trzecie, a ostatecznie w całym cyklu zawodów uplasował się na miejscu szóstym.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.