Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Yaxshiboyev trenował, Szabanow obserwował

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorkowe popołudnie piłkarze Legii rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z Wisłą Płock. Po raz pierwszy z całą drużyną trenował Jasur Yaxshiboyev. Trener Czesław Michniewicz przedstawił nowego zawodnika pozostałym piłkarzom i podpowiedział, którzy mogą mu pomóc w aklimatyzacji dzięki znajomości języka rosyjskiego. Na boisku przykrytym balonem w Legia Training Center pojawił się także Artem Szabanow.

Ukrainiec w poniedziałek i wtorek przechodził testy medyczne. Jeszcze dziś powinien zostać oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Legii.

W treningu nie wzięli udziału Tomas Pekhart, Artur Boruc i Mateusz Cholewiak. Obecny był natomiast Mateusz Hołownia, który w ostatnich dniach chorował i opuścił mecz w Białymstoku. Indywidualnie ćwiczyli natomiast Ariel Mosór i Marko Vesović. Ten drugi coraz bardziej zwiększa obciążenia i więcej ćwiczeń wykonuje z drużyną.

W zajęciach uczestniczyło trzech zawodników z drużyny CLJ (Kajetan Staniszewski, Jerzy Munik i Ivan Vidošević), którzy pomagali w zrealizowaniu założeń treningowych przygotowanych dla obrońców pierwszego składu. Na drugiej połowie boiska Przemysław Małecki pracował z ofensywnymi zawodnikami nad wykańczaniem akcji. Legioniści oddali dużo strzałów z różnych pozycji, ale skuteczność nie była imponująca.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Artem Szabanow - fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
bep - 17.02.2021 / 18:35, *.chello.pl

Jaszczur Jasięboję :)

odpowiedz
Ryj - 17.02.2021 / 10:44, *.t-mobile.pl

Widać że z Jasurem wszystko ok, nie ma depresji jak ten drugi.

odpowiedz
SF - 17.02.2021 / 09:19, *.tpnet.pl

Trener zadowolony to bedzie dobrze !!

odpowiedz
Dexter - 17.02.2021 / 06:21, *.centertel.pl

Co się dzieje z Kante?

odpowiedz
April - 17.02.2021 / 08:18, *.plus.pl

Ibor masz rację, wszystko idzie w stronę Onetu i Interii, szkoda będzie niedługo cokolwiek komentować! Sami znawcy i tylko na nie ????

odpowiedz
Benson - 17.02.2021 / 02:25, *.bell.ca

I to są wzmocnienia na miarę Europy juz drużyny z Luxemburga i Cypru drżą przed nami ???? ????????

odpowiedz
Autor - 17.02.2021 / 06:00, *.virginm.net

@Benson : Kurzawa piłkarzem pogoni Szczecin.... Grosicki też tam pójdzie . Mioduski to dno, a JEGO Legia to bez wątpienia słaby średniak w lidze. Transfery to chyba razem z kabaretem ani mru mru kucharski rozkminial. Zal na to patrzeć jak Legia się zwija.

odpowiedz
Kamień - 17.02.2021 / 06:32, *.chello.pl

@Autor: Kurzawa to teraz dno, nie miał żadnego klubu z pół roku, nikt go nie chciał.A grosicki nigdzie nie pójdzie przez pół roku, bo mu dobrze w Anglii finansowo, nawet kosztem euro

odpowiedz
Rado - 17.02.2021 / 00:29, *.47.69

Oby za długo nie obserwował, bo jeszcze wróci... ????

odpowiedz
Korda - 16.02.2021 / 22:50, *.centertel.pl

Ten Ukrainiec będzie się trzy miechy aklimatyzował i naraaa. Pieniądze wywalone w błoto.

odpowiedz
(L) uz - 16.02.2021 / 23:28, *.inetia.pl

@Korda: A ty to jasnowidz? To co tu robisz , idź wybierać kasiorę z błota , przecież wiesz z którego błotniska.

odpowiedz
Ibor - 16.02.2021 / 22:48, *.play-internet.pl

A kiedyś to był taki fajny portal a teraz paru krzykaczy i większość to hejt - zaczyna to iść w stronę onetu i interii . Szkoda

odpowiedz
Yeti - 16.02.2021 / 20:22, *.play-internet.pl

Witajcie w Legii o zbawcy!

odpowiedz
SF - 16.02.2021 / 20:10, *.tpnet.pl

Oczekujemy dobrej gry w LEGII ! Powodzenia !!!

odpowiedz
urs - 16.02.2021 / 19:42, *.chello.pl

dajcie kolesiowi 1% szansy pobiegac pare pelnych 90 minut .......kur...........mac

odpowiedz
Kibolek - 16.02.2021 / 18:49, *.vodafone-ip.de

MIODUSKI OSZUŚCIE GOŁODUPCU JAK TAM TRANSFER GROSICKIEGO , TAK SAMO JAK SALOMONA . KOMPROMITACJA

odpowiedz
Korda - 16.02.2021 / 22:46, *.centertel.pl

@Kibolek : który nasz klub stać na zapłacenie pensji Grosickiemu? Proszę Cie. Gość ma podobno takie wymagania że głowa mała. Wczoraj upadł temat w Pogoni Szczecin ponieważ ich nie stać sprostać oczekiwaniom tej naszej wielkiej gwiazdy. To Pogoń dzisiaj zatrudniła Rafała Kurzawe. I myślę że tutaj Legia mogła się bardziej zakręcić przy tym transerze. Ale lepiej ściągać z Ukrainy czy Białorusi bo mniejsze wymagania finansowe mają.

odpowiedz
Marycha - 16.02.2021 / 23:14, *.11.95

@Kibolek : ty chyba kibolek Le ha jestes bo legionisci w wiekszosci nie chca Grosika a tym bardziej Salomona.
A jak kibolek Legii to nie pal tyle ziola.

odpowiedz
Dexter - 17.02.2021 / 06:19, *.centertel.pl

@Korda: Dokładnie aż miło sobie wyobrazić taki środek pola w Legii

Wszołek - Kapustka - Kurzawa

odpowiedz
riccardo - 16.02.2021 / 18:15, *.chello.pl

pozbyć się jeszcze Jędrzejczyka ,z nim Legia traci za dużo bramek już nie nadąża fauluje ,

odpowiedz
ben - 16.02.2021 / 18:35, *.inetia.pl

@riccardo: to ikona klubu i gra prawie za darmo.

odpowiedz
jezus - 16.02.2021 / 19:16, *.vectranet.pl

@ben: nienormalny czy pijany jestes? :D ta Twoja ikona ma jeden z najwiekszych kontraktów w tej lidze xDDD

odpowiedz
ben - 16.02.2021 / 21:08, *.inetia.pl

@jezus: też to wiem ale zauważ ilu ma tu adoratorów ;D

odpowiedz
Taki jeden - 16.02.2021 / 22:41, *.centertel.pl

@ben: bo daje cyn co bedxie grane u buka....handlarzyk jeden ...

odpowiedz
Kibic Dynama - 16.02.2021 / 16:46, *.centertel.pl

Witam, chciałem napisać kilka słów nt. Artema. Dużo kibiców DK nie rozumiało dlaczego został wypożyczony skoro sami mamy problemy w obronie, a on ma naprawdę ogromne doświadczenie, w m.in. w LE, ale Lucescu nie widzi go w składzie. Generalnie to sumienny piłkarz. Nigdy nie kiwa się w swoim polu karnym, w chwilach niebezpieczenstw obok własnej bramki gra prosto, pewnie ale bez ryzyka czyli wywala piłkę na aut. Zrównoważony. Dobrze gra głową.

odpowiedz
Mrok - 16.02.2021 / 20:35, *.chello.pl

@Kibic Dynama: Kłopot jest taki, że mimo że to solidny grajek to przyszedł na bardzo krótko, a nasz prezes się kompletnie nie zna na piłce i zazwyczaj muszą minąć lata zanim coś zrozumie. W biznesie zna się jedynie na cięciu kosztów. Szabanow, aby został kupiony musiałby odpalić od razu, bez aklimatyzacji, uczenia się gry kolegów itd. To trudne.

odpowiedz
zduneq - 16.02.2021 / 22:29, *.play-internet.pl

@Mrok: tym się różnią piłkarze od patałachów.ile czasu aklimatyzować się Pekhart?2,3 mecze? Wieteska do dziś się nie zaaklimatyzował.Ile czasu potrzebował Juranović?ile Mladenović?

odpowiedz
Luta - 16.02.2021 / 23:28, *.plus.pl

@Mrok: Ma do grudnia umowę z Klubem.w Czerwcu za grosze to możemy odkupić tak to ma wyglądać ponoć

odpowiedz
Pacz - 16.02.2021 / 16:44, *.t-mobile.pl

Kto w drużynie zna rosyjski? Przyznać się!

odpowiedz
BIE(L) ANY - 16.02.2021 / 18:12, *.amazonaws.com

@Pacz: Zapewne Jędza.

odpowiedz
Juno - 16.02.2021 / 18:29, *.chello.pl

@Pacz: Chyba Gwilia.

odpowiedz
S,ymon - 17.02.2021 / 06:26, *.chello.pl

@Juno: ten patałach to i rosyjskiego nie zna

odpowiedz
Orbit - 16.02.2021 / 16:27, *.vectranet.pl

U drugiego mina z cyklu : gdzie ja trafiłem ????

odpowiedz
Darek - 16.02.2021 / 16:09, *.t-ipconnect.de

Żeby tylko Czesio nie kombinował z pozycją dla Yaxshiboyeva.Niech gra w ataku strzela dużo goli.Potrzebujemy drugiego napastnika.
Choć wcale mnie nie zdziwi jak Mioduski po sezonie sprzeda Pekharta.

odpowiedz
Jurek - 16.02.2021 / 17:26, *.versanet.de

@Darek : Pekhart ma już 31 lat.
Nie znajdą kupca, który wyłoży godziwe pieniądze.
No chyba że kierunek bliski wschód...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 17.02.2021 / 10:47, *.play-internet.pl

@Jurek: dwie banki ojro rzuca turasy i pojdzie w lato.

odpowiedz
AA - 16.02.2021 / 16:06, *.virginm.net

Ale te 3 miesęczne wypożyczenie to jakiś totalny absurd

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.02.2021 / 17:36, *.244.210

@AA: Dokładnie. Gość pewnie się zastanawia, czy w ogóle się rozpakowywać ;-)

odpowiedz
xxx - 16.02.2021 / 15:24, *.chello.pl

Artem z miną "Cur_fa gdzie ja trafiłem?"

odpowiedz
XD - 16.02.2021 / 15:09, *.inetia.pl

@Sedes Miodulskiego, Ogarnij łeb trollu zasrany, sam prosto chodzic nie potrafisz wiec nie oceniaj zawodnika po jednym zdjeciu.

odpowiedz
Kibolek - 16.02.2021 / 18:53, *.vodafone-ip.de

@XD: a ty trollu mioduskiego naucz się czytać że zrozumieniem bo gość nie ocenia piłkarza tylko klub do którego trafił piłkarz.

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 16.02.2021 / 14:45, *.114.156

Widać na zdjęciach że to korniszon, zero techniki i gibkosci.

odpowiedz
ajg - 16.02.2021 / 14:56, *.t-mobile.pl

@Sedes Miodulskiego: na zdjęciach to widać?
Na twoim widać,że jesteś kretynem!

odpowiedz
Kapitan Berbeluch - 16.02.2021 / 15:05, *.131.9

@Sedes Miodulskiego: potwierdzam, jak kłoda drewna. Szykuje się drugi Kucharczyk.

odpowiedz
Pyzdra - 16.02.2021 / 17:16, *.245.11

Szrociwo pierwszej klasy.

odpowiedz
waw - 16.02.2021 / 19:38, *.chello.pl

@Pyzdra: dajcie kolesiowi jakas Szanse ? kur......... niech zagra pare 90 pelnych ja pier........

odpowiedz
Marek - 16.02.2021 / 21:11, *.252.108

@Pyzdra: w rzeczy samej ogóras pierwszej wody

odpowiedz
L - 17.02.2021 / 10:35, *.centertel.pl

@Sedes Miodulskiego: Ładnie się przedstawiłeś , sedes jesteś !

odpowiedz