Mariusz Złotek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Złotek sędzią meczu z Wisłą Płock

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mariusz Złotek został wyznaczony do sędziowania meczu 18. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Wisłą Płock. W obecnym sezonie arbiter ze Stalowej Woli nie prowadził jeszcze spotkania stołecznego zespołu. Wiśle sędziował raz (0-1 z Górnikiem Zabrze). Na liniach pomagać mu będą Sebastian Mucha i Marek Arys, sędzią technicznym będzie Artur Aluszyk, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Kwiatkowski i Arkadiusz Kamil Wójcik.

Obsada 18. kolejki Ekstraklasy:
Stal Mielec - Cracovia: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Legia Warszawa - Wisła Płock: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok: Szymon Marciniak (Płock)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Lech Poznań - Śląsk Wrocław: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Piast Gliwice - Warta Poznań: Paweł Gil (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
AAA - 18.02.2021 / 17:24, *.chello.pl

Do Mądrala 0,7-oby nie,może tego ukraińca dadzą na środek a Jędza vel Fortuna na boku...
p.s może Artura do stand up-u w sobotę zamiast na boisko?

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 18.02.2021 / 18:27, *.play-internet.pl

@AAA: tam by sie lepiej nadawał niz na boisko. Lepiej do mma tam mozna łokci używać

odpowiedz
AAA - 18.02.2021 / 16:12, *.chello.pl

Mariusz,to ten od Varu w Kielcach?
Tam dwa spalone przy bramkach dla Legii a Mario twierdził że kamery były inaczej ustawione niż w Canal Plus...a na Var spalonego brak...
Miszcz

odpowiedz
Pawełek - 18.02.2021 / 15:27, *.netfala.pl

Mariusz Złotek ze Stalowej Woli to najlepszy sędzia. Po trybunach Legii krąży nawet takie przysłowie: Pan Złotek nas ozłoci!

odpowiedz
WETERAN - 18.02.2021 / 14:35, *.chello.pl

To ten niewidomy jeszcze "sędziuje" i kaleczy mecze? Ma tam kogoś z rodziny w tym kolegium niby-sędziów?

odpowiedz
Grzegorz - 18.02.2021 / 14:34, *.skyware.pl

Mariusz z Gorzyc a nie Stalowa Wola.

odpowiedz
Mietek - 18.02.2021 / 18:05, *.vectranet.pl

@Grzegorz: A czy jest jakaś różnica między Gorzycami a Stalową Wolą??? Obie wiochy.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 18.02.2021 / 13:13, *.246.2

Czyli karny dla Wisły hm? :P Mając Jędze na środku to raczej pewniak

odpowiedz