fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

18. kolejka Ekstraklasy. Legia znów liderem

Mishka, źródło: Legionisci.com

W piątek rozegrane zostały dwa mecze 18. kolejki Ekstraklasy. Stal Mielec zremisowała z Cracovią 0-0, a w Krakowie Wisła pokonała Pogoń Szczecin 2-1. W sobotę Legia wygrała z Wisłą Płock i wróciła na pozycję lidera. Ponadto Podbeskidzie zremisowało z Jagiellonią, a Lechia wygrała z Górnikiem. W niedzielę Raków wygrał w Lubinie, a Lech pokonał Śląsk. Na zakończenie kolejki Piast przegrał z Wartą.

18. kolejka:

Stal Mielec 0-0 Cracovia
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 5-2 Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk 2-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 1-2 Raków Częstochowa
Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław
Piast Gliwice 0-1 Warta Poznań

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Wolfik - 22.02.2021 / 20:10, *.mm.pl

No i kurczaki ogolone na łyso :). Brawo "Zieloni". A tak się napinali, że gonią czołówkę...

odpowiedz
Misiek87 - 22.02.2021 / 14:15, *.fuz.pl

Ok, ale co z transferem Rusyna. Podobno od środy w Warszawie i nadal nic

odpowiedz
TeDe85 - 21.02.2021 / 12:26, *.chello.pl

Musimy punktować do końca. Przed nami ciężka wiosna - wyjazdy: Górnik, Śląsk, Zagłębie, Lech, Piast i Lechia...

odpowiedz
1909 - 21.02.2021 / 05:49, *.plus.pl

Taka Legie chce oglądać taka Legie to ja rozumiem:) brawo za zmiany. Jaka była średnia wieku Mistrza Polski w 90 min. Zabrakło Mosora za Jedze jedyny minus tego meczu :)

odpowiedz
!(L)! - 20.02.2021 / 21:28, *.tpnet.pl

LEGIA interesuje sie Ahmed Musa Saphir Taider Yaya Sanogo Adryan Temirlan Erlanov Giannelli Imbula Catalin Carp Marcinho ZARTOWAŁEM

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 20.02.2021 / 18:24, *.play-internet.pl

Obrona jak zwykle, ale atak cacy. Gratulacje,.bałem się, że będzie klops

odpowiedz
SF - 20.02.2021 / 17:08, *.tpnet.pl

Dziekujemy LEGIO ! Tak sie gra o " MISTRZA RP" a rywale maja poczuc sile LEGII i oby tak dalej i powodzenia w nastepnych meczach !!!

odpowiedz
Wróżbita - 20.02.2021 / 15:55, *.chello.pl

Jeszcze karny dla Wisły i scenariusz się sprawdzi:)

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 20.02.2021 / 13:11, *.play-internet.pl

7.4 do 1 to Jedzą jak nic już postawił z Wieteską do spółki, w dupę jak nic.

odpowiedz
Jaro - 20.02.2021 / 10:24, *.tpnet.pl

Pogoń widać że dopada syndrom Jagielloni z przed paru lat która pierwsze pół roku wygrywała i liderowała a później na wiosnę szybko odpadała z walki o mistrzostwo...

odpowiedz
jarekk - 20.02.2021 / 14:20, *.metrointernet.pl

@Jaro: Duzo bylo przypadkow gdy druzyny zaczynaly "z wysokiego C" a potem powietrze z nich schodzilo.

odpowiedz
Wróżbita - 20.02.2021 / 03:26, *.chello.pl

Prognoza na mecz z Wisłą Płock:
- przypadkowy karny dla Wisły;
- żółta kartka dla Jędrzejczyka;
- jakiś błąd Wieteski;
- może wygramy, może przegramy, a może będzie remis....

odpowiedz
alach jebbar - 20.02.2021 / 11:50, *.net.pl

@Wróżbita: przegrać nie przegramy Jędza postawił na 1x ;)

odpowiedz
M3 - 19.02.2021 / 23:56, *.jmdi.pl

Legio nie strać tej szansy !!!

odpowiedz
M15TRZ, M15TRZ LEGIA M15TRZ!!!!!!!!!! - 19.02.2021 / 23:35, *.chello.pl

Pogon przegrywa, wiec jasny rozkład jazdy na jutro:
JAZDA Z KU....I!!!!!!!
Slabo ze z baba jaga nie udało się wygrac bo jutro zamiast o lidera byśmy walczyli o to by odskoczyć Pogonii

odpowiedz
jo - 19.02.2021 / 22:32, *.tpnet.pl

Liczę na Podbeskidzie bo mogą dogonić łacha... No i stal ma dalej mecz zaległy...

odpowiedz
Władeczek - 19.02.2021 / 22:31, *.vectranet.pl

W sobotę gramy o lidera faken. Maciora już w zamrazalniku a druga w lodówce, bedzie się dzialo faken na moim TV LG OLED 85 cali przy kominku na skórzanym fotelu z cekinami faken.

odpowiedz
Prawdziwy Władek - 20.02.2021 / 02:36, *.amazonaws.com

@Real Władeczek: I nastèpny podszywaniec hehehehehe,a kto przyniesie mi maciore?!

odpowiedz
Wolfik - 19.02.2021 / 20:41, *.mm.pl

Mecz Stali z Cracovią obrazował dobitnie całe "dziadostwo" rodzimej ligi łącznie z "polską myślą szkoleniową". Jeśli ktoś zastanawia się, dlaczego nasza liga zajmuje takie a nie inne miejsce w Europie i dlaczego awans jakiegokolwiek polskiego zespołu to raczej dzieło przypadku niż dobrej gry to polecam obejrzeć ten mecz. O ile ktoś to wytrzyma....

odpowiedz
dziad kudłaty - 19.02.2021 / 13:29, *.net.pl

widziano el kapitano w fortunie ;)

odpowiedz
Hiszpan - 19.02.2021 / 22:39, *.telnaptelecom.pl

@dziad kudłaty: Ile płacą za 4 karne?

odpowiedz
Felek - 19.02.2021 / 10:42, *.netfala.pl

Ciekawe czy Jędza z Wietesem znów zagrają u buka... Kurs na Wisłę jest kuszący.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.02.2021 / 09:53, *.247.250

7.40 na wygraną Wisły Płock! Czyżby kolejna niespodzianka?

odpowiedz
Wolfik - 19.02.2021 / 13:14, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nigdy nie grałem w zakładach, chociaż nieraz trafiam wyniki. Natomiast kurs na Wisłę Płock w porównaniu z kursem na Wartę mnie dziwi. Nie rozumiem jak i kto to ustala. Ale - jak już wspomniałem, nie znam się na tym.

odpowiedz
lordpoi - 19.02.2021 / 14:35, *.amazonaws.com

@Wolfik: A mnie bardziej zastanawia kurs na Wisłę w meczu z Pogonią, czyli jakby nie patrzeć drużyna szorując dno gra z liderem, w zestawieniu do kursów Legia - Płock. Ale właśnie, może też mój brak znajomości statystyki wychodzi.

odpowiedz
Rado - 19.02.2021 / 14:50, *.com.pl

@Wolfik: warta ma tylko punkt mniej niż Piast

odpowiedz
alach jebbar - 19.02.2021 / 15:42, *.net.pl

@Rado: czarno widze mecz wisły z pogonią dla tych drugich , ale też tak samo ciekawy kurs jest na górnik w meczu z lechią która oprócz fartownego ogrania rakowa nic nie gra ... my wygramy , pogoń przegra bądz zremisuje , wydaje mi sie że jaga tez wygra reszta jest nie do obstawienia każdy wynik możliwy :)

odpowiedz
alach jebbar - 19.02.2021 / 15:47, *.net.pl

@Rado: ale warta nie wygra z Piastem za chiny ludowe hahah

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.02.2021 / 16:29, *.247.250

@Wolfik: mnie bardziej dziwi 5.8 na Śląsk

odpowiedz
Wolfik - 19.02.2021 / 18:28, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Też wysoki. Może należałoby zerknąć w historie spotkań obu zespołów?Może wynika to z faktu, że wrocławianie słabo punktują na wyjazdach i że w końcu Lech się przełamie?

odpowiedz
Aldek - 19.02.2021 / 19:45, *.18.56

@Wolfik: oni już mają k.. Wa dość się przełamywać Śląsk pyknie ziemniaczanych na luzie

odpowiedz
Aldek - 19.02.2021 / 19:45, *.18.56

@Wolfik: oni już mają k.. Wa dość się przełamywać Śląsk pyknie ziemniaczanych na luzie

odpowiedz
Wolfik - 21.02.2021 / 20:27, *.mm.pl

@Aldek: No i Śląsk "na luzie" przerżnął w Poznaniu, mimo że Lech nadal gra piach.

odpowiedz
Wolfik - 21.02.2021 / 20:30, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Chyba się skuszę i postawię pewna kwotę na porażkę kurczaków. Nie żebym zmienił zdanie o zakładach, ale ... nie cierpię tej drużyny.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.02.2021 / 08:16, *.247.250

@Wolfik: Nienawiść to zły doradca ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.02.2021 / 20:10, *.247.250

@Wolfik: Graty. Największa niespodzianka kolejki. Niby pyr sympatią nie darzę, ale w moim przypadku to nie zadziałało ;-)

odpowiedz
Wolfik - 22.02.2021 / 20:11, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ja ich po prostu nie lubię. I miałem nosa, że dziś dostaną w dziób.

odpowiedz