Mariusz Adamczyk - fot. Jacek Prondzynski
REKLAMA

Amp futbol

Mariusz Adamczyk nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja amp futbolu Legii Warszawa pozyskała nowego zawodnika - jest nim występujący na pozycji napastnika Mariusz Adamczyk, który dotychczas reprezentował barwy Wisły Kraków, a wcześniej (przed zmianą nazwy), krakowskiej Husarii. W ostatnich dwóch sezonach, Adamczyk zdobywał po sześć bramek dla krakowskiego klubu. W Legii reprezentant Polski będzie miał możliwość rywalizacji nie tylko o medale mistrzostw Polski, ale i rywalizować w Lidze Mistrzów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
ziutek - 18.02.2021 / 18:01, *.vectranet.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Furiat - 18.02.2021 / 13:44, *.chello.pl

Super, że tu jesteś, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, powodzenia!

odpowiedz
Luq - 18.02.2021 / 11:51, *.virtuaoperator.pl

Nasz człowiek :)

odpowiedz
Taki jeden - 17.02.2021 / 17:44, *.centertel.pl

Mariusz powodzenia , szczerze to wkladacie w gre wiecej wysilku treningu i serca niz nie jeden pajac ktory gral lub gra w rezerwach Legii...

odpowiedz
Gość niedzielny - 17.02.2021 / 16:34, *.centertel.pl

SERDECZNIE WITAMY powodzenia ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.