fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rusyn na testach medycznych

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Tak jak informowaliśmy wcześniej, Nazarij Rusyn przyjechał w środę do Warszawy na testy medyczne. 22-letni napastnik zostanie wypożyczony do Legii z Dynama Kijów do końca 2021 roku.

W obecnym sezonie wystąpił w tylko jednym meczu Dynama. Nie pojechał z zespołem na pierwsze zgrupowanie w Dubaju, ale obecny był na drugim obozie w Turcji.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
oLaf - 18.02.2021 / 14:21, *.vectranet.pl

dobra, przy obecnym drewnie w napadzie może niegrający gość z Ukrainy będzie lepszy : O

nie wierzę, ze takich czasów dożyłęm...

odpowiedz
ziutek - 18.02.2021 / 12:37, *.vectranet.pl

Legia się zbroi zawodnikami rezerw Dynama,grubo!

odpowiedz
stary trener - 18.02.2021 / 15:16, *.vectranet.pl

@ziutek: nie ma problemow kup z ktoregos liderow Dynama i po problemie -grubo -szczera kaska z ciebie za cudza kase - zainwestuj a nie klepiesz ozorem

odpowiedz
Mahin - 18.02.2021 / 12:30, *.t-mobile.pl

Co z Borucem?

odpowiedz
ben - 18.02.2021 / 15:35, *.inetia.pl

@Mahin: przytył ;D

odpowiedz
FC - 18.02.2021 / 19:43, *.chello.pl

@ben: HAHHAHHA. Rozje........ś mnie. Browar dla Ciebie ;D

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.02.2021 / 09:41, *.centertel.pl

Wszyscy zawodnicy, ktorych Radek i reszta z dzialu skautingu mieli w notesach, odmowili przyjscia do Legii. Oczywiscie z powodow finansowych. Wtedy ktos wpadl na pomysl, zeby wypozyczyc kogo sie da, na jakichkolwiek warunkach. I tak mamy trzech muszkieterow ze wschodu. Europa stoi prze nami otworem. Oby tylko nie okazalo sie, ze to otwor, przez ktory wszyscy wchodza, jak w maslo, nawet Eskimosi, ktorzy trenuja na lodzie, pilka jest kula sniezna, a bramkami igloo. Ale trzymam kciuki, chociaz sa juz mocno nadwyrezone...

odpowiedz
Juri - 18.02.2021 / 09:34, *.centertel.pl

Co na to Żyleta?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.02.2021 / 09:42, *.centertel.pl

@Juri: Pohlastala sie...

odpowiedz
Zielu - 18.02.2021 / 07:43, *.centertel.pl

Po tym w jakim jezyku mówią kandydaci do gry w Legii zaczynam przypuszczać że mioduski wchodzi w buty kuleszy

odpowiedz
waw - 18.02.2021 / 07:03, *.chello.pl

zdejmij maske z jap..... y

odpowiedz
jo - 18.02.2021 / 06:06, *.tpnet.pl

Kwintesencja słowa STABILIZACJA w wykonaniu roszad w zespole przez miodka..... Taki Wesołek z kontraktem poniżej pół roku do końca chodzi bez nowej umowy, a ten błazen kontraktuje trzeciego zawodnika na wypożyczenie na 99% bez wykupu. Przy takiej rotacji i przy tej mizerii finansowej, do której sam doprowadził, za rok skład (nie wiem czy nadal w ekstraklapie że względu na licencję vs problemy finansowe) zmieni się znowu o 75% graczy i kolejny trener znowu będzie próbował coś z tym zrobić ale jak zwykle może znowu nie dotrwać. Miodek wypier#@laj ze swoim autorskim pomysłem na Legię.

odpowiedz
Hautausmaa - 17.02.2021 / 23:27, *.chello.pl

Zdejmij maskę Rusyn.

odpowiedz
Dymacz - 17.02.2021 / 23:18, *.amazonaws.com

Mamy Jędrzejczyka wieteske Lewczuka czy Astiza po co nam ten leszczyk?

odpowiedz
Zdzicho - 18.02.2021 / 05:58, *.tpnet.pl

@Dymacz: to napastnik a wymieniles obronców

odpowiedz
ojej - 17.02.2021 / 22:44, *.tpnet.pl

a czy mogą do nas ,wszędzie granice pozamykane,ten trener Markiewicz źle go oceniał,on po operacji nie grał,niedługo wymienia cały zespół,ci oni w Dubaju robili

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 17.02.2021 / 22:33, *.m247.com

Kolejny ogorek (korniszon) w słoiku Miodulskiego.

odpowiedz
Obcy - 18.02.2021 / 07:17, *.t-mobile.pl

@Sedes Miodulskiego: To miękiszon.

odpowiedz
Arek - 17.02.2021 / 22:24, *.tpnet.pl

Znaczy, samochód nie nawalił.

odpowiedz
@Stalone - 17.02.2021 / 21:30, *.mm.pl

Widziałeś co grał Rosołek? A potem właśnie z takimi wirtuozami jak Maciek przegrywamy i 500 komentarzy narzekających, nikomu nie dogodzi, nie pochwalam pewnych rzeczy, ale ciekawe jakbyśmy byli teraz na miejscu amiki... W sobie też trochę pokory, Rosołek, Skibicki itp powinni się ogrywać, mają dobre wejścia ale również bardzo słabe mecze, to jeszcze nie czas że można na nich oprzeć grę

odpowiedz
markus - 17.02.2021 / 21:29, *.t-mobile.pl

Miała być jakość, a nie ilość, Dwoje z nich do przygotowania po Walencji widać co z niego zostało jako piłkarza.Rosolka oddajemy na wypożyczenie, a sprowadzamy kota w worku tak działa SKALTING I PAN dyrektor sportowy Europo bój się nadchodzimy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.02.2021 / 00:14, *.centertel.pl

@markus : Dwoje z nich? Ktory jest kobieta?

odpowiedz
Stalone - 17.02.2021 / 21:01, *.centertel.pl

Polska myśl szkoleniowa swojego młodego Rosołka wypożyczamy na ogranie się do arki a sami bierzemy na wypożyczenie młodego ruska . Gdzie tu logika ?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.02.2021 / 22:36, *.247.188

@Stalone: Wydaje mi się, że logika ta polega na tym, że Rosołek w Arce będzie grał, a Rusyn w jego zastępstwie u nas grzał ławę. Ale mogę się mylić.

odpowiedz
Lupus - 17.02.2021 / 22:58, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Jest ława to trzeba ją grzać - nie ważne kto ale miejsce nie powinno być puste

odpowiedz