fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia blisko ściągnięcia Albańczyka

źródło: sportowefakty.wp.pl

Stołeczny klub pracuje nad czwartym wzmocnieniem tej zimy. Do drużyny dołączyli już Jasur Yaxshiboyev i Artem Szabanow, lada dzień klub zaprezentuje też Nazarija Rusyna, który dziś kończy testy medyczne. Legię wzmocnić ma także Ernest Muci. 19-letni zawodnik ma zostać kupiony z KF Tirana, a aktualnie dogrywane są wszelkie szczegóły transferu.

Jak informuje portal sportowefakty.wp.pl Legia długo obserwuje młodego ofensywnego gracza i od kilku tygodni prowadzi rozmowy. Muci może grać jako ofensywny środkowy pomocnik, skrzydłowy i napastnik. W tym sezonie ligi albańskiej rozegrał 19 meczów, zdobył 5 bramek i zaliczył 4 asysty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (86)

+dodaj komentarz
Warszawiak 1234 - 20.02.2021 / 22:22, *.chello.pl

Poziom Barei dawno przekroczylismy. Idziemy dalej! A raczej brniemy!

odpowiedz
Real deal - 20.02.2021 / 12:30, *.virginm.net

Wy jak zwykle placzecie,jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma.Klub w dlugach stoi( kto doprowadzil,odrebny temat) Inne kluby sprowadzaja I te grajki ,strzelaja w tej eksklapie.Normalne ze to transfer w stylu,kupic za grosze,niech postrzela I sprzedac,oraz nadzieja na puchary.Tak LEGIA bedzie funkcjonowac,do puki bogata Firma jej nie kupi ,albo co Roku w pucharach nie bedzie grac

odpowiedz
Elobambo - 20.02.2021 / 11:27, *.orange.pl

Dobry mudin nie jest zły

odpowiedz
LewLegia - 20.02.2021 / 10:33, *.net.pl

Już jeden tu był pastuszek z kozolandii.

odpowiedz
tekken (L) - 20.02.2021 / 09:30, *.chello.pl

Brać Młodego Kose!

odpowiedz
Wolfik - 20.02.2021 / 13:12, *.mm.pl

@tekken (L): A po kiego?

odpowiedz
tekken (L) - 20.02.2021 / 19:20, *.chello.pl

@Wolfik: Bo piłkarz rodzinnie związany z Legią, jak był u nas często był jednym z lepszych. Może grać na każdym skrzydle i w ataku. Daje wszechstronność wyboru. W Legii będzie gryzł trawę jak zawsze, bo wie co to Legia. Nasz klub to coś więcej ma być niż tylko zbieranina piłkarzy, którzy nie zostawią tu zdrowia.

odpowiedz
znajca - 20.02.2021 / 09:14, *.centertel.pl

Po przyjściu Michniewicza liczyłem na jakieś transfery polskich małolatów, których sam prowadził lub chociażby obserwował będąc selekcjonerem.
:(

odpowiedz
Wolfik - 20.02.2021 / 13:11, *.mm.pl

@znajca: Liczyłeś, że za darmo do nas przyjdą??? Jak sprowadzono Bartka Slisza to większość uważała, że przepłacono. A i teraz cały czas jest narzekanie, że słabo gra nawet gdy statystyki temu przeczą.

odpowiedz
atmosferic - 20.02.2021 / 09:00, *.orange.pl

Lepszy taki zawodnik niz drugi Eduardo. Jestem na tak : Jaszczur i ten jak najbardziej na tak - wyrozniajacy sie zawodnicy w swoich ligach, ktore duzo gorsze od polskiej nie sa.

odpowiedz
atmosferic - 20.02.2021 / 09:04, *.orange.pl

@atmosferic: a i mlodzi - to kolejny atut - jeszcze nie osiagneli optimum umiejetnosci. Dopiero sie rozkrecaja.

odpowiedz
(L)uki - 20.02.2021 / 22:00, *.vectranet.pl

@atmosferic: poczekaj potrenują trochę z naszymi fachowcami i zaraz się cofną

odpowiedz
Bez komentarza - 20.02.2021 / 07:54, *.chello.pl

Powinniśmy brać zawodników z lig które eliminują Nas z pucharów czyli Luksenburg, Mołdawia, Azerbejdżan itp.

odpowiedz
Daniel - 20.02.2021 / 06:18, *.play-internet.pl

Jeszcze poproszę jedno piłkarza z San Marino i Giblartaru. Nikt nam nie podskoczy!!! ????????????????????.. A tak poważnie brak słów....

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 19.02.2021 / 23:23, *.cyfrowypolsat.pl

Czwarte wzmocnienie?????????

Jakie były trzy poprzednie?????

odpowiedz
matioo00 - 19.02.2021 / 22:27, *.play-internet.pl

Po co ŚCIĄGAJĄ TYLU MONGOŁÓW ??? mało kasy mają ???

odpowiedz
atmosferic - 20.02.2021 / 09:03, *.orange.pl

@matioo00: Na Mbappe i Haalanda ich nie stac, wybacz.

odpowiedz
WL - 19.02.2021 / 21:22, *.tpnet.pl

Oby sie sprawdzil w LEGII jak zostanie jej pilkarzem !!!

odpowiedz
Legionista75 - 19.02.2021 / 20:17, *.centertel.pl

Moim zdaniem jeden lepszych transferów ostatnich lat. Bardzo go chwalą w Albanii,i wiem to nie z gazet tylko bezpośrednio od Albańczyków kibiców.

odpowiedz
Kibici - 20.02.2021 / 11:31, *.centertel.pl

@Legionista75: Radosław... nie przesadzaj

odpowiedz
Artur - 19.02.2021 / 20:11, *.25.51

Jak ktoś oglądał teledyski 'disco partizani'...tak mi się jakoś skojarzyło z tym Albanczykiem. Ale w sumie celujemy w ligę Europy 2 zwana albańskim pucharem, więc ten Albanczyk pasuje.

odpowiedz
SF - 19.02.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

Jeszcze w "L" nie jest i nie wiadomo czy bedzie a jak zostanie pilkarzem "L" to wtedy ocenimy jak zobaczymy jak gra i co prezentuje !!

odpowiedz
Marian - 19.02.2021 / 19:05, *.play-internet.pl

Heszke w meszke him Keszke w meszke him Ryszki szyszki szyszki, to król Albanii! Szere mere hoczosz tesz tosz sztara sztasz Rochnisz nisz nisz, ochnisz nisz nisz k***a szwa!

odpowiedz
mokt - 19.02.2021 / 19:04, *.com.pl

Ciekawy transfer, młody, wyróżniający się piłkarz do gry z przodu, dla którego będzie to pozytywna zmiana pod względem sportowym, a ewentualne mistrzostwo będzie sukcesem.
Kto inny chcialby grać w klubie który od lat nie gra w pucharach...

odpowiedz
Arek - 19.02.2021 / 18:48, *.tpnet.pl

Nowe ferrari!

odpowiedz
W następnym okienku - 19.02.2021 / 18:48, *.122.152

Będziemy mogli tylko pomarzyć o eskismosach, skąpo-bidny (w skali oczekiwań) dachowiec z trwałą ondulacją na lwa i jego przydupasek w ciemnych goglach będą grzebać na jeszcze większych śmietnikach w pobliżu klubików które grają szmacianką, boso na żwirze po 16 godzinnej zmianie na kopalni.

To jest ostatni moment kiedy jeszcze raz damy się oszukać że wybrakowani upadlińcy, kozozapinacz z akermańskich stepów i miękkiszon z zzadupia albańskiego przyczynią się do obrony MP i wprowadzą Legię do grupy z najpodlejszego z euro-pucharów.

odpowiedz
123 - 19.02.2021 / 18:28, *.247.22

Mam nadzieje, ze lepiej sie spisze niz jego rodak Sadiku.

odpowiedz
gazza - 19.02.2021 / 18:22, *.inetia.pl

Ręce opadają...Szkoda że nie kupili eskimoskiego napastnika Iglootek Podlodotek...

odpowiedz
dolary - 19.02.2021 / 18:10, *.t-mobile.pl

Król Albanii płakał jak sprzedawał.

odpowiedz
SF - 19.02.2021 / 17:10, *.tpnet.pl

Tak dlugo czekalismy az w koncu mamy tyle transferow i nie wiadomo czy to juz bedzie koniec czy nie !!!

odpowiedz
Kylu - 19.02.2021 / 16:48, *.t-mobile.pl

Masakra, zaraz piłkarzy z 4 ligi tybetańskiej będziemy oglądać... Coraz gorzej, schodzimy na psy, mamieni średniej klasy europejskiej zespołem. Tu już lepiej nie będzie. Serce boli, ale tego już nawet nie chce się komentować i oglądać. Ciekawszy zaraz będzie futbol australijski z okrągłym boiskiem...

odpowiedz
spasiony - 19.02.2021 / 16:46, *.123.82

Transfer za pieniadze, szok... Podobno nawet w papierowych. Co przekonalo prezesa do wydania takiej fortuny!? Ktos mu sie wlamal na konto?

odpowiedz
Korda - 19.02.2021 / 16:42, *.centertel.pl

I znowu jakiś wynalazek zza granicy. Już nie długo będzie Legia Cudzoziemska

odpowiedz
Mdmdm - 19.02.2021 / 16:02, *.t-mobile.pl

Jest dobry kocur z Laponii jeszcze i gościu z ZSRR dosyć młody(89lat) do wzięcia , na co czekasz pREZESIE?

odpowiedz
alach jebbar - 19.02.2021 / 16:33, *.net.pl

@Mdmdm: ten z Laponii , woow widziałem najstarszy w drużynie FC Santa Claus ale wymiatacz niezły , ze względu na wagę i brzuch jakby co może też zastąpić Czesia jak szkoleniowca jak pudel znowu zachce zmian na tym stanowisku ...

odpowiedz
Sum - 19.02.2021 / 19:55, *.t-mobile.pl

@alach jebbar : ja słyszałem,że będzie jeszcze wzmocnienie sztabu. Podobno Borys Bołotow na zostać lekarzem drużyny :)

odpowiedz
Hugon - 19.02.2021 / 22:55, *.vectranet.pl

@Sum: A ja słyszałem ze do sztabu ma dojść Kaszpirowski, on by się przydał.

odpowiedz
oLaf - 20.02.2021 / 00:01, *.vectranet.pl

@Hugon: podobno jeszcze Antonin Panenka jest do wzięcia - super rzuty wolne zawsze wykonywał!

odpowiedz
Kieł - 19.02.2021 / 14:16, *.play-internet.pl

Piszą o nim, że to wielki talent. Ale pamiętam, że nawet i o Ojamie tak pisano. A Duda to już w ogóle miał być Modrić. Prawda jest taka,ze nasza liga jest coraz słabsza i nikt normalny nie powinien tu przychodzić. I mam rozumiec, że w akademii nie ma wystarczająco zdolnych piłkarzy?

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 19.02.2021 / 14:09, *.chello.pl

Kolejny napastnik oby okazał,się kozakiem.

odpowiedz
gik - 19.02.2021 / 14:04, *.tpnet.pl

zaraz cały skład wymienia i tenera,będą się pchać oknami i drzwiami a na meczu nie ma kto grać albo kontuzjach albo nie grali,szkoda Legii ale coraz gorzej,

odpowiedz
Ding - 19.02.2021 / 13:23, *.chello.pl

Zaraz cały skład będzie z b. WNP

odpowiedz
ben - 19.02.2021 / 13:58, *.inetia.pl

@Ding: na której klasie zakończyłeś podstawówkę jeżeli Albania jest w b. WNP? Geografia to trudny przedmiot.

odpowiedz
Borat - 19.02.2021 / 14:25, *.145.181

@ben: ty tez niezbyt obeznany, bo nie b.WNP, tylko WNP,to nadal istnieje, od 1991...

odpowiedz
alach jebbar - 19.02.2021 / 15:34, *.net.pl

@Borat: oto to to to , Masz racje istnieje ...

odpowiedz
ben - 19.02.2021 / 17:59, *.inetia.pl

@Borat: zacytowałem przedmówcę tzn. DING wg którego w "b.WNP" jest Albania?

odpowiedz
Wolfik - 19.02.2021 / 13:21, *.mm.pl

Może będzie to drugi Ondrej Duda? Oby!!! Jego też wyciągnięto jako "noname" a u nas się rozwinął.

odpowiedz
bizon - 19.02.2021 / 13:55, *.centertel.pl

@Wolfik: za to takim "noname" za to z ogromnym talentem miał być Dominik Nagy i... przepadł. Jak zatem widać, różnie z tym bywa.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 19.02.2021 / 14:11, *.255.243

@bizon: Nagy też by się sprawdził tylko u nas zawsze są poj...ani trenerzy( poza Staśkiem Czerczesowem). Piłkarz zagra jeden, dwa dobre mecze i ląduje na ławce bo trener ma wizje i na innych woli stawiać (przykład : Vuko - Carlitos-Kulenovic) tak samo jak teraz ze Skibickim dostał szanse w meczu z lechem strzelił gola a dalej to już ławka i może wejdzie może nie, a później dziwić się ze młodzi od nas odchodzą (widzą brak perspektyw rozwoju i gry).

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2021 / 14:37, *.tele2.se

@Sobo(L)ew: bo polska mysl szkoleniowa to wieczne rotacje, roszady i pyeeerdolenie o zmeczeniu. Dlatego tez jak zagrasz 2-3 dobre mecze to i tak ladujesz na lawie. A potem my ske dziwimy ze pilkarze maja na to wyyeeebane? Nie raz o tym pisalem.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2021 / 14:43, *.tele2.se

@Wolfik: obawiam ske ze bedzie to dr alban Seadiku Mk II. mial byc porsze w garazu a okazal sie starym zardzewialym trabantem, z rozyeebanym blotnikiem.

odpowiedz
rad - 19.02.2021 / 15:50, *.244.209

@Krzeszczu:
Plastik nie rdzewieje ;)

odpowiedz
Wolfik - 19.02.2021 / 18:21, *.mm.pl

@bizon: Nagy przepadł na własne życzenie. Odwaliło mu. Koledzy ze stolicy pisali, że od treningów na boisku wolał "trenować' na Mazowieckiej. Na to niestety, nie ma się czasami wpływu. Przypomnę, co było z chociażby z Grosickim gdy był w Warszawie.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2021 / 19:23, *.bredband2.com

@rad: Racja. Mialem na mysli wartburga a napisalem trabant. sorry, my bad :)

odpowiedz
Dentysta - 19.02.2021 / 19:54, *.vectranet.pl

@Wolfik: Ja nie z Wawy...a co jest na tej Mazowieckiej??Pozdrawiam

odpowiedz
Wolfik - 19.02.2021 / 20:26, *.mm.pl

@Dentysta: A takie "zagłębie imprezowe". Różne Organzy, Enklawy, Bank Cluby, Tygmonty...i inne takie.

odpowiedz
Remino - 19.02.2021 / 12:40, *.orange.pl

Wieczystą stać !

odpowiedz
ding - 19.02.2021 / 12:29, *.chello.pl

A co z Grosickim?

odpowiedz
L - 19.02.2021 / 12:37, *.inetia.pl

@ding: Nie ma szans przez jego wymagania finansowe, żadego klubu w ekstraklasie obecnie na niego nie stać

odpowiedz
Rafał - 19.02.2021 / 12:39, *.tpnet.pl

@ding: Rozchodzi się o kasę. Grosik musiałby mniej zarabiać. Szkoda bo jest dobry a jakby odpuścił kasę to by grał. Siedząc na ławie nie zagra na Euro. Zobaczymy co będzie dalej.

odpowiedz
Jerry - 19.02.2021 / 13:09, *.centertel.pl

@ding: Po jaką cholerę wszyscy domagają się tego Grosika. Co my możemy z niego mieć. On ma ogromne jak na nasze warunki wymagania finansowe. Najmłodszy już nie jest, długo zatem nie pogra a i nie kupi go od nas już nikt. Czyli sprowadzenie go to finansowy bezsens, a i piłkarsko nie gwarantuje zdecydowanie wyższego poziomu. Jedyne jaki pożytek z niego może mieć Warszawa to obroty kasyn. Wszyscy tu płaczą, że Legia zrobiła się domem starców i mają rację. Wystarczy już zarabiających kupę kasy mało przydatnych dziadków.

odpowiedz
Wolfik - 19.02.2021 / 13:19, *.mm.pl

@ding: Nie wiem, czy temat Grosickiego nie był zwykłą plotką. Nawet w czasach Covidu nie stać nas polskiego zespołu na tego typu zawodnika. Chyba, że sam wyraziłby chęć powrotu chociażby z uwagi na Euro. Ale teraz, po zmianie trenera szanse jego wyjazdu spadły, zatem nie sadzę by zdecydował się na powrót a co za tym idzie, na rezygnację z 70-80% poborów jakie otrzymywał a Anglii.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2021 / 14:39, *.tele2.se

@Jerry: zgadzam ske z Toba. Takie robienie w gacie z podniety ”Grosicki” ueawadnia tylko ”znafstfo” sportu z fify21.

odpowiedz
Korda - 19.02.2021 / 16:43, *.centertel.pl

@ding: Grosicki już wybrał. Woli kasę a na Euro i tak pojedzie. Bez grania w klubie pojedzie bo Boniek tak powiedział i tak ma być. Żaden treneiro nie podważy jego zdania

odpowiedz
Jack(L) - 19.02.2021 / 21:26, *.cyfrowypolsat.pl

@ding: Czytałem że jego menago powiedział że nie ma tematu transferu Grosika gdziekolwiek.Poleciał na kasę odpuszczając możliwość gry na Euro. Ale wiadomo przynajmniej jak wróci do Polski w kasynach będzie świrował szejka;)

odpowiedz
oLaf - 20.02.2021 / 00:09, *.vectranet.pl

@Jerry: 100% racji. Grosik to bezsens - już starawy jest, w W-wie by szybciutko ''popłynął'' do kasyn etc. + MIodka nie stać na 30% jego pensji nawet.

odpowiedz
zaba285 - 20.02.2021 / 11:02, *.116.118

@ding: to samo co w każdym oknie transferowym od jakiś 3 lat

odpowiedz
Pawciu - 19.02.2021 / 12:09, *.net.pl

Stawiajmy na mlodych polakow a nie mlodych obcokrajowcow. Najlepszym przykladem Skibicki, ktory dostal szanse i daje sobie nawet rade

odpowiedz
L - 19.02.2021 / 12:31, *.inetia.pl

@Pawciu: właśnie Nawet ,poza tym młodego Albańczyka tez można sprzedać później za duża kwotę, jak Polacy będą wystarczająco dobrzy to szanse dostana, zobacz na Lecha wrzucili na głęboka wodę tych młodych i 12 miejsce w ekstraklasie i żaden narazie się nie rozwija, nie ma co sztucznie wrzucać młodych bo to ładnie wyglada

odpowiedz
Pacz - 19.02.2021 / 12:38, *.t-mobile.pl

@Pawciu: Według naszego skautingu lepiej grają obcokrajowcy niż młodzi Polacy. Młodych talentów poszukujemy za granicą, zamiast czerpać z wychowanków. Zgroza!

odpowiedz
Że co - 19.02.2021 / 12:01, *.play-internet.pl

Buhaha mercedesem beczką przyjedzie. Co z Naszą młodzieżą???!!!

odpowiedz
jozek1916 - 19.02.2021 / 15:14, *.tpnet.pl

@Że co: No to tu się kolego dużo mylisz. Byłeś kiedyś w Albanii? Zdziwiłbyś się jaki poziom życia potrafią niektórzy trzymać. Fakt jest spore zróżnicowanie, ale w miastach po ulicach jeździ więcej ciekawych aut niż u nas

odpowiedz
bialy - 19.02.2021 / 11:40, *.centertel.pl

Jedno jest pewne. Niektórym " znawcom " internetowym, co nigdy na meczu nie byli i jedyne co potrafią to wszystko krytykować, oraz wszystkich negować i wyzywać, nic - z racji stanu umysłu -nie dogodzi. Nie ma problemu, nie dla nich gra Legia a my dopingujemy! Zawsze i wszędzie!

odpowiedz
WETERAN - 19.02.2021 / 12:03, *.chello.pl

@bialy: Miło przeczytać głos rozsądku. A co do transferów: cała Europa narzeka na kłopoty w handlu zawodnikami z powodu marnych budżetów, pandemii i obostrzeń. Mam nadzieję, że nasze nabytki nie okażą się kolejnymi wpadkami.

odpowiedz
L - 19.02.2021 / 12:35, *.inetia.pl

@bialy: Niektórzy są na tyle ograniczeni ze maja w głowie tylko ,,MŁODY POLAK NAJLEPSZY,, nie zwracają uwagi na to ze ten Muci jak i Jasur są poziomem o klasę przed tymi młodymi Polakami i są na teraz do składu a młodych trzeba wprowadzać powoli bo można skończyć jak lech i jego obecna sytuacja

odpowiedz
Marcel - 19.02.2021 / 13:25, *.t-mobile.pl

@bialy: Myślę, że nie chodzi nawet o to, czy ktoś był na meczu czy nie był, ale o to, że niektórzy nie potrafią wyrazić jakiejś sensownej i merytorycznej opinii, tylko bez sensu wszystko hejtują i wyśmiewają. A przez to takie opinie są puste i nic nie warte.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2021 / 14:41, *.tele2.se

@WETERAN: cala europa? No chyba jesli twoja europa konczy sie pod kobylka i wlochami pod Warszawa.

odpowiedz
dziad kudłaty - 19.02.2021 / 15:38, *.net.pl

@Krzeszczu: nie pitol i nie obrażaj ludzi z małych miejscowości gnomie ...

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2021 / 19:26, *.bredband2.com

@dziad kudłaty: walnij w stol a odezwie sie....... wiocha.
jak, poczules sie dotkniety? Urazony? Moze nawet ponizony? Chcesz chusteczke na otarcie lez? Czy wolisz sie schowac w swojej komfortowej zonie?

odpowiedz
ROSOMAK - 19.02.2021 / 21:45, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Cała mentalność naszego narodu bo małe to be żałosne

odpowiedz
jo - 19.02.2021 / 11:30, *.centertel.pl

Widziałem gdzieś w Internecie filmik z jego udziałem i ma sporo młodzieńczej bezczelności w sobie. Na naszą ekstraklasę powinien wystarczyć. a przy odrobinie szczęścia można będzie na tym bardzo dobrze zarobić.

odpowiedz
Elquatro - 19.02.2021 / 11:11, *.t-mobile.pl

Już jednego Albańczyka w Polsce mamy, myślę że starczy za kilku

odpowiedz
alach jebbar - 19.02.2021 / 11:09, *.net.pl

Właśnie ściągają 2 młodych napastników czyli co po sezonie sprzedajemy Tomka jak gwiazdę ekstraklapy? ? Pudel vel goła dupa widzi tylko zysk jje banany ...

odpowiedz
Opoor - 19.02.2021 / 11:23, *.futuro.pl

@alach jebbar : Nie, nie sprzedają. Będą go trzymać do 40ski bo jest wysoki

odpowiedz
Paweł - 19.02.2021 / 12:32, *.t-mobile.pl

@alach jebbar : no "pudel" to takie miliony zarobił na Legii, że hoho. Inna sprawa to Ty też możesz sobie kupić Legię i nią zarządzać. W czym problem?

odpowiedz
alach jebbar - 19.02.2021 / 13:27, *.net.pl

@Paweł: nie mam wójka kulczyka ale jakbym miał to na pewno nie spi... bym tak klubu jak pudel

odpowiedz