fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 5-2 Wisła P. (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Wisła Płock przeprowadzi stacja Canal+ Sport i TVP Sport. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

LEGIA WARSZAWA - WISŁA PŁOCK
1 1.57 X 4.25 2 6.50

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (72)

+dodaj komentarz
Trampek - 20.02.2021 / 16:57, *.125.42

Gratulacje. Za przekonywujące zwycięstwo. Więcej takich wyników w kolejnych spotkaniach.Tak trzymać.

odpowiedz
MAR - 20.02.2021 / 16:56, *.juwentus.pl

Fajnie Artem. wprowadził w końcu spokój z tyłu.

odpowiedz
Farme(L) - 20.02.2021 / 16:54, *.virginm.net

Tak tak tak...

odpowiedz
filand - 20.02.2021 / 16:52, *.inetia.pl

Mamy lidera.
Dziękuję Legia ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
atmosferic - 20.02.2021 / 16:43, *.orange.pl

Paczek gdzie jest Jaszczur?

odpowiedz
Jerry - 20.02.2021 / 16:40, *.t-mobile.pl

Mimo, że nie przepadam za Lopesem to uważam, że zagrał całkiem niezły mecz. Sam gola nie zdobył ale barzo się przyczynił do bramek Lukiego i Kapusty.

odpowiedz
Polo - 20.02.2021 / 16:24, *.virginm.net

Gra Mladenovica na plus,od jakiegoś juz czasu gra poprawnie,uważam że to był ostatni udany transfer.

odpowiedz
Petra - 20.02.2021 / 16:22, *.t-mobile.pl

Jak Wam sędzia nie pomoże to będzie remis, a przy sprzyjających okolicznościach wygramy. Jesteście papierowym tygrysem, kolosem na glinianych nogach. Uważacie się za najlepszych w tej gównianej lidze, a każdy kolejny mecz pokazuje, że nie ma różnicy między Wami, a nawet beniaminkami. Walka, determinacja, przygotowanie fizyczne i ambicja, to na Legię wystarczy. Już raz się puszyliście i dostaliście ostry wp..dol u siebie 1-4, nie pamiętacie? Teraz przy odrobinie szczęścia derby znowu będą nasze. Gdyby sędziowie co sezon nie dorzucali Wam trochę punktów to co roku byśmy mieli nowego mistrza, bo wygrywacie na finiszu minimalnie. No ale niestety, od tego jest VAR(szawa) żeby "król" w tej słabej lidze był tylko jeden. Pozdrawiam.

odpowiedz
SKL - 20.02.2021 / 16:28, *.play-internet.pl

@Petra: Mogłbym ci odpowiedzieć żebyś wypier...lał, ale zapytam tylko czy na potwierdzenie swoich wypocin masz jakies dowody ? W tym meczu var powinien zainterweniować zmieniając żółtą kartkę na czerwoną na Rogozińskiego z Płocka.

odpowiedz
Jerry - 20.02.2021 / 16:44, *.t-mobile.pl

@Petra: Chłopie, ogladaj do końca. Przejdzie Ci to pierniczenie głupot. Acha, no i jakie derby?? Co to, Płock jest dzielnicą Warszawy czy naprawde na łep Ci coś spadlo?

odpowiedz
Trójmiejski (L) egionista - 20.02.2021 / 16:52, *.play-internet.pl

@Petra: Odstaw środki odurzające petrolamusie. Sędzia nam pomaga? Mylą się, to fakt, ale raz w jedną, raz w drugą stronę. Oglądaj mecze zamiast pier***olić kocopoły. Uważamy się za najlepszych, bo takimi jesteśmy! A że ligę mamy chu**ową, to tutaj może każdy przegrać z każdym. Tym bardziej, że Legia ma trudniej, bo na nas wszystkie chamy jak chociażby z Płocka się spinają najbardziej. Ale jak widać po dzisiejszym meczu, z tego spięcia chyba popuściliście. Nie pozdrawiam. P. S. WON NA FORUM WISŁY, ZAMIAST ZAŚMIECAĆ NASZE!

odpowiedz
jim - 20.02.2021 / 16:59, *.tpnet.pl

@Petra: Dużo napisałeś ale zapomniałeś dodać, że masz takie kompleksy że spać nie możesz.

odpowiedz
Wolfik - 20.02.2021 / 17:15, *.mm.pl

@Petra: "Jak Wam sędzia nie pomoże...." i po tym początku w zasadzie szkoda z Tobą dyskutować. Jeszcze napisz, że karnego nie było....

odpowiedz
Petra - 20.02.2021 / 17:39, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Ty chyba jesteś jedyny z którym można normalnie podyskutować. Nie chodzi mi oczywiście o dzisiejszy mecz ale całokształt ostatnich lat gdzie sędziowie "mylili" się częściej na waszą korzyść niż w drugą stronę dając Wam sporo punktów, a w konsekwencji tytuły. Dziś wyższość Legii nie podlegała dyskusji tu nie ma o czym mówić ale w poprzednich meczach były dziwne decyzje arbitrów, a końcowe rezultaty były na styku, więc miały ogromne znaczenie. Jeszcze do gościa zadającego głupie pytanie "Jakie derby"? W jakim regionie leżą oba miasta, chodziłeś tumanie na geografię?

odpowiedz
Jerry - 20.02.2021 / 20:42, *.t-mobile.pl

@Petra: Derby to mecz dryżyn z jednego miasta! Nie z regionu! Jakiś tuman, pewnie z Płocka wymyslił derby Mazowsza, derby Polski, derby Europy, derby Świata, derby ukladu słonecznego i pewnie derby drogi mlecznej. Powtarzam jeszcze raz derby to mecz drużyn z jednego miasta. Nazywa się te rozgrywkj tak ponieważ pierwszy raz miały miejsce w angielskim mieście Derby. A w nagrodę za wyzywanie kogoś, samemu nie majac pojecia o zcym piszesz, możesz się udać ba Derby na Służewiec na gonitwę trzylatków.

odpowiedz
Wie(L) un - 20.02.2021 / 22:28, *.18.56

@Petra: tobie chyba nasze klocki zaszkodziły nie zryj ich tak łapczywie dla wszystkich twoich kolegów starczy

odpowiedz
singspiel - 21.02.2021 / 11:22, *.atman.pl

@Petra: a najbardziej pomaga nam jeden lamus z Płocka, który prawie zawsze coś tam wyciągnie z kapelusza - a to karny dla rywali, a to karteczki... Może i wystarczy na Legię walka i ambicja, ale wy akurat z tego nie słyniecie...

odpowiedz
123 - 20.02.2021 / 16:12, *.plus.pl

Misztal do bayernu....dramat, dramat , legia gra w 10u....., refleks szachisty

odpowiedz
GL - 20.02.2021 / 16:05, *.tpnet.pl

LEGIO walcz i strzelaj gole ! Czekamy na to !!!

odpowiedz
L - 20.02.2021 / 16:04, *.plus.pl

kiedy wyje....ą jędze i wieteskę ?
PANIE MICHNIEWICZ ZNOWU OBROŃCY ROBIĄ TO CO Z MIELCEM?? POZWALASZ NA TO ?

odpowiedz
WL - 20.02.2021 / 16:03, *.tpnet.pl

P.Trenerze: Czy Pan tego nie widzi co dzieje sie w obronie nie od dzis wiec chyba czas z tym skonczyc ?!!!

odpowiedz
Andrzej - 20.02.2021 / 16:03, *.plus.pl

jeszcze brakuje Jędrzejczykowi drugiej zoltej, to jak my tracimy bramki w sezonie to 3/4 to kryminał

odpowiedz
Kolin - 20.02.2021 / 15:59, *.chello.pl

Wieteska i Jędrzejczyk won do rezerw 2 debile piłkarscy kolejny mecz ich bramki to jest skandal jak tacy ludzie mogą wychodzić w 1 składzie Panie Michniewicz czas na refleksje

odpowiedz
Farme(L) - 20.02.2021 / 15:59, *.virginm.net

Włożę kij w szprychy i narażę się Wam, ale tym razem, żadna z bramek nie była Wieteski... przy pierwszej bronił jak mógł, a przy drugiej Miszta powinien wyjść do piłki a nie cofać się do bramki i Wieteska na to czekał ale Miszta wracał nie wiem czemu na linie bramkową dlatego Wieteska musiał podawać gdzie mógł, choć lepiej pewno by zrobił gdyby wybił na aut...

odpowiedz
Won - 20.02.2021 / 16:04, *.virginm.net

@Farme(L): Co nawyk odwracać sie plecami przy strzale przeciwnika.Nedza przy pierwszej a Juranovic przy drugiej.

odpowiedz
pawel - 20.02.2021 / 16:06, *.mm.pl

@Farme(L):
Obejrzyj powtórki przy pierwszej Wieteska przeszkadzał Miszcie wybiciami. Raczej by to Miszta wybił dalej. Przy drugiej ewidentnie złe podanie drewniaka Wieteski i w konsekwencji bramka. Obejrzyj raz jeszcze

odpowiedz
Farme(L) - 20.02.2021 / 16:19, *.virginm.net

@pawel: masz pretensje, że obrońca asekuruje? Wieteska był odwrócony plecami i to Miszta powinien krzyczeć, że jest jego...
mam wrażenie, że czasami krytykujemy tych samych bo tak łatwiej...

odpowiedz
SF - 20.02.2021 / 15:57, *.tpnet.pl

Gdzie jest obrona bo ta co gra to nadaje sie do wymiany !!!

odpowiedz
AA - 20.02.2021 / 15:56, *.virginm.net

Nie chcę krakać ale jeszcze prze...olą ten mecz.

odpowiedz
Plocczanin - 20.02.2021 / 15:55, *.mm.pl

Poraszka ..poraszka..niesamowite.rzeczywiscie może być porażka.
Do boju Wisełka .

odpowiedz
Wolfik - 20.02.2021 / 15:54, *.mm.pl

Rollercoaster się zrobił. Jak kiedyś w meczu z Wisłą Kraków.

Nasi obrońcy to jednak postacie wybitne...

odpowiedz
atmosferic - 20.02.2021 / 15:54, *.orange.pl

Patrzcie - gowniendzejczyk w 2 polowie na poczatku bedzie druga zolta i karny i czerwona. Wspomnicie moje slowa.

odpowiedz
Michał - 20.02.2021 / 15:52, *.plus.pl

Czerwona dla Płocka jak nic.To po co ten Var wprowadzili? Na tym Varze to chyba po podstawówce siedzą.Musimy ruszyć w 2 połowie i zlać ten Płock

odpowiedz
WO(L)A - 20.02.2021 / 15:52, *.tpnet.pl

Miszta, Jędrzejczyk, Wieteska, Lopez - cztery szroty na placu...

odpowiedz
AA - 20.02.2021 / 15:58, *.virginm.net

@WO(L)A: To lopez gra??? Pzdr

odpowiedz
Kris - 20.02.2021 / 15:52, *.chello.pl

Jędrzejczyk i Wieteska kolejny mecz won w końcu czy Michniewicz tego nie widzi do k.... Nedzy

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.02.2021 / 15:52, *.vectranet.pl

Jędrzejczyk +Wieteska+ Ręcznik Miszta w bramce = Drama na boisku. Jak można tak spieprzyć w 2 minuty mecz.........

odpowiedz
WarszawskaOchota - 20.02.2021 / 15:51, *.orange.pl

Do przerwy powinno być 3:0 dla Legii a może nawet 4:0.
Dwie bramki głupio stracone, Lopes do zmiany, nie wiem co ten człowiek robi na boisku.

odpowiedz
Farme(L) - 20.02.2021 / 15:51, *.virginm.net

Co tam się od Janie Pawlilo w ostatnich 5 minutach???

odpowiedz
pawel - 20.02.2021 / 15:51, *.mm.pl

Nie mogę ten Wieteska jak czegoś nie odj...ie....jak trzeba byc słabym żeby co mecz walić babole. Ile jeszcze bedziemy znosić poczynania tego paralityka

odpowiedz
Hiszpan - 20.02.2021 / 15:49, *.telnaptelecom.pl

Powtórka z Mielcem się szykuje.

odpowiedz
Wawa - 20.02.2021 / 15:49, *.124.248

Jędrzejczyk masakra masakra 2 bramki jego
Poraszka

odpowiedz
eN - 20.02.2021 / 15:51, *.as9105.com

@Wawa : porażka to Twoja ortografia

odpowiedz
jo - 20.02.2021 / 15:48, *.tpnet.pl

Już chciałem pochwalić a tu jak zwykle ch#j...

odpowiedz
Pusia - 20.02.2021 / 15:46, *.vectranet.pl

Miszta swoje zrobił czyli bramkę zalicza... Barubar wracaj!!!!

odpowiedz
Farme(L) - 20.02.2021 / 15:44, *.virginm.net

No i wuj... ale Wietes dwoił się i troił przy tym golu...

odpowiedz
SKL - 20.02.2021 / 15:38, *.play-internet.pl

Faul Rogozińskiego to powinna być czerwona kartka !!

odpowiedz
Hiszpan - 20.02.2021 / 15:36, *.telnaptelecom.pl

Czerwona dla tego co sfaulował Mladena.

odpowiedz
Farme(L) - 20.02.2021 / 15:35, *.virginm.net

Mlado ma szczęście, że Złotek sędziuje, bo gdyby trafił na kogoś innego to miałby problemy za te dyskusje i walnięcie piłką....

odpowiedz
atmosferic - 20.02.2021 / 15:34, *.orange.pl

Mamy jedze w skladzie wiec meczy przy 5-0 do przerwy niebylby zamkniety. Moze tez cos odj...ac i dostac druga zolta.

odpowiedz
Farme(L) - 20.02.2021 / 15:25, *.virginm.net

No i jest ok... ale boisko wyglada naprawdę słabo...

odpowiedz
Siema - 20.02.2021 / 15:24, *.18.56

21 min a z głośnika leci co za szał co za radość ta drużyna z Krakowa to słabość jprd ktoś to kontroluje czy z yt to puszczają masakra OTWIERAĆ STADIONY!!!

odpowiedz
SKL - 20.02.2021 / 15:31, *.play-internet.pl

@Siema: Co ty pierwszy mecz oglądasz ??? Jest jedno nagranie które puszcza się 1:1 na każdym meczu domowym, niezależnie od przeciwnika i sytuacji na boisku.

odpowiedz
Wawa - 20.02.2021 / 15:23, *.124.248

Jest dwa
Lopez do zmiany napastnik a nie kratywny jak ślimak on nie wie co ma robić gdzie się ustalić kompletnie bez instynktu napastnika

odpowiedz
Jerry - 20.02.2021 / 15:13, *.t-mobile.pl

Lopes to gamoń.

odpowiedz
Wawq - 20.02.2021 / 15:09, *.124.248

Miszta juz się popisał

odpowiedz
Rta - 20.02.2021 / 15:08, *.centertel.pl

Miszta już gra swoje

odpowiedz
Pusia - 20.02.2021 / 15:03, *.vectranet.pl

Gramy na remis!

odpowiedz
Andreas - 20.02.2021 / 14:29, *.play-internet.pl

ŁKS nam się postawił A dziś z tychami 0:3

odpowiedz
Szym5 - 20.02.2021 / 13:57, *.centertel.pl

Oby Valencia nie wstal

odpowiedz
GL - 20.02.2021 / 13:55, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy i strzelamy gole !!!

odpowiedz
Michał - 20.02.2021 / 13:50, *.plus.pl

Jedziemy Panowie z Płockiem na ostro.Kto by nie grał dawac na pełnej k.....!Tylko zwycięstwo i 3 punkty!Pokażmy wszystkim prawdziwa LEGIĘ naszą LEGIĘ zwycięską LEGIĘ!

odpowiedz
miron - 20.02.2021 / 13:46, *.jmdi.pl

A co z Thomasem...to w końcu ma kontuzję czy nie nawet nie ma go na ławce?blado to widzę kadra szeroka ale nie ma co z niej za bardzo wybierać...

odpowiedz
kibic - 20.02.2021 / 13:46, *.t-mobile.pl

W ataku Lopes..czyli bramek raczej się nie spodziewajmy..Bynajmniej dla Gospodarzy...

odpowiedz
Aanal_Fabeta - 20.02.2021 / 13:51, *.play-internet.pl

@kibic: Bynajmniej. Luqi ze Sliszem będą walić.

odpowiedz
kibic - 20.02.2021 / 13:54, *.t-mobile.pl

@Aanal_Fabeta: Oby

odpowiedz
Wiem co mówię - 20.02.2021 / 14:02, *.t-mobile.pl

@Aanal_Fabeta: bynajmniej

odpowiedz
Konrad - 20.02.2021 / 15:05, *.icpnet.pl

@kibic: Boruc by się lepiej sprawdzil na tej pozycji:)

odpowiedz
Wawq - 20.02.2021 / 13:42, *.124.248

Blado to widzę jedza słaby jak sik węża
Witeska ,jeszcze cieńszy
A w atak Lopez czyli wychodzimy w 8 smiu

odpowiedz
CWKSiak - 20.02.2021 / 14:24, *.icpnet.pl

@Wawq:
Nie dość, ze bez obrony to jeszcze bez ataku...

odpowiedz