Radosław Sobolewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Sobolewski: Razem wygrywamy, razem przegrywamy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Radosław Sobolewski (trener Wisły): Niestety, nie udało nam się podtrzymać naszej serii. Przegraliśmy dziś wyraźnie. Legia była bezapelacyjnie lepsza. Gratuluję zwycięstwa. Ten mecz tak naprawdę od początku nam się nie ułożył. W pierwszej połowie straciliśmy 3 bramki. Można powiedzieć, że później wróciliśmy do gry, przed przerwą zdobyliśmy dwie bramki i wyszliśmy na drugą połowę z dobrym nastawieniem, aby kontynuować naszą pracę. Próbowaliśmy strzelić bramkę na 3-3, ale się nie udało. Narażaliśmy się na kontry i Legia tylko podwyższała prowadzenie. Większość bramek wynikła z naszych błędów, które musiał wykorzystać tak jakościowy zespół, jak Legia.

Kontynuujemy swoją pracę. Mam nadzieję, że w najbliższych meczach pokażemy się tak, jak podczas tych zwycięskich 4 spotkań. Powiem jeszcze, że w przerwie dokonałem zmian czysto taktycznych. Razem wygrywamy, razem przegrywamy.