Radosław Sobolewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Sobolewski: Razem wygrywamy, razem przegrywamy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Radosław Sobolewski (trener Wisły): Niestety, nie udało nam się podtrzymać naszej serii. Przegraliśmy dziś wyraźnie. Legia była bezapelacyjnie lepsza. Gratuluję zwycięstwa. Ten mecz tak naprawdę od początku nam się nie ułożył. W pierwszej połowie straciliśmy 3 bramki. Można powiedzieć, że później wróciliśmy do gry, przed przerwą zdobyliśmy dwie bramki i wyszliśmy na drugą połowę z dobrym nastawieniem, aby kontynuować naszą pracę. Próbowaliśmy strzelić bramkę na 3-3, ale się nie udało. Narażaliśmy się na kontry i Legia tylko podwyższała prowadzenie. Większość bramek wynikła z naszych błędów, które musiał wykorzystać tak jakościowy zespół, jak Legia.

Kontynuujemy swoją pracę. Mam nadzieję, że w najbliższych meczach pokażemy się tak, jak podczas tych zwycięskich 4 spotkań. Powiem jeszcze, że w przerwie dokonałem zmian czysto taktycznych. Razem wygrywamy, razem przegrywamy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Arek - 21.02.2021 / 12:47, *.tpnet.pl

Człowiek z klasą. Czego o wielu polskich trenerach powiedzieć nie można.

odpowiedz
(L) - 20.02.2021 / 21:52, *.vectranet.pl

Legia faktycznie miała znacznie więcej jakości w grze ofensywnej. Gra obronną naszego zespołu nadal kuleje, ale wypowiedź trenera Wisły po porażce bardzo rzeczowa i za to trzeba go szanować. Bez bzdurnych komentarzy, że mogli wygrać tylko przyznał, że Legia była lepsza.

odpowiedz
Ja85 - 20.02.2021 / 20:48, *.orange.pl

Sobol to jeden z niewielu polskich trenerów jacy kiedyś mogli by prowadzić Legie. Facet z jajami i klasą.

odpowiedz
Jasio - 23.02.2021 / 07:56, *.telkab.pl

@Ja85: oby nie.

odpowiedz
GD - 20.02.2021 / 20:45, *.chello.pl

Pytanie - jaką taktykę na mecz ma Wisła Płock? Ja widzę tylko - gra na aferę w pole karne i zobaczymy co się wydarzy. Tak gra nigdy nie zadziała na cały sezon. Czekam na mecz Wisła - Miedź.

odpowiedz
bronek49 - 20.02.2021 / 17:48, *.chello.pl

Sobolewski ale nie powiedziałeś że wasze dwie bramki to były zdobyte przy rażących błedach defensywy Legii

odpowiedz
jarekk - 21.02.2021 / 06:35, *.metrointernet.pl

@bronek49: Daj spokoj, nie czepiaj sie faceta. Futbol to gra bledow i trzeba umiec wykorzystac blad przeciwnika.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.