Radość Kapustki i Martinsa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Wisłą Płock

źródło: Ekstraklasa.tv

Legia wysoko ograła Wisłę Płock, dzięki czemu wróciła w sobotę na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Tego dnia bramki dla "Wojskowych" zdobyli Mladenović i Luquinhas (po dwie) oraz Kapustka. Dla gości trafili z kolei Lagator i Lesniak. Zapraszamy do obejrzenia goli ze zwycięskiego spotkania.

1-0 Mladenović
2-0 Kapustka
3-0 Mladenović
3-1 Lagator
3-2 Lesniak
4-2 Luquinhas
5-2 Luquinhas

Skrót meczu na Ekstraklasa.TV
Skrót meczu na ŁączyNasPiłka.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Socho - 22.02.2021 / 19:00, *.eircom.net

Tak na szybko

odpowiedz
M3 - 21.02.2021 / 00:34, *.jmdi.pl

Muszę się pokajać bo za niską dałem notę Sliszowi. Chłopaku, patrząc na powtórki, Twoja nota to co najmniej pięć. Brawo. Strzelaj więcej to będziesz bardziej widoczny. Co najmniej pieć - 5. Brawo. Kozak

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.