Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović: Graliśmy dobrze przez 85 minut

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- W szatni powiedzieliśmy sobie, że nie możemy tracić tak łatwych goli, bo ciężko pracowaliśmy na zdobycie swoich. Ustaliliśmy, że musimy zagrać tak, jakby było 0-0, strzelić dwa-trzy gole i to nam się udało - powiedział po meczu Josip Juranović.

- Graliśmy dobrze przez 85 minut, ale te 5 minut przed końcem pierwszej połowy zagraliśmy bardzo źle. Mieliśmy wszystko co chcieliśmy, było 3-0. Tymczasem spadła koncentracja, straciliśmy dwie łatwe bramki i pozwoliliśmy rywalom uwierzyć w siebie. Na szczęście na drugą połowę wyszliśmy mocniejsi z zamiarem zdobycia kolejnych bramek. Udało nam się strzelić dwie i chcemy kontynuować taką grę - dodał piłkarz Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Daw - 21.02.2021 / 11:24, *.plus.pl

Miszta to jest jakiś dramat

odpowiedz
Robert Szenfeld - 21.02.2021 / 09:03, *.t-mobile.pl

On akurat jest świetnym nabytkiem . Jak będą się z Marco zmieniać nikt prawej strony nie zatrzyma .

odpowiedz
MS - 20.02.2021 / 21:35, *.play-internet.pl

"Ustaliliśmy, że musimy zagrać tak, jakby było 0-0, strzelić dwa-trzy gole i to nam się udało"
budujące słowa! bez rozkmin w stylu mamy jeden do przodu grajmy spokojniej to oni muszą ...
Sory odchodzę odchodzę od tematu, ale tak jakoś przypomniał mi się mecz Polski na euro 2012 z Grecją.
1-0 do przerwy a Pan Smuda w szatni; uspokojamy Panowie i za wszelką cenę bronimy.
Skończyło się 1-1 bo Smuda chciał nie przegrać 1ego meczu.
Lewy długo później w wywiadzie powiedział że trzeba było Grecje dalej atakować i strzelać kolejne bramki a nie się cofać.
Zdecydowała mentalność.

odpowiedz
Smuda - 20.02.2021 / 22:43, *.t-mobile.pl

@MS: Nie kłam. Skończyło się szczęśliwym remisem bo Szczęsny popełnił błąd. Sfaulował i wyleciał z boiska, a Grecy dostali karnego. Była wysoka temperatura i Grecy przyzwyczajeni do upałów lepiej wytrzymali fizycznie. W 10 przy takim upale nie było szans prowadzić równorzędnej gry.

odpowiedz
SF - 20.02.2021 / 20:51, *.tpnet.pl

Tak ma byc a grac jeszcze lepiej !!!

odpowiedz
GD - 20.02.2021 / 20:42, *.chello.pl

Dokładnie tak było.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.