Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W meczu z Wisłą Płock piłkarze Legii utrzymywali się przy piłce przez 54% czasu gry. Oddali zdecydowanie więcej strzałów, częściej faulowali, ale przede wszystkim byli dużo skuteczniejsi od gości. Według statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę "Wojskowi" prezentowali lepsze tempo dokładnych podań i akcji ofensywnych. Płocczanie przebiegli w sumie o 4 km więcej, ale wykonali mniej sprintów. Najdłuższy dystans pokonał Bartosz Slisz, a najszybszy był Bartosz Kapustka.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. Woytek / Legionisci.com

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kkk - 21.02.2021 / 14:55, *.vectranet.pl

Ładnie to wygląda jak drużyna nie jest ograniczana przez taktykę "wrzutka na Pekharta" ,wychodzi statystycznie co 8 minut celny strzał na bramkę,jak na nas to bardzo dużo.Ale nie ma co jeszcze chwalić,trzeba poczekać minimum z 2 mecze bo raz na jakiś czas to każdej drużynie się dobry mecz trafi.Jak będzie to cały czas tak wyglądało to znaczy że coś w końcu ruszyło do przodu.Niepokojąca jest obrona,Jędrzejczyka lubię ale ostatnio jest bardzo elektryczny nawet jak na siebie i lata świetności już ma za sobą a Wieteska nawet jak gra dobrze to w każdym meczu musi przynajmniej jednego poważnego babola zrobić który zazwyczaj kończy się bramką dla przeciwników.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.