Życzenia urodzinowe dla króla Artura - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wystrzałowe urodziny Artura

Woytek, źródło: Legionisci.com

W dniu 41. urodzin Artur Boruc nie mógł wystąpić w sobotnim meczu z Wisłą Płock z powodu urazu. Obserwował jednak poczynania kolegów z trybun biznesowej. Naprzeciwko, na trybunie im. Kazimierza Deyny, zawisł duży transparent kibicowski z życzeniami dla bramkarza - "Artur wszystkiego najlepszego!".

Choć mecz odbył się bez publiczności, nie zabrakło akcentu ultras zza stadionu. W pewnym momencie krzyki piłkarzy i trenerów zagłuszyły liczne petardy. Tego "koncertu" możecie wysłuchać na poniższym filmie.



Po meczu w szatni także celebrowano urodziny króla Artura.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
matus007 - 21.02.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

100 LAT

odpowiedz
(L) - 21.02.2021 / 17:13, *.ilabs.pl

Nie krytykuje...ale... to nie to samo co porównaj w Poznaniu czy Krakowie na jesieni...

odpowiedz
atmosferic - 21.02.2021 / 08:41, *.orange.pl

Artur bedzie gral do 50siatki.

odpowiedz
1909 - 21.02.2021 / 05:54, *.plus.pl

Nie ma Legii bez Boruca

odpowiedz
AD 2020 - 21.02.2021 / 07:59, *.centertel.pl

@1909: Ale jest Legia bez ciebie

odpowiedz
xman - 21.02.2021 / 08:58, *.play-internet.pl

@AD 2020: Słaby jesteś. Po co atakujesz braci po szalu.

odpowiedz
LMasakra chłopie! - 21.02.2021 / 13:45, *.intelly.pl

@AD 2020:

odpowiedz
Ignac - 20.02.2021 / 22:29, *.t-mobile.pl

100 lat Arturze. 2 sprawa. Ile jeszcze kibice będą tolerować zamknięte stadiony? Jak prrremierrr eurrropy wraz z e słynną minister muchą zamykali trybuny to był jakiś odzew, a teraz? Wszyscy się boją mandatów za brak kagańca czy wirusa? Szacunek za wyjazd do Bielska

odpowiedz
Franio - 21.02.2021 / 08:00, *.tpnet.pl

@Ignac: do Bielska? Pochlac z Zagłebiem i poprawic relacje z BKSem. Dlaczego nikt nie wpadl na pomysl np do Bialegostoku?

odpowiedz
ROSOMAK - 20.02.2021 / 21:29, *.chello.pl

STO LAT ARTUR I JESZCZE JEDNEGO SEZONU Z NAMI PRZY PEŁNYCH TRYBUNACH

odpowiedz
Wuju81 - 20.02.2021 / 21:19, *.play-internet.pl

100 lat Artur.

odpowiedz
Normalny człowiek - 20.02.2021 / 21:16, *.chello.pl

100 Lat Artur!
Legia Warszawa

odpowiedz